Aktualności - wszystkie

Wybrano filtr: wszystkie
wszystkie Miasto Kultura Turystyka Sport Ważne komunikaty Zima Konkursy i przetargi
obrazek

Parafia ewangelicka w Wiśle przygotowała uroczystości upamiętnienia polskich ewangelików więzionych i zamęczonych w KL Mauthausen-Gusen w 75. rocznicę śmierci Jana Sztwiertni, wiślańskiego nauczyciela i kompozytora, który zginął w tym hitlerowskim obozie.

Więcej

4 października zapraszamy na XII kolejkę Ligi 6 o Puchar Burmistrza Miasta Wisła. Już w tej kolejce być może poznamy mistrza ligi w sezonie 2015.

Więcej
obrazek

Sosnowiecka Fundacja Aktywni w Europie w dniach 21-29 września zrealizowała w Wiśle projekt „The Book of Freedom” w ramach programu ERASMUS+. Na miejsce działań został wybrany Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy „Relaks”.

Więcej
obrazek

29 września w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się kolejne spotkanie grupy dyskusyjnej. Temat "dr Mikołaj Bańczyk – wybitny pedagog i popularyzator sportu" zgromadził wielu zainteresowanych: byłych wychowanków, kolegów i znajomych.

Więcej

Jutro, tj. 1 października o godz 15.30 w Szkole Podstawowej nr 4 w Wiśle Głębcach odbędzie się spotkanie z mieszkańcami w ramach programu FEAD. Tematem spotkania będzie "zdrowe żywienie".

Więcej

Wiślańska Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach, które odbędą się w Hotelu Gołębiewski w dniach 8-9 października, oraz 4-5 listopada. Szkolenia poprowadzi Ewa Wiśniewska-Brzoza www.twojtrener.com.

Więcej
obrazek

27 września odbyła się, przełożona ze względu na pogodę, wycieczka górska połączona z licznymi atrakcjami. Miejscem zbiórki był Ośrodek Sportowy Jonidło, gdzie na uczestników czekała Wiślańska Ciuchcia, która zawiozła nas na Salmopol, zmieniając się po drodze w wesołą ciuchcię.

Więcej
obrazek

28 września w OS Jonidło w Wiśle odbyły się Gminne Zawody Szkolne w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Do startu stanęły 6-osobowe drużyny chłopców i dziewcząt z wszystkich wiślańskich szkół podstawowych.

Więcej

Miejski Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół w Wiśle poniżej zamieszcza dokumenty przydatne w przypadku ubiegania się pracodawców o dofinansowanie kosztów kształcenia młodocianych pracowników.

Więcej
obrazek

26 września w Wiśle odbyły się finałowe zawody Pucharu Polski w dogtrekkingu. Na starcie wraz ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi, stanęło 82 zawodników i zawodniczek startujących w rywalizacji indywidualnej oraz 42 pary rywalizujące w Family Cup.

Więcej
1 2 3 ... 780>>
Pogoda

04.10.2015

Temperatura: 11° C

Wiatr: 15 km/h

Ciśnienie: 1016 hPa

Baza noclegowa
Kamera internetowa
kamera 2
Galeria
Newsletter
Content