Aktualności - wszystkie

Wybrano filtr: wszystkie
wszystkie Miasto Kultura Turystyka Sport Ważne komunikaty Zima Konkursy i przetargi
obrazek

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Śniegonia zorganizowała kolejną wycieczkę z cyklu „Wiślańskie ścieżki literackie”.

Więcej
obrazek

25 kwietnia burmistrz Wisły Tomasz Bujok, przewodniczący Rady Miasta Wisła Janusz Podżorski oraz wiślańscy radni spotkali się z burmistrzem i samorządowcami z gminy Rychwał.

Więcej

Grupa dyskusyjna działająca przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wiśle swoje spotkanie 28 kwietnia poświęciła pamięci Jana Kropa (1940-2008). Pedagoga, nauczyciela polonistę, muzealnika i działacza społecznego wspominali jego uczniowie, współpracownicy i znajomi.

Więcej

Mamy dobrą informację dla kibiców. 3 maja na boisku "Orlik" przy ZSGH w Wiśle rozpocznie się sezon wiosna/jesień 2015 Ligi 6 o Puchar Burmistrza Miasta Wisła. Sędzią zawodów będzie licencjonowany arbiter Ryszard Olszar, a do rywalizacji stanie 8 drużyn (kolejność alfabetyczna): 1. Beatris Centrum, 2. Czarne Nadleśnictwo, 3. epompa.pl, 4. FC Głębce 04, 5. FC Malinka, 6. Głębce-Karolowy Dwór, 7. Łabajów-Głębce, 8. Valencia CF.

Więcej

Obchody Dnia Flagi odbędą się 2 maja w godzinach od 10:00 do 12:30 w Wiśle. Organizatorem akcji jest Stowarzyszenie Młodych Demokratów we współpracy z posłem Czesławem Gluzą.

Więcej

Informujemy, że w okresie wakacji 2015 r. dyżury w publicznych przedszkolach prowadzonych przez Gminę Wisła będą się odbywały w okresie od 1 lipca 2015 r. do 21 sierpnia 2015 r.

Więcej
obrazek

W Zamku Cieszyn działa Punkt Konsultacyjny, z którego oferty mogą skorzystać zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Więcej

WCZK w Katowicach informuje, że IMiGW-PIB CBPM w Krakowie wydało ostrzeżenie meteorologiczne nr 43 z dnia 28.04.2015 r. dotyczące wystąpienia zjawiska: Burze z gradem/1, Intensywne opady deszczu/1.

Więcej

27 kwietnia w sali gimnastycznej im. Wiślańskich Olimpijczyków odbyły się Półfinały Wojewódzkie Gimnazjady dziewcząt w koszykówce.

Więcej

Burmistrz Miasta Wisła informuje, że w dniu 01 maja br. (piątek) Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (zwanym dalej PSZOK) zlokalizowany przy ul. Ustrońskiej 1 w Wiśle będzie nieczynny.

Więcej
1 2 3 ... 737>>
Pogoda

03.05.2015

Temperatura: 3° C

Wiatr: 10 km/h

Ciśnienie: 1014 hPa

Baza noclegowa
Kamera internetowa
kamera 2
Galeria
Newsletter
Content