Aktualności - Miasto

Wybrano filtr: Miasto
wszystkie Miasto Kultura Turystyka Sport Ważne komunikaty Zima Konkursy i przetargi
obrazek

22 października w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Wiśle odbyło się spotkanie wyróżniających się uczniów Gimnazjum nr 1 w Wiśle z władzami miasta.

Więcej

Mieszkańcy doliny Głębiec serdecznie dziękują przewodniczącemu Zarządu Osiedla nr 4 Henrykowi Sztwiertni za zorganizowanie grupy mieszkańców na korowód dożynkowy w dniu 13 września, oraz za zaproszenie na biesiadę po Dożynkach w dniu 18 października.

Więcej
obrazek

18 października na pl. Hoffa w Wiśle odbyło się uroczyste przekazanie nowego wozu strażackiego dla OSP Wisła Jawornik.

 

Więcej
obrazek

17 października w Starostwie Powiatowym odbył się Finał Powiatowy III Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Więcej
obrazek

14 października w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Głębcach uroczyście obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. W święcie uczestniczył wyjątkowy dla wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły i uczniów gość - starosta cieszyński Jerzy Nogowczyk, który jest absolwentem głębczańskiej placówki. Złożył on wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły życzenia, a uczniom życzył wielu sukcesów w nauce

Więcej
obrazek

Wtorek, 14 października, był dla uczniów klasy Ia i Ib Szkoły Podstawowej nr 4 w Głębcach szczególnie wyjątkowy. W tym dniu przyjechała do dzieci delegacja ważnych gości. Był starosta cieszyński Jerzy Nogowczyk, policjanci z cieszyńskiej drogówki oraz najważniejszy gość - maskotka „Sznupek”. Uczniowie klas pierwszych wzięli udział w akcji „Bezpieczny powrót do szkoły”. Policjanci przypomnieli dzieciom zasady bezpieczeństwa obowiązujące każdego użytkownika drogi, utrwalano znaki drogowe oraz przepisy ruchu drogowego. Wieloma informacjami uczniowie już dysponowali, ale bezpieczeństwa i różnych form przypominania ich, nigdy za wiele.

Więcej
obrazek

14 października po raz kolejny świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji w Szkole Podstawowej nr 5 w Wiśle Jaworniku odbyła się uroczystość, podczas której m.in. wręczona została Nagroda im. Jana Bujaka. W tym roku uhonorowana została Agata Chmura - absolwentka Szkoły Podstawowej nr 5. Oprócz świadczenia pieniężnego Agata z rąk władz miasta otrzymała także nagrodę książkową oraz pamiątkowy medal.

Więcej
obrazek

Zapraszamy młodzież ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z województwa śląskiego do udziału w konkursie fotograficznym „Śladem projektów unijnych”.

Więcej
obrazek

13 października gospodarską wizytę w Wiśle złożył marszałek województwa śląskiego Mirosław Sekuła. Spotkał się on z burmistrzem Wisły Janem Poloczkiem, oraz radnym wojewódzkim Januszem Buzkiem.

Więcej
obrazek

W dniach 14-15 października partner Beskidzkiej 5, firma RM Gastro z Ustronia, organizuje II Regionalną Giełdę Gastronomiczną.

Więcej
1 2 3 ... 257>>
Pogoda

26.10.2014

Temperatura: 2° C

Wiatr: 6 km/h

Ciśnienie: 1029 hPa

Baza noclegowa
Kamera internetowa
kamera 2
Galeria
Newsletter
Content