Aktualności - wszystkie

Wybrano filtr: wszystkie
wszystkie Miasto Kultura Turystyka Sport Ważne komunikaty Zima Konkursy i przetargi
obrazek

W sobotę 18 października odbyła się IV Wojewódzka Spartakiada KGW pt. "Zabawy naszych przodków". W spartakiadzie wzięło udział 18 kół KGW z województwa Śląskiego. Zespoły 6-cio osobowe zmagały się w konkurencjach sportowych. Szczegółowa relacja z przebiegu spartakiady wkrótce. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. 

 

Więcej
obrazek

Gośćmi kolejnego, czwartkowego „Spotkania z pasjami” on-line w wiślańskiej bibliotece byli Maria Szabłowska i Krzysztof Szewczyk, powszechnie lubiani dziennikarze muzyczni.

Więcej

Oto przegląd wyników sportowych z minionego okresu.

Więcej

W rozegranym 18 października meczu III kolejki rozgrywek grupy południowej koszykarskiej II ligi kobiet ISSiR Start Wisła przegrał na wyjeździe ze Stalą Stalowa Wola 38:82 (9:23, 8:26, 19:25, 2:8).

Więcej
obrazek

Bezbramkowym remisem zakończył się mecz 11. kolejki okręgówki pomiędzy Zaporą Porąbka i KS Wisła. Stracone dwa punkty zwiększyły stratę wiślan do lidera tabeli.

Więcej
obrazek

Pod koniec września wiślańskie szkoły wzięły udział w Gminnych Zawodach w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców i dziewcząt. Najlepszym zespołem okazali się zawodnicy i zawodniczki z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Malince. Tuż za nimi na podium stanęły reprezentacje Szkoły Podstawowej nr 1 w Centrum oraz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr1 w Głębcach.

Więcej
obrazek

9 października na boisku „Orlik” odbyły się gminne eliminacje Mini Piłki Nożnej chłopców.

Więcej
obrazek

14 października w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Głębcach uroczyście obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. W święcie uczestniczył wyjątkowy dla wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły i uczniów gość - starosta cieszyński Jerzy Nogowczyk, który jest absolwentem głębczańskiej placówki. Złożył on wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły życzenia, a uczniom życzył wielu sukcesów w nauce

Więcej
obrazek

Wtorek, 14 października, był dla uczniów klasy Ia i Ib Szkoły Podstawowej nr 4 w Głębcach szczególnie wyjątkowy. W tym dniu przyjechała do dzieci delegacja ważnych gości. Był starosta cieszyński Jerzy Nogowczyk, policjanci z cieszyńskiej drogówki oraz najważniejszy gość - maskotka „Sznupek”. Uczniowie klas pierwszych wzięli udział w akcji „Bezpieczny powrót do szkoły”. Policjanci przypomnieli dzieciom zasady bezpieczeństwa obowiązujące każdego użytkownika drogi, utrwalano znaki drogowe oraz przepisy ruchu drogowego. Wieloma informacjami uczniowie już dysponowali, ale bezpieczeństwa i różnych form przypominania ich, nigdy za wiele.

Więcej
1 2 3 ... 682>>
Pogoda

21.10.2014

Temperatura: 9° C

Wiatr: 11 km/h

Ciśnienie: 1009 hPa

Baza noclegowa
Kamera internetowa
kamera 2
Galeria
Newsletter
Content