Aktualności - wszystkie

Wybrano filtr: wszystkie
wszystkie Miasto Kultura Turystyka Sport Ważne komunikaty Zima Konkursy i przetargi

Uprzejmie informuję, iż uchwały podjęte na ostatniej sesji Rady Miasta Wisła w dniu 25 września 2014 roku zostały opublikowane i są dostępne tutaj: http://www.prawomiejscowe.pl/institution/19148/collection/97187/table

Więcej

To, że zdjęcia są nierozłączną częścią reklamy naszych obiektów i jak żaden tekst potrafią zachęcić potencjalnych gości do skorzystania z naszych usług, tłumaczyć nikomu nie trzeba. Jak je robić, co pokazać, aby były faktycznie magnesem i działały na naszą korzyść, nie jest łatwym zadaniem. Często z powodu braku wiedzy zlecamy taką pracę firmom, płacąc za nią niemałe pieniądze. Posiadając jednak nawet mniej profesjonalny sprzęt, ale odpowiednie umiejętności moglibyśmy taką pracę wykonać sami, ograniczając tym samym wydatki.

Więcej

Miejska Biblioteka Publiczna w Wiśle zaprasza wiślańską młodzież gimnazjalną do udziału w konkursie literacko-plastycznym poświęconym serii „Zwiadowcy” australijskiego pisarza – Johna Flanagana. Temat konkursu to „Fantastyczne przygody Willa”. Na prace plastyczne inspirowane wspomnianym cyklem czekamy do 20 listopada.

Więcej
obrazek

Chcąc uczcić 14 „Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania” Miejska Biblioteka Publiczna w Wiśle 29 września przeprowadziła Konkurs Pięknego Czytania, w którym udział wzięło 26 uczniów wiślańskich szkół podstawowych.

Więcej

Ze względu na deszcz Turniej Tenisowy Mężczyzn 50+ został przeniesiony z kortów Jonidło i odbył się 28 września w Czeskim Cieszynie. III Spotkania Turnieju Miast odbyło się w przyjacielskiej atmosferze. Wiślanie zremisowali z czeskimi kolegami i koleżankami 3:3. Faworytami okazali się Jan Witkowski i Krzysztof Antas, wygrywając po pięknej walce wszystkie swoje mecze w singlu i deblu. Nowym, rokującym zawodnikiem okazał się Grzegorz Kiraga, zastępujący chorego Piotra Swata.

Więcej

W najbliższą sobotę zapraszamy na finał Pucharu Polski w Dogtrekkingu w Wiśle.

Więcej

Ogłoszenie Burmistrza Miasta Wisła

Na podstawie uchwały Nr L/616/2010 Rady Miasta Wisły z dnia 30 września 2010 r. w sprawie określenia szczegółowego sposobu konsultowania z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2010 r., Nr 234, poz. 1536 z późn. zm.) projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji zapraszam zainteresowane organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie działające na terenie Miasta Wisły lub na rzecz jego mieszkańców do wzięcia udziału w konsultacjach projektu Programu współpracy miasta Wisły z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w ustawie z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2015.

Więcej
obrazek

28 września w Wiśle odbył się VI Bieg Kelnerów. W tegorocznej imprezie udział wzięło ponad 40 uczestników.

Więcej
obrazek

W dniach 26-28 września w Wiśle odbyła się akcja „Wisła za połowę”. Wiślańscy przedsiębiorcy branży turystycznej, chcąc zachęcić turystów do przyjazdu w Beskidy i jednocześnie podziękować za wspólny sezon letni, obniżyli ceny swoich usług o 50 procent. Z rabatów, jak co roku, skorzystało bardzo wiele osób.

Więcej

Miasto Wisła będzie promować się na targach turystycznych. W ramach stoiska Śląskiej Organizacji Turystycznej materiały promocyjne naszego miasta pojawią się w Poznaniu (23-25 października) oraz w Warszawie (27-29 listopada).

Więcej
1 2 3 ... 677>>
Pogoda

02.10.2014

Temperatura: 11° C

Wiatr: 7 km/h

Ciśnienie: 1026 hPa

Baza noclegowa
Kamera internetowa
kamera 2
Galeria
Newsletter
Content