Aktualności - Kultura

Wybrano filtr: Kultura
wszystkie Miasto Kultura Turystyka Sport Ważne komunikaty Zima Konkursy i przetargi
obrazek

2 sierpnia dobiegł końca 52. Tydzień Kultury Beskidzkiej.

Więcej
obrazek

26. Międzynarodowe Spotkania Folklorystyczne zakończyły się 1 sierpnia koncertem finałowym w Amfiteatrze im. Stanisława Hadyny. W tym roku Grand Prix jury przyznało zespołowi "Sveti Sava" z Kaci (Serbia). 

Więcej
obrazek

Siódmy dzień 52. Tygodnia Kultury Beskidzkiej był zarazem ostatnim dniem konkursowych występów w ramach 26. Międzynarodowych Spotkań Folklorystycznych.

Więcej
obrazek

Pod znakiem muzyki azjatyckiej i europejskiej minął kolejny dzień 52. Tygodnia Kultury Beskidzkiej. W drugim dniu 26. MSF na scenie Amfiteatru im. Stanisława Hadyny zaprezentowali się: "Sunkist" z Beidou (Tajwan), "Marynia" z Wronek (Polska), "Haviar" z Roznavy (Słowacja) i "Tubil" z Ankary (Turcja).

Więcej
obrazek

29 lipca w Wiśle ruszyły 26. Międzynarodowe Spotkania Folklorystyczne. W pierwszym koncercie, otwartym przez burmistrza Wisły Tomasza Bujoka, liczna publiczność mogła podziwiać zespoły z całego świata.

Więcej
obrazek

To był prawdziwy szał. Wtorkowe występy w Amfiteatrze im. Stanisława Hadyny zespołów z Ukrainy i Brazylii wprawiły w entuzjazm publiczność, która szczelnie, do ostatniego miejsca wypełniła widownię.

Więcej
obrazek

Kolejny dzień 52. Tygodnia Kultury Beskidzkiej za nami. Tym razem główną atrakcją występów był koncert zespołu „Kalakar” z Bombaju (Indie).

Więcej
obrazek

26 lipca na "małej scenie" na placu Hoffa i w Amfiteatrze im. Stanisława Hadyny odbyły się kolejne koncerty w ramach 52. Tygodnia Kultury Beskidzkiej.

Więcej

Na wiślańskim Rynku trwa zorganizowana przez wolontariuszy na rzecz Miejskiej Biblioteki Publicznej akcja pod hasłem Promocja książki używanej.

Więcej
1 2 3 ... 107>>
Pogoda

04.08.2015

Temperatura: 15° C

Wiatr: 7 km/h

Ciśnienie: 1014 hPa

Baza noclegowa
Kamera internetowa
kamera 2
Galeria
Newsletter
Content