Aktualności - Miasto

Wybrano filtr: Miasto
wszystkie Miasto Kultura Turystyka Sport Ważne komunikaty Zima Konkursy i przetargi

Zamek Cieszyn zaprasza do rozmowy o wartościach, jakie tkwią w tradycji i rzemiośle, o ich znaczeniu dla współczesnego projektowania, a także o
możliwościach wdrażania innowacyjnych produktów i budowy wizerunku regionów w oparciu o lokalne zasoby. Punktem wyjścia stały się spotkania
na styku tradycji i dizajnu z udziałem rzemieślników i projektantów.

Więcej

Wszystkich chętnych po pięćdziesiątce zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w działaniach Wiślańskiej Akademii Aktywnych.

Więcej

Za nami przerwa wakacyjna, choć dla Rady Miasta nie był to czas bez pracy. W lipcu zebrała się Komisja Promocji Miasta, Kultury, Turystyki i Sportu, która omówiła tematy: „Współpraca Miasta w ramach organizacji turystycznych regionalnych i poza regionalnych” i „Uczestnictwo w targach turystycznych w roku 2015, zaangażowane środki, maksymalny efekt przy minimalnych kosztach, organizacja stoiska, jego atrakcyjność, niepowtarzalność”. Z kolei 20 sierpnia odbyła się sesja Rady Miasta.

Więcej

INFORMACJA BURMISTRZA MIASTA WISŁA
z dnia 17 sierpnia 2015 r.
o udostępnieniu spisu osób uprawnionych do udziału w referendum ogólnokrajowym, zarządzonym na dzień 6 września 2015 r.

Więcej

Uprzejmie informuję, że Przewodniczący Rady Miasta Janusz Podżorski na wniosek Burmistrza Miasta Tomasza Bujoka zwołał IX Sesję Rady Miasta Wisła na dzień 20 sierpnia 2015 roku o godzinie 14.00 w sali sesyjnej.

Więcej

Wszystkich mieszkańców Wisły oraz turystów odwiedzających nasze miasto zachęcamy do współpracy przy tworzeniu serwisu miejskiego.

Więcej

Miasto Wisła rozpoczyna prace nad utworzeniem Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych. 17 sierpnia 2015 roku o godzinie 16:00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego odbędzie się pierwsze spotkanie.

Więcej
obrazek

10 sierpnia w punktach sprzedaży prasy znajdą Państwo najnowszy numer miesięcznika "Echo Wisły".

Więcej

Miejski Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół w Wiśle informuje, że termin do składania wniosków o przyznanie dofinansowania zakupu podręczników - WYPRAWKI SZKOLNEJ 2015 upływa w dniu 25 września br.

Więcej
1 2 3 ... 283>>
Pogoda

29.08.2015

Temperatura: 16° C

Wiatr: 6 km/h

Ciśnienie: 1021 hPa

Baza noclegowa
Kamera internetowa
kamera 2
Galeria
Newsletter
Content