wszystkie Miasto Kultura Turystyka Sport Ważne komunikaty Zima Konkursy i przetargi

Oto wyniki wiślańskich sportowców w rywalizacji z ostatniego okresu.

Więcej
obrazek

Uczeń wiślańskiego Liceum Ogólnokształcącego im. P. Stalmacha Radosław Sobczyk zdobył złoty medal w biegu na 60 m przez płotki (8,36 s) oraz srebrny medal w skoku wzwyż (1,85 m) w kategorii juniorów młodszych podczas Halowych Mistrzostw Śląska w Lekkoatletyce, które odbyły się 24 stycznia w Brzeszczach.

Więcej
obrazek

Biegi do kombinacji norweskiej na trasach biegowych Istebnej-Kubalonki (czwartek, 22 stycznia) były ostatnim akcentem pierwszej edycji zawodów LOTOS Cup 2015. Do walki o medale i dyplomy w sześciu kategoriach stanęło 68 polskich kombinatorów norweskich – w tym jedna reprezentantka płci pięknej Anna Twardosz, a także sportowcy z Ukrainy (startujący poza konkursem). Dzień wcześniej rozegrano serię skoków na obiektach w Szczyrku Skalitem.

Więcej

Drugi dzień rywalizacji w zawodach LOTOS Cup był bardzo udany dla skoczków, organizatorów i kibiców. W bardzo dobrych warunkach udało się przeprowadzić wszystkie konkursy i tym samym wygrali najlepsi. Poziom zawodów był bardzo wysoki, a dalekie skoki na Skalitem oglądali licznie zgromadzeni pod skocznią kibice.

Więcej
obrazek

Rozegrane 20 stycznia zawody na kompleksie skoczni w Szczyrku Skalitem zainaugurowały tegoroczny cykl Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich – „Szukamy Następców Mistrza” - LOTOS Cup 2015. Rywalizowano w sześciu męskich i dwóch żeńskich kategoriach wiekowych.

Więcej

W niedzielnym Halowym Mityngu w Brzeszczach wychowanek Startu Wisła Radosław Sobczyk wygrał bieg na 60 metrów przez płotki z rekordem życiowym 8,23s a w skoku wzwyż zajął czwarte miejsce uzyskując 190cm poprawiając rekord życiowy z sezonu letniego o 25cm.

Więcej

Oto kolejne wyniki zawodów, w których rywalizowali sportowcy z Wisły.

Więcej

17 stycznia zespół koszykarek Startu Wisła rozegrał na wyjeździe kolejny mecz ligowy. Tym razem rywalkami podopiecznych Daniela Arsenicza i Przemysława Kurzoka była Wisła II Can-Pack Kraków.

Więcej
obrazek

Stefan Kraft, rekordzista skoczni im. Adama Małysza w Wiśle Malince, wygrał zawody Pucharu Świata, rozegrane 15 stycznia. Austriak na podium wyprzedził Petera Prevca ze Słowenii i Severina Freunda z Niemiec.