Aktualności - Sport

Wybrano filtr: Sport
wszystkie Miasto Kultura Turystyka Sport Ważne komunikaty Zima Konkursy i przetargi
obrazek

24 lipca w Amfiteatrze im. Stanisława Hadyny odbyła się uroczystość wręczenia numerów startowych najlepszym zawodnikom minionego Pucharu Świata, którzy uczestniczą w zawodach FIS Grand Prix Wisła 2014 w skokach narciarskich. Żółty plastron założył Kamil Stoch.

Więcej

Informujemy, iż jest jeszcze możliwość zakupienia biletów na zawody FIS Grand Prix w skokach narciarskich, które odbędą się w dniach 25-26 lipca na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle Malince.

Więcej

W najbliższy weekend w Wiśle obędzie się Puchar Świata w skokach narciarskich. W związku z organizacją konkursu należy spodziewać się utrudnień i zmian w ruchu drogowym na terenie miasta.

Więcej

Oto kolejne wyniki zawodów z udziałem wiślańskich sportowców.

Więcej
obrazek

Andrzej Długosz z Młodowa wygrał 2. Bieg o Wiślańską Kryke, który odbył się 20 lipca w Wiśle. Wśród kobiet najszybsza była Arleta Meloch z Grudziądza.

Więcej
obrazek

W dniach 19-20 lipca w Wiśle odbyły się mistrzostwa Polski w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej. Tytuły mistrzowskie zdobyli Paweł Słowiok, Kamil Stoch i AZS Zakopane.

Więcej
obrazek

Peleton prawie czterystu kolarzy z ruszył w sobotnie dopołudnie5 lipca 2014 r. na trasy wyścigu „Pętla Beskidzka” w Wiśle. Ten kultowy, beskidzki maraton szosowy już po raz 8 przebiega na asfaltowych trasach w ramach ogólnopolskiego cykluDobre Sklepy Rowerowe ROAD Maraton. „Pętla Beskidzka” to największa impreza kolarstwa szosowego w Beskidach i jedna z ważniejszych w Polsce, skierowana dla kolarzy amatorów, której trudne i malownicze trasy zlokalizowano już po raz trzeci w Wiśle mieście przyjaznym  kolarzom – Wiśle.

Więcej

Zarówno podczas konkursu drużynowego jak i indywidualnego w Wiśle zobaczymy najlepszych skoczków świata. Swój udział w wiślańskiej edycji FIS Grand Prix w skokach narciarskich potwierdziły m.in. ekipy z Austrii, Norwegii, Niemiec, Szwajcarii czy Słowenii. Polska skorzysta z prawa przysługującego gospodarzowi i w kwalifikacjach wystawi dwunastu zawodników. W konkursie indywidualnym nie zabraknie podwójnego złotego medalisty z Soczi i zdobywcy Kryształowej Kuli za sezon 2013/2014 – Kamila Stocha.

Więcej

Przy pięknej pogodzie, 13 lipca w Wiśle w Ośrodku Narciarskim "Nowa Osada" odbył się wyścig MTB XCEliminator. Mimo małej frekwencji, bo w sumie na starcie stanęło tylko 20 osób, obsada była bardzo mocna. Pojawili się zawodnicy z nazwiskami znanymi w polskim MTB dobrze wszystkim znanymi.

Więcej

W każdą środę wakacji dzieci w wieku 5-16 lat za okazaniem legitymacji szkolnej mogą bezpłatnie skorzystać z kortów tenisowych w centrum miasta (za rzeką). Darmowe godziny korzystania z kortów to 11:00-13:00.

Więcej
1 2 3 ... 164>>
Pogoda

25.07.2014

Temperatura: 13° C

Wiatr: 5 km/h

Ciśnienie: 1013 hPa

Baza noclegowa
Kamera internetowa
kamera 2
Galeria
Newsletter
Content