Aktualności - Sport

Wybrano filtr: Sport
wszystkie Miasto Kultura Turystyka Sport Ważne komunikaty Zima Konkursy i przetargi

4 października zapraszamy na XII kolejkę Ligi 6 o Puchar Burmistrza Miasta Wisła. Już w tej kolejce być może poznamy mistrza ligi w sezonie 2015.

Więcej
obrazek

28 września w OS Jonidło w Wiśle odbyły się Gminne Zawody Szkolne w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Do startu stanęły 6-osobowe drużyny chłopców i dziewcząt z wszystkich wiślańskich szkół podstawowych.

Więcej
obrazek

26 września w Wiśle odbyły się finałowe zawody Pucharu Polski w dogtrekkingu. Na starcie wraz ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi, stanęło 82 zawodników i zawodniczek startujących w rywalizacji indywidualnej oraz 42 pary rywalizujące w Family Cup.

Więcej

Oto wyniki osiagane przez wiślańskicch sportowców w ostatnim czasie.

Więcej
obrazek

26 września na Jonidle piłkarze WSS Wisła pokonali LKS 99 Pruchna 5:1. Pierwszego gola dla ekipy Tomasza Wuwra zdobył Szymon Płoszaj, drugiego Robert Lapczyk, a kolejne trzy dorzucił Paweł Leśniewicz, kompletując hat-tricka.

Więcej
obrazek

27 września odbyła się XI kolejka Ligi 6 o Puchar Burmistrza Miasta Wisła. Emocji jak zwykle nie brakowało.

Więcej
obrazek

26 września w Strzelnicy nad Wisłą odbył się I Turniej Strzelecki o Puchar Burmistrza Miasta Wisła. Fatalna aura sprawiła, że w zawodach wystartowała nieliczna grupa uczestników, ale z pewnością nie mogą oni żałować swojej decyzji, gdyż pula nagród była pokaźna, a każdy startujący otrzymał drobny upominek.

Więcej
obrazek

24 września w Starostwie Powiatowym w Cieszynie wręczono nagrody i wyróżnienia w dziedzinie sportu za 2014 rok. Jednym z akcentów uroczystości było uhonorowanie przez starostę Janusza Króla najlepszych szkół powiatu cieszyńskiego rywalizujących w oparciu o Szkolny Związek Sportowy.

Więcej

27 września piłkarze zespołów uczestniczących w Lidze 6 o Puchar Burmistrza Miasta Wisła wybiegną na boisko po raz czwarty tej jesieni. szlagierem kolejki będzie starcie lidera z wiceliderem.

Więcej

Trzecia jesienna kolejka Ligi 6 o Puchar Burmistrza Miasta Wisła była bardzo emocjonująca. Spotkania były zacięte, nie zabrakło również niespodzianki.

Więcej
1 2 3 ... 196>>
Pogoda

04.10.2015

Temperatura: 12° C

Wiatr: 15 km/h

Ciśnienie: 1016 hPa

Baza noclegowa
Kamera internetowa
kamera 2
Galeria
Newsletter
Content