Aktualności - Miasto

Wybrano filtr: Miasto
wszystkie Miasto Kultura Turystyka Sport Ważne komunikaty Zima Konkursy i przetargi
obrazek

Ks. Jan Byrt z parafii ewnagelicko-augsburskiej w Szczyrku Salmopolu zbiera piłki siatkowe, w związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014, które odbędą się w Polsce w sierpniu. 24 lipca piłki na akcję przekazał burmistrz Wisły Jan Poloczek.

Więcej
obrazek

21 lipca w Chacie Olimpijczyka Jasia i Helenki zaprezentowano książkę „Od żebroczki do lejoków. Przewodnik po kuchni wiślańskiej”. Jej autorem jest Andrzej Kuźmiński - socjolog, autor pięciu książek kulinarnych oraz dwóch szklaków kulinarnych.

Więcej

Zapraszamy do udziału w plebiscycie "Najlepsza jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w powiecie cieszyńskim".

Więcej

Dziennik "Rzeczpospolita" ogłosił wyniki 10. Ranking Samorządów 2014. W jubileuszowej edycji rankingu w kategorii gmin miejskich i miejsko-wiejskich (w sumie sklasyfikowano 903 gminy) Wisła zajęła wysokie 66. miejsce.

Więcej

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na plakat promujący ekonomię społeczną i partnerstwa lokalne w województwie śląskim.

Więcej
obrazek

14 lipca Wisłę odwiedzili niecodzienni goście. Zespół Regionalny "Wisła" gościł przybyszów z dalekiej Japonii.

Więcej

3 lipca burmistrz Wisły Jan Poloczek spotkał się z prezesem Polskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych „Start” Łukaszem Szeligą. Rozmowa dotyczyła współpracy naszego miasta z OS „Start” oraz przyszłości wiślańskich basenów.

Więcej
obrazek

10 lipca w punktach sprzedaży prasy znajdą Państwo najnowszy numer miesięcznika "Echo Wisły".

Więcej

W okresie wakacji w szkołach organizowane są zajęcia dla dzieci finansowane ze środków budżetu miasta w ramach realizacji Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Miejskiego Programu Przeciwdziałania Narkomanii.

Więcej

W zeszłym roku w Wiśle kręcone były zdjęcia do filmu "Drzewo i ja", w którym zagrali znani aktorzy z dużego ekranu m.in. Jacek Braciak i Joanna Orleańska. Właśnie pojawiła się zapowiedź filmu - https://www.youtube.com/watch?v=hCTQX0XS-dg

Więcej
1 2 3 ... 251>>
Pogoda

26.07.2014

Temperatura: 13° C

Wiatr: 7 km/h

Ciśnienie: 1013 hPa

Baza noclegowa
Kamera internetowa
kamera 2
Galeria
Newsletter
Content