Aktualności - Sport

Wybrano filtr: Sport
wszystkie Miasto Kultura Turystyka Sport Ważne komunikaty Zima Konkursy i przetargi
obrazek

Wiślańska grupa cyklistów "Góral" w dniach 4-6 września br. uczestniczyła w 13 edycji "Historycznej Cyklojeździe Wisła - Zvolen, Spisske Podhradie - Zvolen, Graz - Zvolen."
Celem wyprawy było poznawanie tras rowerowych na terenie Polski, Słowacji i Austrii. Jak również promowanie naszego miasta Wisła.
W wyprawie uczestniczyło 13 wiślańskich cyklistów zaopatrzonych w koszulki rowerowe w kolorach miasta, z logiem i stroną internetową.

Więcej
obrazek

Jubileuszowy 60. Rajd Wisły przeszedł do historii.

Więcej
obrazek

W okręgówce nie ma mocnych na wiślan. 6 września, w 5. kolejce bieżących rozgrywek, zespół KS Wisła pokonał na wyjeździe LKS Bestwina 4:1.

Więcej
obrazek

Do zakupienia jest "Pakiet Kibica" Rajdu Wisła czyli mapka rajdu, smycz, naklejka i książeczka.Niedrogo bo 10 zł.
A zakupić pakiet można w hollu Domu Zdrojowego obok figury Adama Małysza dzisiaj do godz. 21:00, w sobotę od 8:00 do 19:00 i w niedzielę od 8:00 do 14:00. Gdyby ktoś miał bliżej do Istebnej to w biurze zawodów w Zagroniu również pakiety są dostępne.

Więcej
obrazek

Już po raz XIII obedzie się międzynarodowy rajd rowerowy "Cyklojazda Historyczna" na Spissky hrad w słowackim Zvoleniu.

Więcej
obrazek

Przyjeżdżają na boiska rywali, strzelają kilka bramek i wracają do domów w glorii zwycięzców. Tak ostatnio wyglądają mecze z udziałem drużyny KS Wisła. Tym razem w pucharowym pojedynku zespół Tomasza Wuwera pokonał w Puńcowie A-klasowe Tempo aż 10:1.

Więcej

Oto kolejne wyniki zawodów z udziałem wiślańskich sportowców.

Więcej
obrazek

29 sierpnia na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince oraz na trasach ośrodka sportowo-wypoczynkowego „Jonidło” rozegrany został Puchar Prezesa PZN w skokach narciarskich oraz kombinacji norweskiej. Zwycięzcą w konkursie skoków narciarskich okazał się Jakub Kot, natomiast wśród kombinatorów triumfował Adam Cieślar.

Więcej
obrazek

Piłkarze KS Wisła nie zwalniają tempa. Nasz zespół w czwartej kolejce okręgówki rozgromił beniaminka Świt Cięcina 7:0. Gole dla zespołu Tomasza Wuwera zdobywali: Wojciech Małyjurek (3), Michał Pietraczyk, Paweł Leśniewicz, Mariusz Pilch i Dariusz Rucki.

Więcej

W miniony weekend, a także w tygodniu nie odpoczywali nasi sportowcy.

Więcej
1 2 3 ... 166>>
Pogoda

16.09.2014

Temperatura: 11° C

Wiatr: 8 km/h

Ciśnienie: 1018 hPa

Baza noclegowa
Kamera internetowa
kamera 2
Galeria
Newsletter
Content