Aktualności - wszystkie

Wybrano filtr: wszystkie
wszystkie Miasto Kultura Turystyka Sport Ważne komunikaty Zima Konkursy i przetargi

Jedyny działający w powiecie cieszyńskim Klub Żeglarski "Sternik" zakończył sezon 2014. Osoby z terenu Wisły zainteresowane rozpoczęciem przygody z żaglami zapraszamy do kontaktu z klubem na stronie http://www.sternik-cieszyn.tk.

Więcej
obrazek

 W dniu dzisiejszym przy rynku w okolicy Urzędu Miejskiego i podcieni znaleziono młodego kotka maści szaro-burej tzw. "tygrysek". 

Więcej
obrazek

16 października w Łące koło Pszczyny odbył się Finał Rejonu Pszczyńsko-Cieszyńskiego w Biegach Przełajowych. W zawodach udział wzięły reprezentacje dziewcząt, które biegły na dystansie 800 m, oraz chłopców w biegu na 1500 m. W zawodach brało udział po 6 drużyn dziewcząt i chłopców.

Więcej

WCZK w Katowicach informuje, że IMiGW - PIB CBPM Oddział w Krakowie wydało ostrzeżenie nr 89 z dnia 21.10.2014 dot. wystąpienia zjawiska: intensywne opady deszczu.

Więcej

Mieszkańcy doliny Głębiec serdecznie dziękują przewodniczącemu Zarządu Osiedla nr 4 Henrykowi Sztwiertni za zorganizowanie grupy mieszkańców na korowód dożynkowy w dniu 13 września, oraz za zaproszenie na biesiadę po Dożynkach w dniu 18 października.

Więcej
obrazek

18 października na pl. Hoffa w Wiśle odbyło się uroczyste przekazanie nowego wozu strażackiego dla OSP Wisła Jawornik.

 

Więcej
obrazek

17 października w Starostwie Powiatowym odbył się Finał Powiatowy III Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Więcej
obrazek

18 października w sali gimnastycznej im. Wiślańskich Olimpijczyków odbyła się IV Wojewódzka Spartakiada Kół Gospodyń Wiejskich pt. "Zabawy naszych przodków".

Więcej
obrazek

Gośćmi kolejnego, czwartkowego „Spotkania z pasjami” on-line w wiślańskiej bibliotece byli Maria Szabłowska i Krzysztof Szewczyk, powszechnie lubiani dziennikarze muzyczni.

Więcej
1 2 3 ... 683>>
Pogoda

23.10.2014

Temperatura: 4° C

Wiatr: 15 km/h

Ciśnienie: 1021 hPa

Baza noclegowa
Kamera internetowa
kamera 2
Galeria
Newsletter
Content