Aktualności - Miasto

Wybrano filtr: Miasto
wszystkie Miasto Kultura Turystyka Sport Ważne komunikaty Zima Konkursy i przetargi

AGENCJA RESTRUKTURYZACJI I MODERNIZACJI ROLNICTWA - BIURO POWIATOWE W MIĘDZYŚWIECIU zaprasza na szkolenie.

Więcej

Rada Rodziców składa serdeczne podziękowanie za okazanie dobrej woli i hojności podczas organizacji balu sponsorom: Markowi Legierskiemu Hurtownia „Marko”, Helenie Legierskiej, Piekarni nr 1, Piekarni nr 2, Justynie Kędzior - Hurtownia Warzyw i Owoców, Państwu Podżorskim - Hurtownia Rybna „Amur”, Bronisławowi Kamieniorz, Markowi Pilch oraz wielu innym sponsorom!

Więcej

Wiślańskie szkoły podstawowe w okresie ferii zimowych będą organizowały zajęcia dla uczniów. Wykaz szkół organizujących zajęcia wraz z tematyką i terminami znajduje się poniżej. Zajęcia są bezpłatne dla uczestników, a Miasto Wisła sfinansuje je ze środków na realizację zadań Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Zachęcamy wszystkie dzieci do korzystania z ofert Miasta na spędzanie wolnego czasu podczas ferii.

Więcej
obrazek

Gmina Wisła rozpoczęła przygotowania do stworzenie strategicznego dokumentu dla rozwoju gospodarki energetycznej gminy pod nazwą Plan Gospodarki Niskoemisyjnej.

Więcej
obrazek

XXII Ekumeniczny Wieczór Kolęd odbył się 18 stycznia w Szkole Podstawowej nr 2 w Wiśle Czarnem. W tym dniu szkołę tłumnie odwiedzili goście, aby w świątecznej atmosferze wysłuchać kolęd w wersji wokalnej i instrumentalnej, włączając się do wspólnego śpiewu, oraz obejrzeć scenkę regionalną w wykonaniu uczniów SP 2.

Więcej
obrazek

W dniach 21 i 22 stycznia obchodzimy Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji wszystkim Babciom i Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności i jeszcze wielu pogodnych dni spędzonych w towarzysztwie ukochanych wnucząt.

Więcej

W opublikowanym Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Wiśle znalazł się na 6. miejscu w województwie śląskim i 59. miejscu w Polsce w kategorii Techników (w 2014 - pozycja 111. w Polsce). Przysługuje mu zatem tytuł "Złotej Szkoły 2015".

Więcej

Uprzejmie informuję, że Przewodniczący Rady Miasta Janusz Podżorski zwołał III Sesję w dniu 29 stycznia 2015 roku o godzinnie 14.00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Wiśle.

Więcej

11 stycznia Ewangelicki Chór Kościelny z Głębiec oraz Męska Grupa Śpiewacza "Grónie" brały udział w 15. Festiwalu pt. Spotkania z Kolędą w Bystrej koło Bielska-Białej. Organizatorem imprezy był Polski Związek Chórów i Orkiestr Oddział w Bielsku-Białej.

Więcej
obrazek

Kolędowanie jest tradycją jednoczącą ludzi nie tylko przy domowym stole, ale także w kościołach czy na koncertach. Poprzez wspólne śpiewanie kolęd artyści i publiczność tworzą prawdziwie rodzinną atmosferę, którą trudno oddać słowami – trzeba posłuchać i pośpiewać, by zrozumieć! Tradycją szkoły w Głębcach stało się wspólne, ekumeniczne kolędowanie.

Więcej
1 2 3 ... 265>>
Pogoda

29.01.2015

Temperatura: -3° C

Wiatr: 21 km/h

Ciśnienie: 999 hPa

Baza noclegowa
Kamera internetowa
kamera 2
Galeria
Newsletter
Content