Aktualności - wszystkie

Wybrano filtr: wszystkie
wszystkie Miasto Kultura Turystyka Sport Ważne komunikaty Zima Konkursy i przetargi
obrazek

27 sierpnia w wiślańskiej bibliotece odbyło się spotkanie poświęcone pamięci Emila Poljačka. W związku ze zbliżającą się 1. rocznicą śmierci przyjaciela Wisły i Ostojićeva została przygotowana bibliografia, której autorką jest Danuta Szczypka, a wydawcą Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Śniegonia w Wiśle.

Więcej

Zamek Cieszyn zaprasza do rozmowy o wartościach, jakie tkwią w tradycji i rzemiośle, o ich znaczeniu dla współczesnego projektowania, a także o
możliwościach wdrażania innowacyjnych produktów i budowy wizerunku regionów w oparciu o lokalne zasoby. Punktem wyjścia stały się spotkania
na styku tradycji i dizajnu z udziałem rzemieślników i projektantów.

Więcej

WCZK w Katowicach informuje, że IMiGW-PIB CBPM w Krakowie wydało ostrzeżenie meteorologiczne nr 74 z dnia 26.08.2015 r. dotyczące wystąpienia zjawiska: upał.

Więcej
obrazek

Największa społeczna inicjatywa promująca polską transplantację coraz bliżej. 5 września w 7. PZU Biegu po Nowe Życie na trasie marszu nordic walking, spotkają się gwiazdy kina, teatru, estrady, dziennikarze i sportowcy, a przede wszystkim osoby po przeszczepieniu z Polskiego Stowarzyszenia Sportu po Transplantacji.

Więcej

Wszystkich chętnych po pięćdziesiątce zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w działaniach Wiślańskiej Akademii Aktywnych.

Więcej
obrazek

W dniach 22-23 sierpnia odbył się XVI Wiślaczek Country. Jak co roku impreza przyciągnęła do Wisły rzesze fanów muzyki rodem z Kanady i USA.

Więcej

Oto wyniki naszych sportowców, głównie rowerzystów, z ostatnich dni.

Więcej
obrazek

W 3. kolejce okręgówki piłkarze WSS Wisła pokonali na wyjeździe LKS Leśna 3:1. Gole dla naszej drużyny zdobywali Paweł Leśniewicz 2 i Bartłomiej Rucki.

Więcej

Za nami przerwa wakacyjna, choć dla Rady Miasta nie był to czas bez pracy. W lipcu zebrała się Komisja Promocji Miasta, Kultury, Turystyki i Sportu, która omówiła tematy: „Współpraca Miasta w ramach organizacji turystycznych regionalnych i poza regionalnych” i „Uczestnictwo w targach turystycznych w roku 2015, zaangażowane środki, maksymalny efekt przy minimalnych kosztach, organizacja stoiska, jego atrakcyjność, niepowtarzalność”. Z kolei 20 sierpnia odbyła się sesja Rady Miasta.

Więcej
obrazek

7. PZU Bieg po Nowe Życie po roku wraca do Łazienek Królewskich. Przed Marszem Gwiazd będziemy pobijać rekord Guinnessa w ilości osób uczestniczących jednocześnie w zawodach nordic walking.

Więcej
1 2 3 ... 772>>
Pogoda

28.08.2015

Temperatura: 16° C

Wiatr: 9 km/h

Ciśnienie: 1019 hPa

Baza noclegowa
Kamera internetowa
kamera 2
Galeria
Newsletter
Content