Sezon zimowy
w Wiśle

Aktualności - Miasto

Wybrano filtr: Miasto
wszystkie Miasto Kultura Turystyka Sport Ważne komunikaty Zima Konkursy i przetargi

W związku ze zbliżającym się naborem wniosków w ramach programu “Działaj Lokalnie” www.dzialajlokalnie.pl w dniu 29.04.2014 r. (wtorek) o godz. 15:00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Wiśle odbędzie się szkolenie z zakresu przedmiotowego programu i wypełnienia wniosku aplikacyjnego.

Więcej

Śląska Organizacja Turystyczna ogłosiła nabór uczestników na konkurs kulinarny IX Festiwalu "Śląskie Smaki", który odbędzie się 8 czerwca 2014 r. w Zawierciu

Więcej
obrazek

24 kwietnia br., świętując 100 rocznicę urodzin legendarnego bohatera, emisariusza Jana Karskiego, Międzynarodowy Instytut Dialogu i Tolerancji zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału konferencji nt. ”Dziedzictwo człowieka odwagi i prawości”.

Więcej

W związku z pracami nad Strategią Rozwoju Miasta Wisła do roku 2020 prosimy o odpowiedź na kilka pytań dotyczących obecnej kondycji miasta  oraz ważnych Państwa zdaniem zadań rozwojowych. Państwa opinie oraz wskazania będą stanowić kluczowy element procesu planowania strategicznego w Wiśle.
Prosimy o wypełnienie ankiety pod tym linkiem: http://deltapartner.org.pl/ankieta_wisla/


 

 

 

 

 

 

Więcej

W dniach 4 - 6 kwietnia br. delegacja z Wisły z Burmistrzem Miasta Janem Poloczkiem oraz Przewodniczącym Rady Miasta uczestniczyła w oficjalnych obchodach 10-lecia podpisania porozumienia polsko-francuskiego. 10 lat temu Wisła zawarła porozumienie z francuskim miasteczkiem Bully-les-Mines, w ramach którego odbywały się różne wspólne działania.

Więcej
obrazek

10 kwietnia w punktach sprzedaży prasy znajdą Państwo najnowszy, kwietniowy numer miesięcznika "Echo Wisły".

Więcej
obrazek

2 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 5 w Wiśle Jaworniku odbył się Dzień Świadomości Autyzmu pod hasłem "Podaj dłoń". Placówka po raz trzeci wzięła udział w akcji „Zapal się na niebiesko”.

Więcej

Światowy Dzień Zdrowia obchodzony jest każdego roku 7 kwietnia i stwarza możliwość podjęcia wielu działań, których efektem jest poprawa stanu zdrowia ludzi. Co roku wybierany jest temat przewodni z zakresu zdrowia publicznego, który wymaga szczególnej uwagi. Tegoroczne święto dotyczy tematu: „Choroby przenoszone przez wektory”.

Więcej
obrazek

W Zamku Cieszyn został uruchomiony Punkt Konsultacyjny, z którego oferty mogą skorzystać zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Więcej

2 kwietnia  obchodzony jest  Światowy Dzień  Wiedzy na Temat Autyzmu - Light it up blue   (Zapal się na niebiesko).

W 2013 roku Województwo Śląskie stało się najbardziej „zapalonym” województwem w Polsce i dołączyło do 48 krajów i 180 miast na świecie.
Już po raz trzeci akcja jest obchodzona w województwie śląskim i tym razem włącza się w nią nasze miasto

Więcej
1 2 3 ... 244>>
Pogoda

16.04.2014

Temperatura: 1° C

Wiatr: 9 km/h

Ciśnienie: 1026 hPa

Baza noclegowa
Kamera internetowa
kamera 2
Galeria
Newsletter
Content