Aktualności - Miasto

Wybrano filtr: Miasto
wszystkie Miasto Kultura Turystyka Sport Ważne komunikaty Zima Konkursy i przetargi

Wakacje powoli dobiegają końca. Kończą się także, lub niektóre już się zakończyły, remonty i inwestycje realizowane w placówkach oświatowych prowadzonych przez Gminę Wisła.

Więcej

Uprzejmie informuję, iż uchwały podjęte na ostatniej sesji Rady Miasta Wisła w dniu 12 sierpnia zostały opublikowane i są dostępne:
http://www.prawomiejscowe.pl/institution/19148/collection/97187/table

Więcej

16 września serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców i mieszkańców Wisły na spotkanie z dr hab. Mirosławem Miką oraz przedstawicielami firmy Delta Partner, które będzie poświęcone zagadnieniom związanym z rozwojem turystyki w Wiśle i Beskidach.

Więcej
obrazek

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej z Wisły Centrum została zwycięzcą plebiscytu na "Najlepszą jednostkę OSP w powiecie cieszyńskim" organizowanym przez Tygodnik Cieszyn Dziennik Zachodni. 

Więcej

12 sierpnia odbyła się sesja Rady Miasta Wisła.

Więcej
obrazek

Sierpniowy numer miesięcznika "Echo Wisły" ukazał się 8 sierpnia.

Więcej

Do 15 września można składać wnioski - kandydatury do Lauru Ziemi Cieszyńskiej „Srebrna Cieszynianka” w roku 2014.

Więcej
obrazek

Komputer, tablet, książki, kurs językowy, wyjazdy zagraniczne i…ulubione słodycze - to wszystko można mieć dzięki stypendiom. Uczniowie, studenci, doktoranci, sportowcy, artyści i wszyscy, którzy szukają pomocy finansowej lub szansy na rozwój swoich talentów, mogą znaleźć w bazie serwisu mojestypendium.pl coś konkretnego dla siebie. Na przyszłych stypendystów czeka prawie 180 milionów złotych.

Więcej

Uprzejmie informuję, że Przewodniczący Rady Miasta Wisła zwołał sesję na dzień 12 sierpnia 2014r., której porządek obrad jest dostępny: http://www.bip.wisla.pl/admin/podglad.php?iddok=5320&idmp=25&podm=1

Więcej
obrazek

Zamek Cieszyn zaprasza w dniu 29 sierpnia br. na Piknik Biznesowy.

Więcej
1 2 3 ... 253>>
Pogoda

23.08.2014

Temperatura: 12° C

Wiatr: 7 km/h

Ciśnienie: 1013 hPa

Baza noclegowa
Kamera internetowa
kamera 2
Galeria
Newsletter
Content