Aktualności - Sport

Wybrano filtr: Sport
wszystkie Miasto Kultura Turystyka Sport Ważne komunikaty Zima Konkursy i przetargi
obrazek

Dwa dni przed rozpoczęciem zawodów FIS Grand Prix Wisła 2015 w skokach narciarskich organizatorzy dopinają wszystko na ostatni guzik. Na obiekcie im. Adama Małysza stanęła już nowa trybuna z miejscami siedzącymi, a skocznię przetestowały dziś kadry Polski, Rosji i Norwegii. - Stan techniczny skoczni jest dobry i wszyscy chcą tu trenować. Oceniam, że jesteśmy w 98 procentach gotowi do przeprowadzenia zawodów FIS Grand Prix – zapowiada Andrzej Wąsowicz, Szef Komitetu Organizacyjnego imprezy.

Więcej

W związku z organizacją zawodów FIS Grand Prix 2015 w skokach narciarskich PZN poszukuje 5 wolontariuszy, koniecznie mężczyzn, pełnoletnich i posługujących się biegle językiem angielskim, do pomocy przy kontroli dopingowej.

Więcej

Oto kolejne wyniki sportowców wiślańskich.

Więcej

Już 30 lipca na małej scenie na rynku w centrum Wisły (plac B. Hoffa) po raz kolejny odbędzie się uroczyste wręczenie numerów startowych dziesięciu czołowym zawodnikom klasyfikacji generalnej Pucharu Świata 2014/2015. Wśród sportowców, którzy tego wieczoru pojawią się na wiślańskim rynku, będzie m.in. dwukrotny mistrz olimpijski z Soczi – Kamil Stoch.

Więcej

Przedstawiamy informację na temat transportu kibiców z centrum Wisły na skocznię im. Adama Małysza i z powrotem podczas zawodów FIS Grand Prix 2015, które odbędą się w dniach 31 lipca - 1 sierpnia w Wiśle.

Więcej
obrazek

Urząd Miasta Wisła oraz Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe Wisła w Wiśle zapraszają w piątek, 31 lipca 2015 roku na I Międzynarodowy Puchar Beskidów dzieci i młodzieży w skokach narciarskich na igelicie, który połączony będzie z oficjalnym otwarciem skoczni narciarskich w Wiśle Centrum. W tym wydarzeniu udział wezmą m.in. Prezes Polskiego Związku Narciarskiego – Apoloniusz Tajner, Burmistrz Miasta Wisła – Tomasz Bujok oraz Dyrektor Pucharu Świata w skokach narciarskich – Walter Hofer.

Więcej

Rusza 4. edycja programu Lider Animator-Obudź Swoje Ciało skierowanego do lokalnych animatorów sportu.

Więcej
obrazek

Trening otwarty kadry polskich skoczków to stały punkt w programie zawodów FIS Grand Prix organizowanych w Wiśle. Podczas tegorocznej edycji imprezy FIS Grand Prix w skokach narciarskich kibice będą mieli okazję zapoznać się z tajnikami treningu skoczków w hali sportowej, a także zdobyć pamiątkowe autografy i zrobić sobie zdjęcie ze swoim idolami przed wejściem na halę.

Więcej

Oto kilka wyników naszych sportowców, uzyskanych w ostatnim czasie.

Więcej
obrazek

Za nami zmagania o tytuł letniego mistrza Polski w kombinacji norweskiej, które w niedzielę, 19 lipca odbywały się na skoczni narciarskiej im. Adama Małysza w Wiśle Malince oraz na trasach nartorolkowych ośrodka „Jonidło”. Bezkonkurencyjny w walce o złoto był Adam Cieślar, który po skoku na odległość 117,5 metra zajmował drugie miejsce i przed biegiem tracił do liderującego Kacpra Kupczaka 1 minutę i 16 sekund. Zawodnik WSS Wisła systematycznie odrabiał straty i pod koniec biegu wyszedł na prowadzenie, uzyskując ostatecznie ponad pół minuty przewagi nad startującym z numerem „1” zawodnikiem.

Więcej
1 2 3 ... 190>>
Pogoda

29.07.2015

Temperatura: 14° C

Wiatr: 13 km/h

Ciśnienie: 1011 hPa

Baza noclegowa
Kamera internetowa
kamera 2
Galeria
Newsletter
Content