Aktualności - wszystkie

Wybrano filtr: wszystkie
wszystkie Miasto Kultura Turystyka Sport Ważne komunikaty Zima Konkursy i przetargi

WCZK w Katowicach informuje, że IMiGW - PIB CBPM Oddział w Krakowie wydało ostrzeżenie meteorologiczne nr 21 z dnia 10.02.2016 r. dotyczące wystąpienia zjawiska: intensywne opady śniegu (Beskid Śląski i Żywiecki).

Więcej
obrazek

10 lutego w punktach sprzedaży prasy pojawił się najnowszy, lutowy numer miesięcznika "Echo Wisły".

Więcej
obrazek

Niestety aura nas wciąż nie rozpieszcza. Mimo trudnych warunków - deszczu i dodatnich temperatur, nadal na wielu stokach da się jeździć. Pod koniec tygodnia zapowiadane jest ochłodzenie i opady śniegu, więc warunki powinny się poprawiać.

Więcej

Już wkrótce nasze miasto będzie miało nową stronę internetową. Trwają intensywne prace nad tym, by serwis ruszył jak najszybciej.

Więcej
obrazek

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Śniegonia w Wiśle wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Dzień Bezpiecznego Internetu”, która w tym roku realizowana jest pod hasłem „Lepszy Internet zależy od Ciebie”. Obchody przypadły na dzień 9 lutego i pozwoliły na zorganizowanie lekcji dotyczących szeroko pojętego bezpieczeństwa w sieci, w których udział wzięły dwie klasy piąte z Zespołu Szkół nr 1 w Wiśle.

Więcej
obrazek

Już jutro sporo o Wiśle w mediach!

 

- Telewizja Silesia - program "MeteoSki" - godz. 18:00 oraz 19:50 (powtórka 13.02 w sobotę o godzinie 6:00)

- Telewizja Katowice - program "Ferie w Polsce - Beskidzka 5" - godz. 18:15

Zapraszamy przed telewizory!!

Więcej

Burmistrz Miasta Wisły informuje, że w oparciu o zapisy uchwały nr VIII/104/2011 Rady Miasta Wisły z dnia 28 czerwca 2011 roku w sprawie określania zasad udzielania dotacji celowych na dofinansowanie kosztów inwestycji z zakresu ochrony środowiska i gospodarki wodnej, realizowanych na terenie Gminy Wisła, rozpoczyna nabór wniosków na udzielenie dofinansowania dla inwestycji realizowanych w 2016 roku, polegających na:
1.    Wykonaniu przyłącza kanalizacyjnego,
2.    Wykonaniu przydomowej oczyszczalni ścieków,
3.    Demontażu, transporcie oraz unieszkodliwianiu pokryć dachowych i elewacji zawierających azbest.

Więcej

WCZK w Katowicach informuje, że IMiGW - PIB CBPM Oddział w Krakowie wydało ostrzeżenie meteorologiczne nr 20 z dnia 09.02.2016 r. dotyczące wystąpienia zjawiska: silny wiatr (Beskid Śląski i Żywiecki).

Więcej

Komendant Komisariatu Policji w Wiśle podinsp. Marek Legierski zaprasza na debatę w sprawie utworzenia projektu "Mapy zagrożeń dla miasta Wisła".

Więcej
obrazek

6 marca odbyły się Wiślańskie Ostatki.

Więcej
1 2 3 ... 814>>
Pogoda

10.02.2016

Temperatura: 5° C

Wiatr: 14 km/h

Ciśnienie: 994 hPa

Baza noclegowa
Kamera internetowa
kamera 2
Galeria
Newsletter
Content