Aktualności - Miasto

Wybrano filtr: Miasto
wszystkie Miasto Kultura Turystyka Sport Ważne komunikaty Zima Konkursy i przetargi
obrazek

20 listopada to dzień, w którym przypominamy dzieciom o tym, że mają swoje prawa, ponieważ właśnie wtedy obchodzimy Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka. Obchody tego dnia w Szkole Podstawowej nr 2 rozpoczęły się od odczytania uczniom listu Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka.

Więcej
obrazek

3 listopada dzieci z przedszkola oraz z oddziału przedszkolnego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Wiśle Głębce pojechały na wycieczkę pociągiem do Wisły. Celem wycieczki było podziwianie kolorów jesieni oraz zwiedzenie odnowionej biblioteki publicznej dla dzieci i dorosłych.

Więcej

Uprzejmie informuję, że Przewodniczący Rady Miasta Janusz Podżorski zwołał XII Sesję Rady Miasta Wisła w dniu 26 listopada 2015 roku o godzinie 14.00 w sali sesyjnej.

Więcej
obrazek

11 listopada w Teatrze im. A. Mickiewicza w Cieszynie odbyła się Uroczysta Sesja Rad Samorządów Ziemi Cieszyńskiej. Podczas sesji rozdano Laury Ziemi Cieszyńskiej - Srebrne i Honorową Złotą Cieszyniankę. W tym roku wiślańskim laureatem Srebrnej Cieszynianki został Andrzej Wąsowicz.

Więcej
obrazek

11 listopada, w Wiśle tradycyjnie obchodzono Dzień Niepodległości. Uroczystości rozpoczęły się pod Pomnikiem Poległym i Walczącym o Polskość i Wolność Ojczyzny od odegrania kilku utworów patriotycznych przez orkiestrę dętą pod kierunkiem Henryka Itnera, która zadbała o oprawę muzyczną uroczystości. Punktualnie o 11:00 zabrzmiał hymn państwowy, następnie burmistrz Wisły Tomasz Bujok odebrał meldunek od harcerzy i wygłosił okolicznościowe przemówienie.

Więcej

W związku z wdrożeniem w naszym Urzędzie Generatora eNGO, który będzie obsługiwał konkursy ofert na rok 2016, Burmistrz Miasta Wisła serdecznie zaprasza na spotkanie z przedstawicielami Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Gospodarczych Delta Partner, z siedzibą w Cieszynie.

Więcej
obrazek

Drodzy mieszkańcy woj. śląskiego, trwa nabór na kolejny temat bezpłatnych warsztatów z ICT. Śląskie Centrum Społeczeństwa Informacyjnego kolejny raz rusza z cyklem bezpłatnych warsztatów nt. wykorzystania nowoczesnych technologii w życiu codziennym i zawodowym.

Więcej
obrazek

10 listopada w punktach sprzedaży prasy pojawił się najnowszy, listopadowy numer miesięcznika "Echo Wisły". To wydanie numer 200, czyli jubileuszowe.

Więcej
1 2 3 ... 289>>
Pogoda

26.11.2015

Temperatura: -5° C

Wiatr: 9 km/h

Ciśnienie: 1019 hPa

Baza noclegowa
Kamera internetowa
kamera 2
Galeria
Newsletter
Content