Sezon zimowy
w Wiśle

Aktualności - wszystkie

Wybrano filtr: wszystkie
wszystkie Miasto Kultura Turystyka Sport Ważne komunikaty Zima Konkursy i przetargi

W związku ze zbliżającym się naborem wniosków w ramach programu “Działaj Lokalnie” www.dzialajlokalnie.pl w dniu 29.04.2014 r. (wtorek) o godz. 15:00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Wiśle odbędzie się szkolenie z zakresu przedmiotowego programu i wypełnienia wniosku aplikacyjnego.

Więcej

Śląska Organizacja Turystyczna ogłosiła nabór uczestników na konkurs kulinarny IX Festiwalu "Śląskie Smaki", który odbędzie się 8 czerwca 2014 r. w Zawierciu

Więcej

 Przedstawiamy wybrane przepisy uczestników konkursu na wielkanocne wypieki.

Więcej

Informujemy, iż w zakładce Sport/Liga 6 dostępny jest już harmonogram rozgrywek rundy rewanżowej "Ligi 6" o Puchar Burmistrza Miasta Wisła 2013/14. 

Więcej
obrazek

24 kwietnia br., świętując 100 rocznicę urodzin legendarnego bohatera, emisariusza Jana Karskiego, Międzynarodowy Instytut Dialogu i Tolerancji zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału konferencji nt. ”Dziedzictwo człowieka odwagi i prawości”.

Więcej
obrazek

14 kwietnia w Wiślańskim Centrum Kultury odbył się wernisaż wystawy prac świątecznych Stowarzyszenia „Grupa Twórców Wiślanie” oraz rozstrzygnięto konkurs na wielkanocne wypieki „Baby, Murziny, Barany i inne Świąteczne Potrawy”.

Więcej

W związku z pracami nad Strategią Rozwoju Miasta Wisła do roku 2020 prosimy o odpowiedź na kilka pytań dotyczących obecnej kondycji miasta  oraz ważnych Państwa zdaniem zadań rozwojowych. Państwa opinie oraz wskazania będą stanowić kluczowy element procesu planowania strategicznego w Wiśle.
Prosimy o wypełnienie ankiety pod tym linkiem: http://deltapartner.org.pl/ankieta_wisla/


 

 

 

 

 

 

Więcej

W dniach 4 - 6 kwietnia br. delegacja z Wisły z Burmistrzem Miasta Janem Poloczkiem oraz Przewodniczącym Rady Miasta uczestniczyła w oficjalnych obchodach 10-lecia podpisania porozumienia polsko-francuskiego. 10 lat temu Wisła zawarła porozumienie z francuskim miasteczkiem Bully-les-Mines, w ramach którego odbywały się różne wspólne działania.

Więcej

WCZK w Katowicach informuje, że IMiGW - PIB CBPM Oddział w Krakowie wydało ostrzeżenie nr 21 z dnia 15.04.2014 dot. wystąpienia zjawiska: opady śniegu.

Więcej
obrazek

W kwietniu 2014 roku przypada 5. rocznica śmierci Jana Kropa, znanego w Wiśle i na Śląsku Cieszyńskim, nauczyciela polonisty, muzealnika i działacza społecznego. W związku z tym Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Śniegonia w Wiśle wykonała broszurkę poświęconą jego życiu i działalności. Przygotowano trzydzieści numerowanych ręcznie egzemplarzy kolekcjonerskich, które trafią do członków Rodziny, przyjaciół i instytucji, z którymi Jan Krop był związany.

Więcej
1 2 3 ... 634>>
Pogoda

16.04.2014

Temperatura: 1° C

Wiatr: 12 km/h

Ciśnienie: 1026 hPa

Baza noclegowa
Kamera internetowa
kamera 2
Galeria
Newsletter
Content