Aktualności - wszystkie

Wybrano filtr: wszystkie
wszystkie Miasto Kultura Turystyka Sport Ważne komunikaty Zima Konkursy i przetargi

Przypominamy, iż zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych wszystkie osoby prowadzące działalność gospodarczą dotyczącą świadczenia usług hotelarskich (noclegowych) w obiektach na terenie miasta Wisły są zobowiązane do złożenia wniosku o wpis lub wniosku o aktualizację wpisu danego obiektu do ewidencji obiektów świadczących usługi hotelarskie prowadzanej przez Burmistrza Miasta Wisły

Więcej
obrazek

Ks. Jan Byrt z parafii ewnagelicko-augsburskiej w Szczyrku Salmopolu zbiera piłki siatkowe, w związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014, które odbędą się w Polsce w sierpniu. 24 lipca piłki na akcję przekazał burmistrz Wisły Jan Poloczek.

Więcej

Za nami pierwszy etap Wakacyjnej Bitwy Miast, plebuscytu organizowanego przez "Dziennik Zachodni". Wyszliśmy z niego zwycięsko. Już w piątek kolejny etap. Wisła zmierzy się z Kłobuckiem.

Więcej

Informujemy, iż jest jeszcze możliwość zakupienia biletów na zawody FIS Grand Prix w skokach narciarskich, które odbędą się w dniach 25-26 lipca na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle Malince.

Więcej

W najbliższy weekend w Wiśle obędzie się Puchar Świata w skokach narciarskich. W związku z organizacją konkursu należy spodziewać się utrudnień i zmian w ruchu drogowym na terenie miasta.

Więcej

UWAGA!!!
Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych
Przypominamy, że odpady selektywnie zbierane (makulatura, tekstylia, szkło, odpady ulegające biodegradacji, tworzywa sztuczne, metal, opakowania wielomateriałowe), odpady wielkogabarytowe, odpady problematyczne (niebezpieczne np. baterie, żarówki, świetlówki, przeterminowane leki, akumulatory) oraz odpady z remontów są odbierane w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tylko za okazaniem identyfikatora z nadanym numerem ewidencyjnym. Punkt jest zlokalizowany przy ulicy Ustrońskiej 1 (Oczyszczalnia Ścieków w Wiśle).

Więcej

WCZK w Katowicach informuje, że IMiGW - PIB CBPM Oddział w Krakowie wydało ostrzeżenie nr 54 z dnia 23.07.2014 dot. wystąpienia zjawiska: burze z gradem.

Więcej
obrazek

Wiślańskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza Mieszkańców Wisły do udziału korowodzie  rozpoczynającym 51. Tygodzień Kultury Beskidzkiej w dniu 26 sierpnia (sobota) o godzinie 13.30. Zbiórka w strojach regionalnych o godzinie 13.10 na ul. Konopnickiej.

Serdecznie zapraszamy!

 

Więcej

WCZK w Katowicach informuje, że IMiGW - PIB CBPM Oddział w Krakowie wydało ostrzeżenie nr 53 z dnia 22.07.2014 dot. wystąpienia zjawiska: burze.

Więcej
obrazek

We wtorkowe popołudnie na wiślańskim rynku turyści oraz mieszkańcy Wisły mieli okazję wysłuchać koncertu Młodzieżowej Orkiestry Dętej Sanktuarium Św. Floriana w Chorzowie, która od 18 lipca przebywa w Beskidach na integracyjnym wypoczynku.

Więcej
1 2 3 ... 661>>
Pogoda

24.07.2014

Temperatura: 14° C

Wiatr: 5 km/h

Ciśnienie: 1011 hPa

Baza noclegowa
Kamera internetowa
kamera 2
Galeria
Newsletter
Content