Aktualności - Sport

Wybrano filtr: Sport
wszystkie Miasto Kultura Turystyka Sport Ważne komunikaty Zima Konkursy i przetargi

W miniony weekend, a także w tygodniu nie odpoczywali nasi sportowcy.

Więcej
obrazek

Już za niespełna dwa tygodnie na drogach powiatów cieszyńskiego i żywieckiego, będzie można spotkać najlepszych polskich kierowców, którzy będą rywalizować o zwycięstwo w jubileuszowym 60 Rajdzie Wisły.

Więcej
obrazek

W 3. kolejce okręgówki zespół KS Wisła rozgromił na wyjeździe Piasta Cieszyn 10:2!!! Swoje konto strzeleckie podreperował szczególnie Michał Pietraczyk, który beniaminkowi zaaplikował aż 6 bramek.

Więcej
obrazek

Akcja charytatywna dla dzieci pod hasłem "Wyzumbujmy dogoterapię i hipoterapię", która odbyła się 16 sierpnia na wiślańskim rynku, połączona była z biciem rekordu w ilości osób tańczących zumbę na Pl. Hoffa. Dochód z całej imprezy przeznaczony został na cykliczne zajęcia z dogoterapii i hipoterapii dla dzieci z Wisły, Cieszyna i okolic.  

Więcej
obrazek

W drugiej kolejce okręgówki KS Wisła wysoko pokonał beniaminka Czarnych Jaworze 4:0. Bohaterami spotkania zostali Wojciech Małyjurek, zdobywca trzech goli, oraz Dariusz Rucki, który strzelił bramkę i asystował przy trzech trafieniach kolegi.

Więcej
obrazek

16 sierpnia rozegrano V Wiślański Turniej Siatkówki Plażowej Mixtów. Do rywalizacji zgłosiło się dwanaście par mieszanych, jednak na starcie pojawiło się osiem. Turniej rozgrywano systemem brazylijskim (dwie porażki eliminowały z gry) a mecze toczono do 21 punktów. Sędzią zawodów był Marcin Kotowicz.

Więcej
obrazek

Kolejne doniesienia ze sportowych aren rozpoczynamy od wielkiego sukcesu Piotra Żyły. Skoczek KS Wisła zajął 2. miejsce w konkursie FIS Grand Prix w szwajcarskim Einsiedeln i po dwóch konkursach założył żółty plastron lidera LGP.

Więcej
obrazek

 Już tylko tydzień pozostał do V Turnieju Siatkówki Plażowej Mixtów. 

 

Więcej
obrazek

W pierwszej kolejce ligi okręgowej KS Wisła pokonała Cukrownika Chybie 3:0. Bramki dla naszego zespołu zdobywali Dariusz Rucki (2) i Paweł Leśniewicz.

Więcej
1 2 3 ... 165>>
Pogoda

30.08.2014

Temperatura: 13° C

Wiatr: 8 km/h

Ciśnienie: 1016 hPa

Baza noclegowa
Kamera internetowa
kamera 2
Galeria
Newsletter
Content