Aktualności - Kultura

Wybrano filtr: Kultura
wszystkie Miasto Kultura Turystyka Sport Ważne komunikaty Zima Konkursy i przetargi
obrazek

1 lipca w wiślańskim Amfiteatrze odbył się pierwszy dzień pokazów tanecznych.

Więcej
obrazek

Grupa dyskusyjna działająca przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wiśle 30 czerwca na swoim comiesięcznym, otwartym spotkaniu podjęła temat budowy zapory wodnej w Wiśle Czarnem. Zbiornik wody pitnej, pełniący jednocześnie rolę przeciwpowodziową, wpisał się już na stałe w wiślański krajobraz, ale nie zawsze tak było i nie wszyscy pamiętają, jak wyglądała dolina Czarnego przez jej zalaniem.

Więcej
obrazek

Kultura – Galeria Klub Kawiarnia zaprasza na wystawę obrazów STEFANA SITKIEWICZA, którą obejrzeć można od 29 czerwca do 31 lipca w Pałacyku Myśliwskim Habsburgów w Wiśle (obok PKS i PTTK).

Więcej

Miejska Biblioteka Publiczna zwraca się z uprzejmą prośbą o przekazywanie darów książkowych na rzecz akcji "Promocja książki używanej", która odbędzie się na pl. B. Hoffa w czasie Tygodnia Kultury Beskidzkiej (25 lipca – 2 sierpnia).

Więcej
obrazek

W ostatnią niedzielę czerwca w Amfiteatrze im. Stanisława Hadyny odbyła się impreza pod nazwą "Śląska Niedziela".

Więcej
obrazek

Parafia Ewangelicko-Augsburska i Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Śniegonia w Wiśle w dniu 26 czerwca 2015 roku zaprosiły na promocję 7 tomu „Rocznika Wiślańskiego”. Odbyła się ona w sali Domu Zborowego, a wśród gości znaleźli się m.in.: Burmistrz Miasta Wisła Tomasz Bujok wraz z Małżonką, radny Miasta Wisła Paweł Brągiel oraz prof. Juliusz Gardawski ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie – potomek ks. bp. Juliusza Bursche i Małgorzata Friedel, praprawnuczka Bogdana Hoffa (brata Bogumiła – „odkrywcy” Wisły).

Więcej
obrazek

  A jednak! Mimo kaprysów pogody 21 czerwca 2015 roku udało nam się przeprowadzić Turniej Tenisa Ziemnego „Retro” na kortach tenisowych „Jonidło” w Wiśle.

Więcej
obrazek

W miniony wekend odbył się IV Festiwal Piosenki Młodzieżowej "Nasza Szansa".

Więcej
obrazek

20 czerwca Zarząd Osiedla oraz mieszkańcy doliny Czarne zorganizowali Piknik Rodzinny „Powitanie Lata, Biesiada w Eko – Dolinie” Impreza odbywała się przy Parkingu Pensjonatu „Biały Potok”.

Więcej
1 2 3 ... 105>>
Pogoda

03.07.2015

Temperatura: 12° C

Wiatr: 5 km/h

Ciśnienie: 1027 hPa

Baza noclegowa
Kamera internetowa
kamera 2
Galeria
Newsletter
Content