Aktualności - Kultura

Wybrano filtr: Kultura
wszystkie Miasto Kultura Turystyka Sport Ważne komunikaty Zima Konkursy i przetargi
obrazek

18 października w sali gimnastycznej im. Wiślańskich Olimpijczyków odbyła się IV Wojewódzka Spartakiada Kół Gospodyń Wiejskich pt. "Zabawy naszych przodków".

Więcej
obrazek

Gośćmi kolejnego, czwartkowego „Spotkania z pasjami” on-line w wiślańskiej bibliotece byli Maria Szabłowska i Krzysztof Szewczyk, powszechnie lubiani dziennikarze muzyczni.

Więcej
obrazek

Jeszcze w październiku rozpoczną się nowe zajęcia z haftu krzyżkowego.

Więcej
obrazek

Nabór do zespołu wokalnego

Serdecznie zapraszamy wszystkie panie, w każdym wieku, na próbę żeńskiego zespołu śpiewającego przede wszystkim repertuar rozrywkowy w aranżacjach na kilka głosów żeńskich. Próby zespołu odbywają się raz w tygodniu, w każdą środę o godz. 19.15.

Więcej
obrazek

9 października 2014 r. uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Wiśle mieli niecodzienną okazję porozmawiać z autorem książek dla dzieci i młodzieży - Kazimierzem Szymeczko. Dla osób, które czytały wcześniej pozycje tego prozaika było to nie lada przeżycie. Pisarz mieszka w Rudzie Śląskiej, debiutował w 1996 roku publikując swoje teksty w „Guliwerze” i „Świerszczyku”, i jest laureatem wielu nagród i wyróżnień literackich.

Więcej
obrazek

W piątek 10 października w Strażnicy OSP Wisła Centrum Wiślańskie Centrum Kultury zorganizowało Wieczór kabaretowy "Belferek dla Belfrów".

Więcej

Serecznie zapraszamy wszystkie panie, w każdym wieku, na próbę żeńskiego zespołu śpiewającego. W repertuaże grupy znajdują się piosenki rozrywkowe w aranżacjach na kilka głosów. Próby odbywają się raz w tygodniu - każdą środę o godz. 19.15.

Więcej
obrazek

Gośćmi kolejnej transmisji on-line z cyklu „Spotkania z pasjami”, na które w czwartki zaprasza Miejska Biblioteka Publiczna w Wiśle, byli śpiewający seniorzy z zespołu Cała Praga Śpiewa. To cenna inicjatywa muzyczna, w której miłość do warszawskich szlagierów spotyka się z unikalną energią międzypokoleniowego zespołu.

Więcej
obrazek

Miejska Biblioteka Publiczna w Wiśle zaprasza wiślańską młodzież gimnazjalną do udziału w konkursie literacko-plastycznym poświęconym serii „Zwiadowcy” australijskiego pisarza – Johna Flanagana. Temat konkursu to „Fantastyczne przygody Willa”. Na prace plastyczne inspirowane wspomnianym cyklem czekamy do 20 listopada.

Więcej

Na Portalu OX.PL można już wybierać najlepszą bibliotekę powiatu cieszyńskiego, gdyż ruszyło internetowe głosowanie.
Swój głos na ulubioną placówkę można oddać pod adresem http://www.biblioteka.ox.pl/

 

Więcej
1 2 3 ... 94>>
Pogoda

23.10.2014

Temperatura: 4° C

Wiatr: 15 km/h

Ciśnienie: 1021 hPa

Baza noclegowa
Kamera internetowa
kamera 2
Galeria
Newsletter
Content