Aktualności - Sport

Wybrano filtr: Sport
wszystkie Miasto Kultura Turystyka Sport Ważne komunikaty Zima Konkursy i przetargi
obrazek

Peter Prevc ze Słowenii wygrał indywidualny konkurs skoków narciarskich FIS Grand Prix Wisła 2014, który rozegrano 26 lipca na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle. Polskich kibiców najbardziej ucieszył fakt, że drugie miejsce zajął Piotr Żyła. Podium uzupełnił zwycięzca sprzed roku Niemiec Andreas Wellinger. Jak zwykle dopisała wiślańska publiczność, która mimo deszczu gorąco dopingowała rywalizaujących skoczków.

Więcej
obrazek

Reprezentacja Polski w składzie Maciej Kot, Piotr Żyła, Dawid Kubacki i Kamil Stoch wygrała drużynowy konkurs FIS Grand Prix Wisła 2014 w skokach narciarskich, który rozegrano 25 lipca na skoczni im. Adama Małysza w Malince. Oklaskiwani przez biało-czerwonych kibiców podopieczni trenera Łukasza Kruczka zdeklasowali rywali, oddając osiem równych i długich skoków.

Więcej
obrazek

24 lipca w Amfiteatrze im. Stanisława Hadyny odbyła się uroczystość wręczenia numerów startowych najlepszym zawodnikom minionego Pucharu Świata, którzy uczestniczą w zawodach FIS Grand Prix Wisła 2014 w skokach narciarskich. Żółty plastron założył Kamil Stoch.

Więcej

Informujemy, iż jest jeszcze możliwość zakupienia biletów na zawody FIS Grand Prix w skokach narciarskich, które odbędą się w dniach 25-26 lipca na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle Malince.

Więcej

W najbliższy weekend w Wiśle obędzie się Puchar Świata w skokach narciarskich. W związku z organizacją konkursu należy spodziewać się utrudnień i zmian w ruchu drogowym na terenie miasta.

Więcej

Oto kolejne wyniki zawodów z udziałem wiślańskich sportowców.

Więcej
obrazek

Andrzej Długosz z Młodowa wygrał 2. Bieg o Wiślańską Kryke, który odbył się 20 lipca w Wiśle. Wśród kobiet najszybsza była Arleta Meloch z Grudziądza.

Więcej
obrazek

W dniach 19-20 lipca w Wiśle odbyły się mistrzostwa Polski w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej. Tytuły mistrzowskie zdobyli Paweł Słowiok, Kamil Stoch i AZS Zakopane.

Więcej
obrazek

Peleton prawie czterystu kolarzy z ruszył w sobotnie dopołudnie5 lipca 2014 r. na trasy wyścigu „Pętla Beskidzka” w Wiśle. Ten kultowy, beskidzki maraton szosowy już po raz 8 przebiega na asfaltowych trasach w ramach ogólnopolskiego cykluDobre Sklepy Rowerowe ROAD Maraton. „Pętla Beskidzka” to największa impreza kolarstwa szosowego w Beskidach i jedna z ważniejszych w Polsce, skierowana dla kolarzy amatorów, której trudne i malownicze trasy zlokalizowano już po raz trzeci w Wiśle mieście przyjaznym  kolarzom – Wiśle.

Więcej

Zarówno podczas konkursu drużynowego jak i indywidualnego w Wiśle zobaczymy najlepszych skoczków świata. Swój udział w wiślańskiej edycji FIS Grand Prix w skokach narciarskich potwierdziły m.in. ekipy z Austrii, Norwegii, Niemiec, Szwajcarii czy Słowenii. Polska skorzysta z prawa przysługującego gospodarzowi i w kwalifikacjach wystawi dwunastu zawodników. W konkursie indywidualnym nie zabraknie podwójnego złotego medalisty z Soczi i zdobywcy Kryształowej Kuli za sezon 2013/2014 – Kamila Stocha.

Więcej
1 2 3 ... 164>>
Pogoda

02.08.2014

Temperatura: 16° C

Wiatr: 9 km/h

Ciśnienie: 1011 hPa

Baza noclegowa
Kamera internetowa
kamera 2
Galeria
Newsletter
Content