Aktualności - Miasto

Wybrano filtr: Miasto
wszystkie Miasto Kultura Turystyka Sport Ważne komunikaty Zima Konkursy i przetargi

Stowarzyszenie „Moja Mammografia” zaprasza na bezpłatne badanie mammograficzne dla Pań w wieku 50-69 lat, mające na celu wykrycie wczesnych postaci nowotworu piersi.

Więcej

W dniach 12-14 października w Katowicach odbędzie się Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw. To międzynarodowe wydarzenie organizowane przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach skupia w jednym miejscu zarówno przedstawicieli polityki, samorządów,
przedsiębiorców jak i osoby dopiero planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Więcej
obrazek

3 października na skoczni im. Adama Małysza odbył się V Piknik Spadochroniarski. Miłosnicy militariów mieli w czym wybierać.

Więcej
obrazek

Parafia ewangelicka w Wiśle przygotowała uroczystości upamiętnienia polskich ewangelików więzionych i zamęczonych w KL Mauthausen-Gusen w 75. rocznicę śmierci Jana Sztwiertni, wiślańskiego nauczyciela i kompozytora, który zginął w tym hitlerowskim obozie.

Więcej
obrazek

Sosnowiecka Fundacja Aktywni w Europie w dniach 21-29 września zrealizowała w Wiśle projekt „The Book of Freedom” w ramach programu ERASMUS+. Na miejsce działań został wybrany Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy „Relaks”.

Więcej

Jutro, tj. 1 października o godz 15.30 w Szkole Podstawowej nr 4 w Wiśle Głębcach odbędzie się spotkanie z mieszkańcami w ramach programu FEAD. Tematem spotkania będzie "zdrowe żywienie".

Więcej
obrazek

27 września odbyła się, przełożona ze względu na pogodę, wycieczka górska połączona z licznymi atrakcjami. Miejscem zbiórki był Ośrodek Sportowy Jonidło, gdzie na uczestników czekała Wiślańska Ciuchcia, która zawiozła nas na Salmopol, zmieniając się po drodze w wesołą ciuchcię.

Więcej

Miejski Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół w Wiśle poniżej zamieszcza dokumenty przydatne w przypadku ubiegania się pracodawców o dofinansowanie kosztów kształcenia młodocianych pracowników.

Więcej

26 września na terenie Osrodka Sportowego PZSN „Start” w Wiśle odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze. Mimo kiepskiej pogody na starcie stawiło się 27 drużyn OSP z całego powiatu cieszyńskiego.

Więcej

Uprzejmie informuję, że uchwały podjęte na X sesji Rady Miasta Wisła w dniu 24 września 2015 roku zostały opublikowane i są dostępne pod adresem: http://bip.wisla.pl/sesja-x-2015-w-dniu-24-wrzesnia-2015-rok

Więcej
1 2 3 ... 286>>
Pogoda

07.10.2015

Temperatura: 9° C

Wiatr: 11 km/h

Ciśnienie: 1013 hPa

Baza noclegowa
Kamera internetowa
kamera 2
Galeria
Newsletter
Content