Aktualności - Miasto

Wybrano filtr: Miasto
wszystkie Miasto Kultura Turystyka Sport Ważne komunikaty Zima Konkursy i przetargi
obrazek

Ochotnicza Straż Pożarna w Wiśle Jaworniku została doposażona w fabrycznie nowy średni samochód ratowniczo-gaśniczy z napędem na dwie osie oraz zbiornikiem na wodę o pojemności 3 500 litrów. Nowy wóz marki Iveco będzie służył wiślańskim strażakom przez lata.

Więcej
obrazek

Przedsiębiorco, jeśli korzystasz ze środowiska, musisz rozliczyć się z Urzędem Marszałkowskim!

Więcej

Z przykrością zawiadamiamy, że w dniu 28 sierpnia br. zmarła Pani Elżbieta Jakubczak, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Wiśle Głębcach.

Więcej
obrazek

Miłym akcentem, spotkaniem z Burmistrzem, delegacją z Pakosławia i radnymi Miasta Wisła przy dolnej stacji KL Nowa Osada w niedzielę 17 sierpnia br., zakończył się Obóz kulturalno-naukowy 16 osobowej grupy dzieci z Ostojićeva – (Serbia) w Wiśle.

Więcej

Stowarzyszenie „Wiślańska Akademia Aktywnych” rozpoczęło działalność.

Więcej

Wakacje powoli dobiegają końca. Kończą się także, lub niektóre już się zakończyły, remonty i inwestycje realizowane w placówkach oświatowych prowadzonych przez Gminę Wisła.

Więcej

Uprzejmie informuję, iż uchwały podjęte na ostatniej sesji Rady Miasta Wisła w dniu 12 sierpnia zostały opublikowane i są dostępne:
http://www.prawomiejscowe.pl/institution/19148/collection/97187/table

Więcej

16 września serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców i mieszkańców Wisły na spotkanie z dr hab. Mirosławem Miką oraz przedstawicielami firmy Delta Partner, które będzie poświęcone zagadnieniom związanym z rozwojem turystyki w Wiśle i Beskidach.

Więcej
obrazek

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej z Wisły Centrum została zwycięzcą plebiscytu na "Najlepszą jednostkę OSP w powiecie cieszyńskim" organizowanym przez Tygodnik Cieszyn Dziennik Zachodni. 

Więcej

12 sierpnia odbyła się sesja Rady Miasta Wisła.

Więcej
1 2 3 ... 253>>
Pogoda

02.09.2014

Temperatura: 11° C

Wiatr: 5 km/h

Ciśnienie: 1013 hPa

Baza noclegowa
Kamera internetowa
kamera 2
Galeria
Newsletter
Content