Aktualności - Sport

Wybrano filtr: Sport
wszystkie Miasto Kultura Turystyka Sport Ważne komunikaty Zima Konkursy i przetargi
obrazek

Największa społeczna inicjatywa promująca polską transplantację coraz bliżej. 5 września w 7. PZU Biegu po Nowe Życie na trasie marszu nordic walking, spotkają się gwiazdy kina, teatru, estrady, dziennikarze i sportowcy, a przede wszystkim osoby po przeszczepieniu z Polskiego Stowarzyszenia Sportu po Transplantacji.

Więcej

Oto wyniki naszych sportowców, głównie rowerzystów, z ostatnich dni.

Więcej
obrazek

W 3. kolejce okręgówki piłkarze WSS Wisła pokonali na wyjeździe LKS Leśna 3:1. Gole dla naszej drużyny zdobywali Paweł Leśniewicz 2 i Bartłomiej Rucki.

Więcej
obrazek

7. PZU Bieg po Nowe Życie po roku wraca do Łazienek Królewskich. Przed Marszem Gwiazd będziemy pobijać rekord Guinnessa w ilości osób uczestniczących jednocześnie w zawodach nordic walking.

Więcej

Oto wyniki, jakie osiągali w ostatnim czasie wiślańscy sportowcy.

Więcej

Uprzejmie informujemy, iż ze względów organizacyjnych, odbywające się cyklicznie w każdą środę o godz. 17:00 zajęcia piłkarskie, w dniu 19 sierpnia odbędą się na boisku zielonym w Parku Kopczyńskiego (za blokami w Centrum), a nie w Ośrodku Sportowym "Start".

Więcej

15 sierpnia w drugiej kolejce okręgówki piłkarze WSS Wisła pokonali Sołę Kobiernice 4:1. Nasz zespół do przerwy przegrywał 0:1, jednak w drugiej połowie potrafił odwrócić losy spotkania, strzelając rywalom aż 4 gole.

Więcej
obrazek

Za nami pierwsza edycja rowerowego pikniku z pomiarem czasu, który odbył się 9 sierpnia w samym centrum Wisły, na górze Skolnity. Na specjalnie przygotowanej trasie rowerowej śmiałkowie mogli sprawdzić swoje umiejętności.

Więcej
obrazek

W dniach 7-8 sierpnia w Hinterzarten rozegrano kolejne zawody FIS Grand Prix 2015 w skokach narciarskich. Piotr Żyła z Wisły znów stanął na podium jednego z konkursów, tym razem drużynowego.

Więcej
obrazek

W dniach 8-9 sierpnia na skoczni narciarskiej im. Adama Małysza w Wiśle Malince odbyły się zawody Pucharu Kontynentalnego w skokach narciarskich. Bardzo dobrze zaprezentowali się biało-czerwoni, którzy stawali na podium w obu konkursach.

Więcej
1 2 3 ... 192>>
Pogoda

29.08.2015

Temperatura: 17° C

Wiatr: 7 km/h

Ciśnienie: 1024 hPa

Baza noclegowa
Kamera internetowa
kamera 2
Galeria
Newsletter
Content