Aktualności - Kultura

Wybrano filtr: Kultura
wszystkie Miasto Kultura Turystyka Sport Ważne komunikaty Zima Konkursy i przetargi
obrazek

28 lutego na wyciągu „Siglany” w Wiśle odbyła się trzecia edycja „Retro Zjazdu na Retro Sprzęcie”.

Więcej
obrazek

W Miejskiej Bibliotece Publicznej 24 lutego odbyło się kolejne spotkanie grupy dyskusyjnej, która tym razem skupiła się na dziejach willi „Pod Jaworem”. O mieszkańcach i lokatorach domu państwa Sochaczewskich opowiedziała Teresa Łączyńska.

Więcej
obrazek

Dnia 19 lutego w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Jana Śniegonia w Wiśle odbyło się niezwykłe spotkanie. Był to Wieczorek Zaolziański, w którym uczestniczyło dwóch autorów związanych z ziemią za Olzą. Czytano poezję i prozę, a potem dyskutowano o obecnej sytuacji Polaków mieszkających za Stożkiem i Soszowem.

Więcej
obrazek

 14 lutego w OSP Wisła Centrum odbył się coroczny bal ostatkowy organizowany przez Wiślańskie Centrum Kultury.

Więcej

W Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Jana Śniegonia w Wiśle dostępna jest już e-prasa. Na początek czytelnia internetowa proponuje elektroniczny dostęp do dwóch dzienników: „Rzeczpospolitej” i stołecznej „Gazety Wyborczej”. Z pozostałych tytułów można korzystać jak dawniej w tradycyjnej, papierowej formie.

Więcej
obrazek

Miejska Biblioteka Publiczna w Wiśle zapoznając dzieci z literaturą o tematyce regionalnej zorganizowała dla nich zabawy pod hasłem „Ondraszkowe skarby”.

Więcej
obrazek

W ostatni czwartek ferii ślaskich odbyły się zajęcia rzeźba w mydle prowadzone przez Zofię Górecką.

Więcej
obrazek

W ubiegły wtorek i środę odbyły się zajęcia w ramach atrakcji feryjnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. 

Więcej

 Z przyczyn technicznych bal przebierańców na lodzie zostanie przeniesiony! O terminie balu poinformujemy w późniejszym czasie!

Więcej
obrazek

Z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu Miejska Biblioteka Publiczna w Wiśle dnia 9 lutego zorganizowała zajęcia edukacyjno-rozrywkowe dla młodych internautów. Spotkanie pod hasłem misja „Bezpieczny Internet” obfitowało w gry, zabawy i konkursy.

Więcej
1 2 3 ... 100>>
Pogoda

04.03.2015

Temperatura: -1° C

Wiatr: 7 km/h

Ciśnienie: 1023 hPa

Baza noclegowa
Kamera internetowa
kamera 2
Galeria
Newsletter
Content