Aktualności - Sport

Wybrano filtr: Sport
wszystkie Miasto Kultura Turystyka Sport Ważne komunikaty Zima Konkursy i przetargi

Oto wyniki osiągane przez wiślańskich sportowców w minionym okresie.

Więcej
obrazek

6 lutego w sali gimnastycznej im. Wiślańskich Olimpijczyków zespół ISSiR Wisła rozegrał kolejny ligowy mecz. Tym razem przeciwniczkami podopiecznych Daniela Arsenicza i Przemysława Kurzoka był zespół AZS Polotechnika Częstochowa.

Więcej
obrazek

Trzecia edycja zawodów Lotos Cup 2016, rozegrana w dniach 5-6 lutego w Szczyrku, była niezwykle udana dla reprezentantów Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego Wisła. Nasi zawodnicy każdego dnia triumfowali w cztrech z ośmiu kategorii wiekowych.

Więcej
obrazek

Wiślańskie Orły zapraszają chłopców w rocznikach 2005,2006,2007,2008,2009,2010 na treningi. Szczegóły na https://www.facebook.com/WislanskieOrly lub pod numerem: 883 110 585.

Więcej
obrazek

17 kwietnia w Miękini koło Wrocławia startuje nowy cykl biegowy, łączący bieganie w górach i na ulicy. W skład cyklu wejdzie 9 biegów - 6 górskich i 3 uliczne, w tym również rywalizacja w Wiśle.

Więcej
obrazek

30 stycznia koszykarki ISSiR Wisła rozegrały wyjazdowy mecz II ligi z liderem tabeli - Olimpią Wodzisław Śląski. Rywalki okazały się zbyt silne dla naszych dziewczyn i pewnie wygrały 97:52.

Więcej

28 stycznia na trasach biegowych ośrodka „Jonidło” w Wiśle rozegrane zostały drugie tej zimy zawody LOTOS Cup w kombinacji norweskiej. Bezkonkurencyjni okazali się dotychczasowi liderzy, którzy pewnie wygrali rywalizację w swoich kategoriach wiekowych. 

Więcej

27 stycznia na kompleksie skoczni Szczyrk Skalite zawodnicy z Polski, Czech, Słowacji, Ukrainy, Łotwy i Kazachstanu rywalizowali w czwartym w tym sezonie konkursie skoków narciarskich z cyklu LOTOS Cup, a także w serii skoków do kombinacji norweskiej. Stawką w najstarszych kategoriach wiekowych, rywalizujących na obiekcie HS-106, był wyjazd do austriackiego Bischofshofen na Puchar Kontynentalny. Najlepszy w tym sprawdzianie okazał się Przemysław Kantyka, który skakał najdalej i tym samym wywalczył szóste miejsce w składzie reprezentacji Polski na te zawody.

Więcej

Oto kolejne wyniki wiślańskich sportowców z ostatniego okresu.

Więcej
1 2 3 ... 204>>
Pogoda

11.02.2016

Temperatura: 0° C

Wiatr: 20 km/h

Ciśnienie: 1003 hPa

Baza noclegowa
Kamera internetowa
kamera 2
Galeria
Newsletter
Content