Aktualności - wszystkie

Wybrano filtr: wszystkie
wszystkie Miasto Kultura Turystyka Sport Ważne komunikaty Zima Konkursy i przetargi
obrazek

W Przedszkolu Publicznym nr 2 w związku z realizowaną tematyką roczną został zorganizowany konkurs plastyczny z wykorzystaniem surowców wtórnych pt. „O środowisku naszym dużo wiemy i z przetworzonych rzeczy prace plastyczne wykonać umiemy”.

Więcej

15 listopada zakończył się realizowany przez filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) projekt „Zdrowa Rodzina”.

Więcej
obrazek

Polskie Centrum Promocji po raz drugi przy pomocy Urzędu Miejskiego wydało nowy folder promocyjno-informacyjny Wisły. Znalazły się w nim zarówno ogólne informacje o mieście, jak i szczegółowe na temat wiślańskich atrakcji. Zapoznać się w nim można również z ofertami prywatnych przedsiębiorców.

Folder można poczytać i pooglądać w wersji elektronicznej ściągając do z plików do pobrania poniżej

Więcej
obrazek

W dniach 13-14 grudnia na Placu Hoffa odbył się Jarmark Świąteczny. Na barwnych stoiskach swoje produkty i ręcznie wykonane ozdoby świąteczne wystawili rękodzielnicy, szkoły podstawowe i przedszkola, chór ewangelicki z Wisły Głębce oraz Wiślańskie Centrum Kultury.

Więcej

Zachęcamy do udziału w konkursie na najpiękniej oświetlony obiekt noclegowy i gastronomiczny w Wiśle pod nazwą "Wiślański Blask Świąt."
Wszystkich gestorów namawiamy do przesłania na adres promocja@wisla.pl zdjęć swoich pięknie udekorowanych obiektów.

Więcej

Z powodu dodatnich temperatur i opadów deszczu ostatnia z działających stacji narciarskich w Wiśle - ON Soszów w dniu 17 grudnia jest nieczynna.

Więcej
obrazek

Profilaktyka przez sztukę jest jedną z najlepszych form dotarcia do młodych ludzi. Wspólna praca nad przedstawieniem teatralnym umożliwia młodym ludziom osobiste zaangażowanie w proces profilaktyczny. Co więcej skuteczniejszy jest również przekaz do rówieśników i przynosi on efekty lepsze niż w przypadku tradycyjnych metod edukacyjno-profilaktycznych. Tworzenie spektaklu i wspólne próby dają możliwość rozmowy na trudne tematy. Efekty tych spotkań i pracę młodych ludzi można było zobaczyć podczas finału VI edycji Wojewódzkiego Konkursu na Małą Formę Teatralną "PROFORMA", który odbył się 15 grudnia w Mysłowickim Ośrodku Kultury.

Więcej
obrazek

W dniu dzisiejszym, tj. 17 grudnia zajęcia baletowe w Domu Kultury zostały odwołane.

Więcej
obrazek

12 grudnia w Galeryjce Wiślańskiego Centrum Kultury odbył się wernisaż prac świątecznych. Swoją twórczość o tematyce zimowo-bożonarodzeniowej zaprezentowali twórcy ze Stowarzyszenia „Grupa Twórców Wiślanie”, pracownicy Urzędu Miejskiego w Wiśle, Ewa Balewska, Zofia Gała i uczestniczki warsztatów heklowania w domu kultury.

Więcej
obrazek

Informujemy, że Wisła ma już sztuczne lodowisko. Działa ono przy Ośrodku PZSN "Start" przy ul. Olimpijskiej 1.

Więcej
1 2 3 ... 698>>
Pogoda

17.12.2014

Temperatura: 3° C

Wiatr: 19 km/h

Ciśnienie: 1012 hPa

Baza noclegowa
Kamera internetowa
kamera 2
Galeria
Newsletter
Content