Sezon zimowy
w Wiśle

Aktualności - Miasto

Wybrano filtr: Miasto
wszystkie Miasto Kultura Turystyka Sport Ważne komunikaty Zima Konkursy i przetargi
obrazek

Promocja zdrowia to na etapie szkoły podstawowej najistotniejszy element przeciwdziałania różnego rodzaju zagrożeniom związanym z przyjmowaniem używek, wpływających destrukcyjnie na ciało i psychikę człowieka. W Szkole Podstawowej nr 5 w Jaworniku uczniowie działający w Samorządzie Uczniowskim sami prowadzą akcje uświadamiające znaczenie troski o swoje zdrowie.

Więcej

Drodzy Mieszkańcy!
Z okazji Świąt Wielkanocnych,
składamy Wam życzenia
zdrowia, radości, życzliwości
oraz rodzinnego ciepła.
Niech tegoroczne Święta
staną się dla nas wszystkich
okazją do pojednania
oraz okazywania sobie
miłości i szacunku.

Jan Poloczek - Burmistrz Miasta Wisła
Janusz Podżorski - Przewodniczący Rady Miasta Wisła

 

Więcej
obrazek

Dziękujemy Radzie Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 5 w Jaworniku za zakupienie do świetlicy szkolnej telewizora plazmowego wraz z konsolą gier wideo.

Więcej

W związku ze zbliżającym się naborem wniosków w ramach programu “Działaj Lokalnie” www.dzialajlokalnie.pl w dniu 29.04.2014 r. (wtorek) o godz. 15:00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Wiśle odbędzie się szkolenie z zakresu przedmiotowego programu i wypełnienia wniosku aplikacyjnego.

Więcej

Śląska Organizacja Turystyczna ogłosiła nabór uczestników na konkurs kulinarny IX Festiwalu "Śląskie Smaki", który odbędzie się 8 czerwca 2014 r. w Zawierciu

Więcej
obrazek

24 kwietnia br., świętując 100 rocznicę urodzin legendarnego bohatera, emisariusza Jana Karskiego, Międzynarodowy Instytut Dialogu i Tolerancji zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału konferencji nt. ”Dziedzictwo człowieka odwagi i prawości”.

Więcej

W związku z pracami nad Strategią Rozwoju Miasta Wisła do roku 2020 prosimy o odpowiedź na kilka pytań dotyczących obecnej kondycji miasta  oraz ważnych Państwa zdaniem zadań rozwojowych. Państwa opinie oraz wskazania będą stanowić kluczowy element procesu planowania strategicznego w Wiśle.
Prosimy o wypełnienie ankiety pod tym linkiem: http://deltapartner.org.pl/ankieta_wisla/


 

 

 

 

 

 

Więcej

W dniach 4 - 6 kwietnia br. delegacja z Wisły z Burmistrzem Miasta Janem Poloczkiem oraz Przewodniczącym Rady Miasta uczestniczyła w oficjalnych obchodach 10-lecia podpisania porozumienia polsko-francuskiego. 10 lat temu Wisła zawarła porozumienie z francuskim miasteczkiem Bully-les-Mines, w ramach którego odbywały się różne wspólne działania.

Więcej
obrazek

10 kwietnia w punktach sprzedaży prasy znajdą Państwo najnowszy, kwietniowy numer miesięcznika "Echo Wisły".

Więcej
obrazek

2 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 5 w Wiśle Jaworniku odbył się Dzień Świadomości Autyzmu pod hasłem "Podaj dłoń". Placówka po raz trzeci wzięła udział w akcji „Zapal się na niebiesko”.

Więcej
1 2 3 ... 244>>
Pogoda

24.04.2014

Temperatura: 9° C

Wiatr: 6 km/h

Ciśnienie: 1018 hPa

Baza noclegowa
Kamera internetowa
kamera 2
Galeria
Newsletter
Content