Aktualności - Sport

Wybrano filtr: Sport
wszystkie Miasto Kultura Turystyka Sport Ważne komunikaty Zima Konkursy i przetargi
obrazek

Organizatorzy prestiżowych zawodów FIS Grand Prix w skokach narciarskich w Wiśle postanowili wprowadzić do sprzedaży dodatkową pulę dwudniowych karnetów, pozwalających na obejrzenie konkursów drużynowego i indywidualnego w korzystniejszej cenie. 500 nowych karnetów jest już do nabycia w sklepie internetowym Kupbilet.pl.

Więcej

20 czerwca odbyła się kolejna edycja turnieju koszykówki dziewcząt „Gramy bo lubimy!”. Organizatorami zawodów jak co roku są: Integracyjne Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji „Start” Wisła i Urząd Miejski w Wiśle.

Więcej

Od 8 lipca na płycie boiska OS Start w Wiśle, w każdą środę wakacji, odbywać się będą bezpłatne treningi piłki nożnej.

Więcej
obrazek

29 czerwca do Wisły z wizytą przyjechał Adam Korol, minister sportu i turystyki. Odwiedził kompleks skoczni w centrum miasta oraz spotkał się z władzami gminy i Klubu Sportowego Wisła.

Więcej

W dniu 29 czerwca (poniedziałek) o godz. 15:30 na skoczniach w Wiśle Centrum odbędzie się wizyta Ministra Sportu i Turystyki Adama Korola.

Więcej
obrazek

Piłkarze KS Wisła zakończyli sezon wygraną z Pasjonatem Dankowice 3:1. Gole strzelali Paweł Leśniewicz 2 i Mariusz Pilch.

Więcej

Z uwagi na duże zainteresowanie kibiców organizatorzy Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle postanowili przyspieszyć rozpoczęcie sprzedaży biletów i już od dzisiaj będzie można zakupić wejściówki oraz karnety na zimowe konkursy! W nadchodzącym sezonie po raz pierwszy najlepsi skoczkowie narciarscy na świecie będą rywalizowali na skoczni im. Adama Małysza w dwóch konkursach Pucharu Świata, które odbędą się w Wiśle w dniach 4 – 5 marca 2016 roku. Te prestiżowe zawody poprzedzą czwartkowe kwalifikacje (3 marca).

Więcej

Na ten turniej amatorzy piłki nożnej czekają cały rok. Rusza Turniej Dolin 2015!

Więcej
1 2 3 ... 188>>
Pogoda

06.07.2015

Temperatura: 15° C

Wiatr: 7 km/h

Ciśnienie: 1015 hPa

Baza noclegowa
Kamera internetowa
kamera 2
Galeria
Newsletter
Content