Aktualności - Sport

Wybrano filtr: Sport
wszystkie Miasto Kultura Turystyka Sport Ważne komunikaty Zima Konkursy i przetargi

Z myślą o kibicach, którzy chcieliby uczestniczyć zarówno w wiślańskiej jak i zakopiańskiej edycji Pucharu Świata w skokach narciarskich, Biuro Turystyczne Gronie organizuje specjalny transport autobusowy. Koszt przejazdu na trasie Wisła – Zakopane – Wisła to 65 zł od osoby, zgłoszenia przyjmowane będą do 10 stycznia 2015 r. Do transportu dojdzie jeśli zgłosi się minimum 35 osób.

Więcej

13 grudnia na skoczni "Witek" w Wiśle Łabajowie rozegrano konkurs skoków narciarskich dzieci i młodzieży o Puchar Głuszca. Zawody zorganizowało Nadleśnictwo Wisła wraz z Klubem Sportowym Wisła.

Więcej
obrazek

10 grudnia w sali gimnastycznej im. Wiślańskich Olimpijczyków odbyły się Finały Powiatowych Zawodów Szkół Ponadgimnazjalnych w koszykówce dziewcząt. W turnieju wzięły udział cztery szkoły: I LO im. Antoniego Osuchowskiego w Cieszynie, II LO im. Mikołaja Kopernika w Cieszynie, ZSGH im. Stanisława Reymonta w Wiśle oraz LO im. Pawła Stalmacha w Wiśle.

Więcej

Sezon sportów zimowych się rozkręca, więc prezentujemy kolejną porcję wyników, jakie osiągali nasi zawodnicy w rywalizacji krajowej i międzynarodowej.

Więcej
obrazek

Organizatorzy Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle i Zakopanem 2015 przedstawili stan przygotowań do obu tych międzynarodowych imprez podczas czwartkowej (11 grudnia 2014r.) konferencji zorganizowanej w krakowskim hotelu Hilton Garden Inn. Wielka Krokiew w Zakopanem i skocznia im. Adama Małysza w Wiśle-Malince są już na ostatniej prostej przygotowań.

Więcej
obrazek

Od tygodnia na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince intensywnie pracują armatki produkujące śnieg. Białego puchu jest już bardzo dużo, co wprawia szefa Komitetu Organizacyjnego Pucharu Świata w skokach narciarskich w optymistyczny nastrój. - Już teraz mamy na skoczni więcej śniegu niż rok temu przywieźliśmy z Chochołowa - cieszy się Andrzej Wąsowicz. Bilety na dodatkowy sektor siedzący rozeszły się błyskawicznie, więc organizatorzy planują powiększenie tej trybuny o kolejne 500 miejsc.

Więcej

W miniony weekend zostały rozegrane kolejne zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich. Niestety spośród Polaków punkty zdobył tylko Piotr Żyła.

Więcej

Przygotowania do kolejnych zawodów Pucharu Świata w Wiśle idę pełną parą. W czwartek, 27 listopada, na skoczni im. Adama Małysza spotkali się przedstawiciele służ porządkowych. - Puchar Świata w Wiśle rozgrywany będzie jednego dnia. 15 stycznia odbędą się treningi, kwalifikacje i zawody indywidualne. Naszym priorytetem będzie zapewnienie bezpieczeństwa zawodnikom i kibicom - zapewnia Andrzej Wąsowicz, wiceprezes Polskiego Związku Narciarskiego i szef komitetu organizacyjnego zawodów.

Więcej
obrazek

Wychodząc naprzeciw dużemu zainteresowaniu kibiców organizatorzy Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle postanowili wybudować nową, dodatkową trybunę z miejscami siedzącymi wokół skoczni im. Adama Małysza (HS-134). Tym samym więcej kibiców będzie mogło w komfortowych warunkach zobaczyć konkurs Pucharu Świata, który rozegrany zostanie w dniu 15 stycznia 2015 roku.

Więcej
1 2 3 ... 172>>
Pogoda

21.12.2014

Temperatura: 0° C

Wiatr: 16 km/h

Ciśnienie: 1025 hPa

Baza noclegowa
Kamera internetowa
kamera 2
Galeria
Newsletter
Content