Aktualności - wszystkie

Wybrano filtr: wszystkie
wszystkie Miasto Kultura Turystyka Sport Ważne komunikaty Zima Konkursy i przetargi

Już w najbliższą niedzielę, 24 maja zapraszamy razem z TVP1 i RMF FM na wspólne oglądanie wieczoru wyborczego! Spotkajmy się na Placu Hoffa o 20.30 - pokażmy, jak Wisła przeżywa "Święto demokracji", jakim jest II tura Wyborów Prezydenckich. Cała Polska, będzie razem z nami - na żywo reporterzy TVP 1 i RMF FM poinformują jak głosowali mieszkańcy naszego miasta, porozmawiają z mieszkańcami zbierając pierwsze reakcje na wstępne wyniki II tury wyborów. Wszystko będzie można zobaczyć na dużym telebimie.

Więcej

Najbliższa kolejka Ligi 6 o Puchar Burmistrza Miasta Wisła zapowiada się niezwykle emocjonująco. W ostatnim meczu kolejki zobaczymy prawdopodobnie hit rundy jesiennej, w którym Czarne Nadleśnictwo podjmie epompa.pl.

Więcej

Burmistrz Miasta Wisła przypomina o wynikającym z ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi obowiązku uiszczenia płatności II raty za posiadanie zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 maja 2015 roku.

Więcej

Brak środkow z ubiegłorocznej opłaty miejscowej mógłby uniemożliwić odśnieżanie oraz utrzymanie czystości i zieleni w mieście! 740 tys. złotych to niespełna 100% wydatków, które Wisła poniosła na ten cel w roku 2014. Sprawdź http://bip.wisla.pl/zalacznik/26093

Więcej

Zarząd SIT uprzejmie przypomina, iż w terminie 22-23.05 2015 r. odbywać się będą Targi Turystyki i Dziedzictwa Przemysłowego i Turystyki Podziemnej w Zabrzu, gdzie będziemy mieli stoisko.

Więcej

ABC Przedsiębiorczości
Termin: 12–13 czerwca 2015 r.
Miejsce: sala konferencyjna Oranżerii Zamku Cieszyn

Więcej

Środki z ubiegłorocznej opłaty miejscowej umożliwiłyby wydłużenie aktualnie prowadzonej kampanii reklamowej w stacjach telewizyjnych grupy TVN do ponad 80 godzin emisji... Sprawdź http://wisla.pl/aktualnosci/18_maja_rusza_kampania_promocyjna_Wisly,7909.html

Więcej
obrazek

Zachęcamy do obejrzenia fotogaleri z zajęć dla dzieci i młodzieży w Domu Kultury. Wczoraj odbyły się zajęcia zespołu dziecięcego "Wisełka", warsztaty plastyczne oraz Pilates dla dorosłych.

Więcej

Również dzięki opłacie miejscowej (potocznie zwanej klimatyczną) wypiękniał Park Kopczyńskiego? 740 tys. złotych ubiegłorocznej opłaty miejscowej to właśnie niespełna 100% wkładu własnego Wisły w projekt unijny... Sprawdź http://wisla.pl/aktualnosci/Park_wypieknial,6935.html

Więcej

WCZK w Katowicach informuje, że IMiGW-PIB CBPM w Krakowie wydało ostrzeżenie meteorologiczne nr 48 z dnia 20.05.2015 r. dotyczące wystąpienia zjawiska: Intensywne opady deszczu.

Więcej
1 2 3 ... 744>>
Pogoda

24.05.2015

Temperatura: 8° C

Wiatr: 8 km/h

Ciśnienie: 1017 hPa

Baza noclegowa
Kamera internetowa
kamera 2
Galeria
Newsletter
Content