Aktualności - wszystkie

Wybrano filtr: wszystkie
wszystkie Miasto Kultura Turystyka Sport Ważne komunikaty Zima Konkursy i przetargi
obrazek

26. Międzynarodowe Spotkania Folklorystyczne zakończyły się 1 sierpnia koncertem finałowym w Amfiteatrze im. Stanisława Hadyny. W tym roku Grand Prix jury przyznało zespołowi "Sveti Sava" z Kaci (Serbia). 

Więcej
obrazek

Wiślańskie zawody FIS Grand Prix 2015 w skokach narciarski okazały się wspaniałe dla polskich kibiców. Po wygranej biało-czerwonych w konkursie drużynowym, również w rywalizacji indywidualnej najwyższy stopień podium zajął reprezentant gospodarzy Dawid Kubacki.

Więcej
obrazek

31 lipca na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle rozegrano pierwsze w tym roku zawody z cyklu FIS Grand Prix w skokach narciarskich. Ku uciesze biało-czerwonej publiczności rywalizację drużynową zdominowali Polacy.

Więcej
obrazek

Siódmy dzień 52. Tygodnia Kultury Beskidzkiej był zarazem ostatnim dniem konkursowych występów w ramach 26. Międzynarodowych Spotkań Folklorystycznych.

Więcej
obrazek

31 lipca oficjalnie otwarto zmodernizowany kompleks skoczni narciarskich w centrum Wisły. Przy okazji ceremonii otwarcia na obiekcie zorganizowano pierwsze zawody – I Międzynarodowy Puchar Beskidów dzieci i młodzieży w skokach narciarskich.

Więcej

W załączniku poniżej znajduje się wykaz obiektów noclegowych, które zgłosiły wolne miejsca w okresie 25 lipca - 2 sierpnia (Tydzień Kultury Beskidzkiej i FIS Grand Prix 2015 w skokach narciarskich).

Więcej
obrazek

30 lipca po kwalifikacjach do konkursu FIS Grand Prix 2015 w skokach narciarskich (wygrał Andreas Wank, Piotr Żyła był drugi), na placu Hoffa w Wiśle odbyła się ceremonia wręczenia numerów startowych. Wydarzeniu towarzyszył pokaz mody folkowej oraz koncert Katarzyny Zaręby.

Więcej
obrazek

Andreas Wank pewnie zwyciężył w wieczornych kwalifikacjach do sobotniego konkursu, które rozgrywane były na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle Malince. Niemiec uzyskał 132 metry i o 5,4 punktu wyprzedził wiślanina Piotra Żyłę. Znakomicie zaprezentował się również Maciej Kot, który kwalifikacje do sobotnich zawodów FIS Grand Prix Wisła 2015 zakończył na trzeciej pozycji.

Więcej
obrazek

Wzorem lat ubiegłych, przy okazji zawodów FIS Grand Prix w skokach narciarskich w Wiśle kibice mieli okazję uczestniczyć w treningu otwartym polskiej kadry. Po raz czwarty w historii wiślańskich konkursów sympatycy skoków narciarskich spotkali się z zawodnikami oraz zobaczyli jak wygląda trening skoczka narciarskiego na sali.

Więcej
1 2 3 ... 766>>
Pogoda

02.08.2015

Temperatura: 12° C

Wiatr: 4 km/h

Ciśnienie: 1019 hPa

Baza noclegowa
Kamera internetowa
kamera 2
Galeria
Newsletter
Content