Aktualności - wszystkie

Wybrano filtr: wszystkie
wszystkie Miasto Kultura Turystyka Sport Ważne komunikaty Zima Konkursy i przetargi
obrazek

W Wiśle zima na całego. Od kilkudziesięciu godzin nieusatnnie pada śnieg, więc warunki narciarskie jeszcze się poprawiły. Od rana mamy delikatny mróz, termomentr w centrum miasta wskazuje dwie kreski poniżej zera. Jest biało i bajkowo. Zapraszamy na narty!

Więcej
obrazek

Zima wróciła w Beskidy. Od rana mamy delikatny mróz i prószy śnieg. Na stokach warunki narciarskie są dobre lub bardzo dobre. Zapraszamy na narty!

Więcej

Zachęcamy do zaglądania na wiślańskie lodowisko również przez Internet.
Uruchomiona została kamare on-line gdzie wyświetlany jest obraz na żywo.

Więcej
obrazek

Prezentujemy Państwu ulotkę Zimowe atrakcje Wisły.

Więcej
obrazek

22 stycznia w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Jana Śniegonia wyświetlony został film dokumentalny poświęcony Rodzinie Konarzewskich z Bucznika w Istebnej. Gościem specjalnym spotkania był przedstawiciel rodu Łukasz Konarzewski – historyk sztuki zawodowo związany z działalnością kulturalną powiatu cieszyńskiego.

Więcej
obrazek

W czwartek 22 stycznia odbyły się zajęcia zumby na świeżym powietrzu. W takt skocznej muzyki bawiły się dzieci oraz osoby dorosłe. Serdecznie zapraszamy na kolejne taneczne spotkanie w przyszłym tygodniu o tej samej porze. Zajęcia są bezpłatne!!!

Więcej
obrazek

Biegi do kombinacji norweskiej na trasach biegowych Istebnej-Kubalonki (czwartek, 22 stycznia) były ostatnim akcentem pierwszej edycji zawodów LOTOS Cup 2015. Do walki o medale i dyplomy w sześciu kategoriach stanęło 68 polskich kombinatorów norweskich – w tym jedna reprezentantka płci pięknej Anna Twardosz, a także sportowcy z Ukrainy (startujący poza konkursem). Dzień wcześniej rozegrano serię skoków na obiektach w Szczyrku Skalitem.

Więcej
obrazek

XXII Ekumeniczny Wieczór Kolęd odbył się 18 stycznia w Szkole Podstawowej nr 2 w Wiśle Czarnem. W tym dniu szkołę tłumnie odwiedzili goście, aby w świątecznej atmosferze wysłuchać kolęd w wersji wokalnej i instrumentalnej, włączając się do wspólnego śpiewu, oraz obejrzeć scenkę regionalną w wykonaniu uczniów SP 2.

Więcej
obrazek

W Wiśle na stokach nadal warunki narciarskie są dobre lub bardzo dobre. Do tego przez weekend temperatura ma spaść poniżej zera i prognozowane są opady śniegu. Zapraszamy więc na narty!

Więcej
obrazek

Wojewoda Śląski zainicjował akcję ,,Bezpieczne ferie 2015” skierowaną  głównie do dzieci, młodzieży, ich rodziców oraz opiekunów przebywających na wypoczynku zimowym na terenie województwa śląskiego.

Więcej
1 2 3 ... 708>>
Pogoda

25.01.2015

Temperatura: -4° C

Wiatr: 10 km/h

Ciśnienie: 1020 hPa

Baza noclegowa
Kamera internetowa
kamera 2
Galeria
Newsletter
Content