Aktualności - wszystkie

Wybrano filtr: wszystkie
wszystkie Miasto Kultura Turystyka Sport Ważne komunikaty Zima Konkursy i przetargi
obrazek

Chcesz nauczyć się pisać gęsim piórem, czy na tabliczce? Nic trudnego! Wystarczy odwiedzić starą szkołę, którą otwarto 26 lipca przy Muzeum Beskidzkim w Wiśle. Budynek dawnej szkoły jest częścią Enklawy Budownictwa Drewnianego.

Więcej
obrazek

Trzeci dzień Tygodnia Kultury Beskidzkiej upłynął pod znakiem rytmów polskich i bałkańskich. Na scenie w Amfiteatrze im. Stanisława Hadyny wystąpili: "Dudoski" i "Bierowianie" z Jasienicy, "Przyszowianie" z Przyszowej, "Żeńcy Wielkopolscy" z Nietążkowa, "Grojcowianie" z Wieprza i "Mladost" z Banja Luki (Bośnia i Hercegowina).

Więcej

WCZK w Katowicach informuje, że IMiGW - PIB CBPM Oddział w Krakowie wydało ostrzeżenie nr 61 z dnia 29.07.2014 dot. wystąpienia zjawiska: burze z gradem.

Więcej
obrazek

26 lipca rozpoczął się 51. Tydzień Kultury Beskidzkiej. Największy festiwal folklorystyczny w Polsce zainaugurował przemarsz barwnego korowodu oraz ceremonia otwarcia w Amfiteatrze im. Stanisława Hadyny z udziałem mieszkańców Wisły, burmistrza Jana Poloczka i zespołów z całej Europy.

Więcej

W załączniku poniżej można pobrać listę obiektów, które zgłosiły wolne miejsca noclegowe w okresie Tygodnia Kultury Beskidzkiej.

Więcej

WCZK w Katowicach informuje, że IMiGW - PIB CBPM Oddział w Krakowie wydało ostrzeżenie nr 60 z dnia 28.07.2014 dot. wystąpienia zjawiska: burze z gradem.

Więcej
obrazek

Peter Prevc ze Słowenii wygrał indywidualny konkurs skoków narciarskich FIS Grand Prix Wisła 2014, który rozegrano 26 lipca na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle. Polskich kibiców najbardziej ucieszył fakt, że drugie miejsce zajął Piotr Żyła. Podium uzupełnił zwycięzca sprzed roku Niemiec Andreas Wellinger. Jak zwykle dopisała wiślańska publiczność, która mimo deszczu gorąco dopingowała rywalizaujących skoczków.

Więcej
obrazek

Reprezentacja Polski w składzie Maciej Kot, Piotr Żyła, Dawid Kubacki i Kamil Stoch wygrała drużynowy konkurs FIS Grand Prix Wisła 2014 w skokach narciarskich, który rozegrano 25 lipca na skoczni im. Adama Małysza w Malince. Oklaskiwani przez biało-czerwonych kibiców podopieczni trenera Łukasza Kruczka zdeklasowali rywali, oddając osiem równych i długich skoków.

Więcej
obrazek

W dniu dzisiejszym rozpoczęła się instalacja rzeźb w Parku Kopczyńskiego w Wiśle.

Więcej

Dyrekcja Społecznego Ogniska Muzycznego im. Jerzego Drozda w Wiśle po raz pierwszy organizuje w swojej siedzibie (Willa „Beskid”, ul. 1 Maja 66) dla obecnych i przyszłych uczniów warsztaty muzyczne.

Więcej
1 2 3 ... 662>>
Pogoda

29.07.2014

Temperatura: 14° C

Wiatr: 7 km/h

Ciśnienie: 1007 hPa

Baza noclegowa
Kamera internetowa
kamera 2
Galeria
Newsletter
Content