Aktualności - Kultura

Wybrano filtr: Kultura
wszystkie Miasto Kultura Turystyka Sport Ważne komunikaty Zima Konkursy i przetargi
obrazek

Zachęcamy do obejrzenia fotogaleri z zajęć dla dzieci i młodzieży w Domu Kultury. Wczoraj odbyły się zajęcia zespołu dziecięcego "Wisełka", warsztaty plastyczne oraz Pilates dla dorosłych.

Więcej
obrazek

Późnym popołudniem 15 maja w sali Domu Zborowego Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Wiśle odbyła się promocja najnowszej książki prof. dr. hab. Włodzimierza Szturca. Na spotkanie z Autorem pracy pt. „Dotkliwe przestrzenie. Studia o rytmach śmierci” zaprosiły Parafia i Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Śniegonia w Wiśle. Było ono także zwieńczeniem tegorocznego Tygodnia Bibliotek obchodzonego pod hasłem „Wybieram bibliotekę”.

Więcej
obrazek

Poranek dżdżysty i pochmurny, ale w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wiśle zawsze ciepło i kolorowo.

Więcej
obrazek

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wiśle odbyło się spotkanie z Hanną Greń, Autorką powieści pt. „Cień Sprzedawcy Snów”. To pierwszy kryminał i romans jednocześnie, którego akcja toczy się na terenie Wisły i którego bohaterami są policjanci z wiślańskiego komisariatu. Jest też seryjny morderca podążający tropem kobiet związanych uczuciowo z prowadzącymi śledztwo…

Więcej
obrazek

W ramach ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek młodzież z Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Wiśle wzięła udział w wycieczce edukacyjnej do Cieszyna. Wyjazd miał na celu zapoznanie się z placówką naukową jaką jest Książnica Cieszyńska oraz z jej zbiorami, zaś organizatorem imprezy była Miejska Biblioteka Publiczna im. J. Śniegonia w Wiśle.

Więcej
obrazek

 Kolejnym wydarzeniem zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Wiśle były warsztaty quillingu przeprowadzone w dniach 11 i 12 maja 2015 r. w Szkołach Podstawowych: w Wiśle Czarnem, Malince, Jaworniku oraz Głębcach.

Więcej
obrazek

 Dwunastą edycję Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek Miejska Biblioteka Publiczna w Wiśle świętuje organizując szereg wydarzeń skierowanych zarówno dla młodych, jak i dorosłych czytelników. Pierwszym działaniem otwierającym cykl spotkań były zajęcia przeprowadzone 8 maja 2015 roku przez Panią Natalię Talarek ze Studia „Tęczówka”.

Więcej
obrazek

6 maja Miejska Biblioteka Publiczna im. J. Śniegonia w Wiśle gościła uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 z Wisły Czarne.

Więcej
obrazek

W dniach 1 i 3 maja w Gminnym Ośrodku Kultury w Zebrzydowicach odbył się XXII Międzynarodowy Przegląd Zespołów Regionalnych „Złoty Kłos” Euro-Folklor 2015. W konkursie wzięły udział 73 zespoły.

Więcej
obrazek

W dniach 1-3 maja odbyła się tradycyjna Wiślańska Majówka. Organizatorzy zapewnili zarówno mieszkańcom jak i przybyłym do Wisły turystom wiele atrakcji.

Więcej
1 2 3 ... 102>>
Pogoda

24.05.2015

Temperatura: 8° C

Wiatr: 9 km/h

Ciśnienie: 1016 hPa

Baza noclegowa
Kamera internetowa
kamera 2
Galeria
Newsletter
Content