Aktualności - Miasto

Wybrano filtr: Miasto
wszystkie Miasto Kultura Turystyka Sport Ważne komunikaty Zima Konkursy i przetargi

Uprzejmie informujemy, że w Urzędzie Miejskim w Wiśle (pok. 105) w godzinach pracy urzędu, można odbierać (osobiście lub za pisemnym upoważnieniem osoby badanej) WYNIKI BADANIA MAMMOGRAFICZNEGO.

Więcej

Uprzejmie informujemy, że trwa konkurs fotograficzny „Europa w moim regionie”, który ma na celu ukazanie wpływu funduszy unijnych na życie obywateli.

Więcej
obrazek

11 lipca Zarząd Osiedla nr 1 Wisła Centrum zaprasił mieszkańców Wisły i wypoczywających gości na góralską biesiadę “Na tej Naszej Wiśle”, która odbyła się tradycyjnie na grillowisku Hotelu Gołębiewski przy ulicy Bukowej

Więcej

Przypominamy, że trwa akcja zarządzona przez Wojewodę Śląskiego „Bezpieczne wakacje 2015”. Na potrzeby tej akcji Wojewoda uruchomił całodobową interwencyjną linię telefoniczną pod numerem 32 207 70 77.

Więcej

W związku z przystąpieniem Wisły do Lokalnej Grupy Działania "Cieszyńska Kraina" zapraszamy wszystkich mieszkańców, przedsiębiorców i organizacje pozarządowe działające na terenie Wisły, na spotkania konsultacyjne/warsztaty strategiczne poświęcone wypracowaniu założeń Lokalnej Strategii Rozwoju Cieszyńskiej Krainy na lata 2016-2023.

Więcej

Do 15 września można składać wnioski - kandydatury do Lauru Ziemi Cieszyńskiej „Srebrna Cieszynianka” w roku 2015.

Więcej
obrazek

4 lipca w Hotelu Gołębiewski w Wiśle odbyło się 10. Śniadanie dla Kobiet. W spotkaniu wzięło udział prawie 700 kobiet z różnych stron Polski. Organizatorki tego przedsięwzięcia - Lidia Czyż i Bogusława Król (przedstawicielki Parafii EA w Wiśle Malince oraz Stowarzyszenia DEOrecordings) przywitały wszystkie uczestniczki, a także przedstawiły temat spotkania – „Nie zapominaj, że masz skrzydła”.

Więcej

"Nauczyciel. Powrót autorytetu" to ogólnopolski plebiscyt wyróżniający wybitnych nauczycieli w Polsce.

Więcej
obrazek

20 czerwca w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Głębcach odbył się Dzień Rodziny. Tym razem świętowaliśmy na zakończenie wiślańskiego Tygodnia Zdrowia. Dla uczniów i ich rodzin przygotowaliśmy szereg atrakcji, a szkolne korytarze, sala gimnastyczna, boisko i szkolna stołówka stały się miejscem serdecznych, rodzinnych spotkań i wesołej zabawy.

Więcej

Zgodnie z zapisami programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży w Gminie Wisła przyjętego uchwałą Rady Miasta Wisły Nr XXVIII/357/2009 z dnia 29 stycznia 2009 r. z późniejszą zmianą (uchwała nr LI/627/2010 z 28 października 2010 r.) do 31 sierpnia 2015 r. można składać wnioski o przyznanie w roku 2015 Nagrody im. Jana Bujaka.

Więcej
1 2 3 ... 282>>
Pogoda

04.08.2015

Temperatura: 16° C

Wiatr: 7 km/h

Ciśnienie: 1015 hPa

Baza noclegowa
Kamera internetowa
kamera 2
Galeria
Newsletter
Content