Zapraszamy na trening otwarty kadry polskich skoczków!

Home > Sport > Zapraszamy na trening otwarty kadry polskich skoczków!

18.07.2012

Organizatorzy imprezy FIS Ski Jumping Grand Prix 2012 w Wiśle oraz zawodnicy i sztab szkoleniowy kadry polskich skoczków narciarskich zapraszają w piątek, 20 lipca, na otwarty trening naszej kadry. To niepowtarzalna okazja, aby z bliska zobaczyć jak na co dzień trenują skoczkowie narciarscy, a także poznać naszych reprezentantów. W treningu udział weźmie 10 dzieci, które wygrały konkurs fotograficzny, ale z trybun obejrzeć może go także 200 kibiców w każdym wieku!
20 lipca o godzinie 10:00 kadra polskich skoczków narciarskich przeprowadzi trening przed zawodami FIS Ski Jumping Grand Prix 2012 na sali gimnastycznej w centrum Wisły, tuż przy Placu Hoffa. Wraz z nimi na boisko wybiegnie 10 dzieci w wieku do lat 12 (wraz z opiekunami), które wygrały wejściówki na trening w konkursie fotograficznym „Pokaż, jaki z ciebie skoczek!”. Są to: Arkadiusz Ryba - Lipinki, Mateusz Chraścina - Cisownica, Kamil Szatkowski - Aleksandrów Łódzki, Roch Czerwiński - Skoczów, Maria Kalinowska - Bielsko-Biała, Joanna Kalinowska - Bielsko-Biała, Szymon Parol - Gdynia, Anna Parol - Gdynia, Mateusz Rubaszkiewicz - Warszawa i Jakub Harat - Porąbka. Galeria zwycięzców: http://www.skoki.pzn.pl/?p=253.
Młodzi kibice wezmą aktywny udział w treningu naszej kadry, będą mieli możliwość sprawdzenia własnych sił m.in. podczas ćwiczeń imitacyjnych wykonywanych przez zawodników przed każdym konkursem, a także specjalnie dla nich zorganizowany zostanie konkurs skoków. Zwycięzcy otrzymają nagrody, które wręczą im nasi skoczkowie narciarscy. Każdy z uczestników treningu dostanie plakat kadry i będzie mógł zebrać autografy naszych reprezentantów. Po zakończeniu przez kadrę treningu zawodnicy pozostaną na sali gimnastycznej – wtedy będzie czas, aby z nimi porozmawiać i zrobić wspólne zdjęcia.
Treningowi przyglądać może się też 200 kibiców, którzy zasiądą na trybunach sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 1 w Wiśle. Aby skorzystać z możliwości spotkania się z naszymi najlepszymi skoczkami, bardzo proszę o kontakt telefoniczny z Alicją Kosman (664 463 036). Dokonując wstępnej rezerwacji macie gwarancję, że uda się wam wejść na salę. Z powodów organizacyjnych prosimy o pojawienie się przed wejściem o godzinie 9:45.
miejsce: sala gimnastyczna im. Wiślańskich Olimpijczyków przy Zespole Szkół nr 1 w Wiśle (Plac B.Hoffa 5).

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych kibiców, dziennikarzy i fotoreporterów!

Pogoda

12.02.2016

Temperatura: -3° C

Wiatr: 12 km/h

Ciśnienie: 1006 hPa

Baza noclegowa
Kamera internetowa
kamera 2
Galeria
Newsletter
Content