Sezon zimowy
w Wiśle

Aktualności - wszystkie

Wybrano filtr: wszystkie
wszystkie Miasto Kultura Turystyka Sport Ważne komunikaty Zima Konkursy i przetargi

Burmistrz Miasta Jan Poloczek został poinformowany, że Miasto Wisła otrzymało Dyplom Europejski.

Więcej

Chcemy poinformować, że Szkoła Podstawowa nr 2 im. A. Mickiewicza w Wiśle znalazła się na krótkiej liście szkół z województwa śląskiego, dla których PKO Bank Polski SA postanowił refundować poniesione koszty związane z zakupem biletów do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Więcej

WCZK w Katowicach informuje, że IMiGW - PIB CBPM Oddział w Krakowie wydało ostrzeżenie nr 23 z dnia 23.04.2014 dot. wystąpienia zjawiska: burze z gradem.

Więcej
obrazek

W sobotę 3 maja o godz. 20.30 w Hotelu Gołębiewski wystąpi "Kabaret Młodych Panów".  W programie pt." Ślązisz Is Easy" zupełnie nowe skecze, nowe teksty i piosenki-specjalnie dla goroli, półgoroli, basztardów, hanysów i krojcoków. Bilety w cenie 50 zł można zakupić w Wiślańskim Centrum Kultury.

Więcej
obrazek

Promocja zdrowia to na etapie szkoły podstawowej najistotniejszy element przeciwdziałania różnego rodzaju zagrożeniom związanym z przyjmowaniem używek, wpływających destrukcyjnie na ciało i psychikę człowieka. W Szkole Podstawowej nr 5 w Jaworniku uczniowie działający w Samorządzie Uczniowskim sami prowadzą akcje uświadamiające znaczenie troski o swoje zdrowie.

Więcej
obrazek

19 kwietnia piłkarze Wisły Ustronianki pokonali Unię Racibórz 2:1 w meczu 21. kolejki IV ligi. Była to druga z rzędu wygrana drużyny trenera Tomasza Wuwera a pierwsza wiosną na własnym boisku. Gole dla naszego zespołu zdobyli Michał Pietraczyk i Sebastian Juroszek.

Więcej

Nadrabiamy zaległości wynikowe z ostatniego okresu. Zawodów było dużo, więc i wyników sportowców wiślańskich jest sporo.

Więcej

Drodzy Mieszkańcy!
Z okazji Świąt Wielkanocnych,
składamy Wam życzenia
zdrowia, radości, życzliwości
oraz rodzinnego ciepła.
Niech tegoroczne Święta
staną się dla nas wszystkich
okazją do pojednania
oraz okazywania sobie
miłości i szacunku.

Jan Poloczek - Burmistrz Miasta Wisła
Janusz Podżorski - Przewodniczący Rady Miasta Wisła

 

Więcej
obrazek

Dziękujemy Radzie Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 5 w Jaworniku za zakupienie do świetlicy szkolnej telewizora plazmowego wraz z konsolą gier wideo.

Więcej
obrazek

W okresie wielkanocnym uruchomiona zostanie Pętla Cieńkowska. KL Cieńków będzie czynna w sobotę, niedzielę i poniedziałek w godz. 10:00 - 18:00. Czynne będą również kolejki linowe na Stożek i Soszów. Obie w godzinach 9:00-17:00.

Więcej
1 2 3 ... 635>>
Pogoda

25.04.2014

Temperatura: 9° C

Wiatr: 7 km/h

Ciśnienie: 1015 hPa

Baza noclegowa
Kamera internetowa
kamera 2
Galeria
Newsletter
Content