Aktualności - wszystkie

Wybrano filtr: wszystkie
wszystkie Miasto Kultura Turystyka Sport Ważne komunikaty Zima Konkursy i przetargi
obrazek

 Końcem września/ początkiem października ruszają zajęcia w Domu Kultury. Serdecznie zachęcamy do uczęszczania. 

W ofercie DK znajdują się zajęcia muzyczne, plastyczne, teatrale i ruchowe zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. 

Akrutalny grafik DK można znaleźć pod tym linkiem.

Więcej

Po przerwie prezentujemy wyniki sportowe wiślan z ostatniego okresu.

Więcej
obrazek

Zespół KS Wisła po piorunującym początku ligowych zmagań nieco "przystopował". Ostatnie trzy mecze niestety nie należały do udanych.

Więcej
obrazek

W sobotnie popołudnie, 20 września, na terenie ośrodka sportowego „Jonidło” odbyły się Miejskie Zawody Sportowo-Pożarnicze Miasta Wisły i Gminy Istebna Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. W zmaganiach uczestniczyło sześć drużyn, cztery z gminy Istebna dwie z miasta Wisły, oraz drużyna młodzieży z partnerskiego miasta Hukvaldy w Czechach, która dała efektowny pokaz ćwiczenia bojowego.

Więcej
obrazek

9 września w ramach targów GastroSilesia, odbył się I Kulinarny Puchar Śląska pod patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty, Ministerstwa Gospodarki oraz Górnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.

Więcej
obrazek

20 września odbył się Piknik Osiedlowy zorganizowany przez Zarząd Osiedla nr 2 (Obłaziec – Piła).

Więcej

Kierownictwo Muzeum Beskidzkiego im. A. Podżorskiego w Wiśle zwraca się z prośbą do mieszkańców Wisły o wypożyczenie na wystawę czasową fotografii, dokumentujących dawne wiślańskie wesela.

Więcej

20 września w Wiśle odbył się Zjazd Wisełków. Uczestniczyło w nim 150 osób, wśród których byli Wisełkowie i ich rodziny, ludzie spokrewnieni oraz wywodzący swoje korzenie z rodu Wisełków, zaprzyjaźnieni mieszkańcy Wisły i okolic, turyści, miłośnicy gwary, folkloru wiślańskiego, kultury i kuchni myśliwskiej.

Więcej

Ruszyła internetowa sprzedaż biletów na zawody Pucharu Świata w Skokach Narciarskich Wisła 2015, które odbędą się na skoczni im. Adama Małysza w dniu 15 stycznia 2015 r. Organizatorzy przygotowali sześć tysięcy biletów w atrakcyjnych cenach.

Więcej

Zapraszamy na bezpłatną mammografię w Wiśle. Z badania mogą korzystać kobiety między 50 a 69 rokiem życia*. Badania są bezpłatne, gdy od ostatniego badania finansowanego przez Narodowy Fundusz Zdrowia upłynęły pełne dwa lata.
* popularny program profilaktyki raka piersi

Więcej
1 2 3 ... 675>>
Pogoda

24.09.2014

Temperatura: 2° C

Wiatr: 14 km/h

Ciśnienie: 1013 hPa

Baza noclegowa
Kamera internetowa
kamera 2
Galeria
Newsletter
Content