Aktualności - Miasto

Wybrano filtr: Miasto
wszystkie Miasto Kultura Turystyka Sport Ważne komunikaty Zima Konkursy i przetargi

Uprzejmie informuję, iż Przewodniczący Rady Miasta Janusz Podżorski zwołał VI Sesję Rady Miasta Wisła na dzień 30 kwietnia 2015 roku o godzinie 14.00 w sali sesyjnej.

Więcej
obrazek

W marcu w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Wiśle realizowany był projekt „Gotuj z pasją”, którego celem było promowanie dziedzictwa kulturowego regionu Śląska Cieszyńskiego oraz kuchni polskiej w oparciu o receptury zaczerpnięte z opracowań Hanny Szymanderskiej. Projekt podzielony był na zadania realizowane w formie warsztatów dla uczennic i uczniów klas w zawodzie kucharz, technik żywienia i organizacji usług gastronomicznych, technik hotelarstwa oraz technik obsługi turystycznej. Warsztaty miały przybliżyć uczniom tematykę związaną z kuchnią polską i regionalną oraz wyłonić sześcioosobową ekipę, która reprezentowała ZSGH w międzyszkolnym konkursie „Gotuj z pasją”. Warsztaty kulinarne przeprowadzone zostały przez szefów kuchni: Karela Drapala, Wiesława Wróblewskiego oraz Miłosza Kempkę.

Więcej

Druk plakatów, ulotek i tablice w amfiteatrze pod nazwą Lato w Wiśle 2015, informujących o imprezach organizowanych w Wiśle od maja do września 2015.

Więcej

Zarząd Osiedla Nr 1 Wisła Centrum zawiadamia o walnym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym, które odbędzie się w dniu 4 maja 2015 r. (poniedziałek) o godz. 18:00 w sali sesyjnej Urzędu Miasta w Wiśle.

Więcej
obrazek

To już 6 lat od założenia Naszego Klubu Seniora „Radość”.

Więcej
obrazek

10 kwietnia w punktach sprzedaży prasy znajdą Państwo najnowszy numer miesięcznika "Echo Wisły".

Więcej
obrazek

SKO to najstarszy program edukacji ekonomicznej dla dzieci w szkole, którym objęci są uczniowie w wieku od 6 do 13 lat. W Szkole Podstawowej nr 5 w Wiśle przygoda z SKO rozpoczęła się pod patronatem Banku PKO BP dwa lata temu, a obecnie kontynuowana jest w formie innowacji pedagogicznej zatytułowanej „Systematycznie Kapitał Odkładam”.

Więcej
obrazek

Poszukujemy dobrze zaprojektowanych produktów, projektów graficznych i usług. Poszukujemy innowacyjnych i użytecznych pomysłów, które okazały się strzałem w dziesiątkę, więc zostały wdrożone w 2014 roku. Zapraszamy firmy, projektantów, instytucje publiczne (samorządy i instytucje kultury) i organizacje pozarządowe, które zmieniają na lepsze Śląsk i… nasze codzienne życie.

Więcej

Zapraszamy do udziału w konkursie grantowym FIO Śląskie Lokalnie. Program dofinansowany z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Więcej
1 2 3 ... 272>>
Pogoda

18.04.2015

Temperatura: 1° C

Wiatr: 8 km/h

Ciśnienie: 1022 hPa

Baza noclegowa
Kamera internetowa
kamera 2
Galeria
Newsletter
Content