Aktualności - wszystkie

Wybrano filtr: wszystkie
wszystkie Miasto Kultura Turystyka Sport Ważne komunikaty Zima Konkursy i przetargi
obrazek

W związku z organizacją imprezy "Z humorem pod unijnym nadzorem", w dniu 29 sierpnia (piątek) Centrum Informacji Turystycznej w Wiśle (Pl. Hoffa 3) będzie czynne do godz. 18.30. Zapraszamy!
 

Więcej
obrazek

Miłym akcentem, spotkaniem z Burmistrzem, delegacją z Pakosławia i radnymi Miasta Wisła przy dolnej stacji KL Nowa Osada w niedzielę 17 sierpnia br., zakończył się Obóz kulturalno-naukowy 16 osobowej grupy dzieci z Ostojićeva – (Serbia) w Wiśle.

Więcej
obrazek

Już za niespełna dwa tygodnie na drogach powiatów cieszyńskiego i żywieckiego, będzie można spotkać najlepszych polskich kierowców, którzy będą rywalizować o zwycięstwo w jubileuszowym 60 Rajdzie Wisły.

Więcej

W tym roku Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego za pośrednictwem Biblioteki Narodowej uruchomiło nowy program dotacyjny pod nazwą „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek Priorytet 2 Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych zgodnie z potrzebami partnerskich bibliotek szkolnych (szkół stopnia podstawowego i gimnazjów)”. Termin składania wniosków był niezwykle krótki i wymagał ścisłej współpracy z dyrektorami szkół i nauczycielami bibliotekarzami. Nabór trwał do 13 czerwca, a w sierpniu ogłoszono jego wyniki. Na liście 416 bibliotek, które otrzymały dotację znalazła się Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Śniegonia w Wiśle.

Więcej

Stowarzyszenie „Wiślańska Akademia Aktywnych” rozpoczęło działalność.

Więcej

Burmistrz Miasta Wisła informuje, iż przystąpił do opracowania projektu budżetu Miasta Wisła na rok 2015.

Więcej
obrazek

W dniu 20 sierpnia br. w rejonie ul. 11 Listopada w Wiśle znaleziono psa przedstawionego na zdjęciu.
Właściciel, lub osoby które rozpoznały psa proszone są o kontakt pod nr telefonu 33 8552521.

Więcej
obrazek

W 3. kolejce okręgówki zespół KS Wisła rozgromił na wyjeździe Piasta Cieszyn 10:2!!! Swoje konto strzeleckie podreperował szczególnie Michał Pietraczyk, który beniaminkowi zaaplikował aż 6 bramek.

Więcej

W miniony weekend nie odpoczywali skoczkowie i dwuboiści, gdyż w tych konkurencjach toczyła się rywalizacja o punkty FIS Grand Prix.

Więcej
obrazek

23 sierpnia rozpoczął się XV Wiślaczek Country, czyli dwudniowa zabawa z tym gatunkiem muzyki. W Wiśle zaroiło się od kowbojskich kapeluszy, motocykli i zespołów grających bluesa i country.

Więcej
1 2 3 ... 669>>
Pogoda

27.08.2014

Temperatura: 10° C

Wiatr: 7 km/h

Ciśnienie: 1015 hPa

Baza noclegowa
Kamera internetowa
kamera 2
Galeria
Newsletter
Content