Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Dwa mecze, trzy punkty

13.10.2017

Piłkarze WSS Wisła mieli pracowity tydzień. 8 października przegrali na Jonidle z LKS-em Bestwina 3:4 (Szymon Płoszaj 3), a 11 października odrobili ligowe zaległości, też u siebie, ale tym razem pokonali Tempo Puńców 1:0 (Mariusz Pilch).

Wyniki 10. kolejki:
Błyskawica Drogomyśl - Cukrownik Chybie 3:1
Spójnia Zebrzydowice - Orzeł Łękawica 2:6
WSS Wisła - LKS Bestwina 3:4
MRKS Czechowice-Dziedzice - LKS 99 Pruchna 5:0
LKS Leśna - Czarni Jaworze 1:5
Koszarawa Żywiec - Tempo Puńców 0:1
Skałka Żabnica - GLKS Wilkowice 3:2
Pasjonat Dankowice - Czarni-Góral Żywiec 0:3 (wo)

Wyniki 8. kolejki (zaległe mecze):
WSS Wisła - Tempo Puńców 1:0
LKS 99 Pruchna - GLKS Wilkowice 1:1
Błyskawica Drogomyśl - LKS Bestwina 1:2
Spójnia Zebrzydowice - LKS Leśna 2:1
MRKS Czechowice-Dziedzice - RKS Cukrownik Chybie - przełożony na 18.10
TS Koszarawa Żywiec - GKS Czarni Jaworze - przełożony na 18.10
Skałka Żabnica - Czarni-Góral Żywiec 1:5
Pasjonat Dankowice - Orzeł Łękawica 3:2

Tabela:

1 MRKS Czechowice-Dziedzice 9 27 35:8
2 LKS Bestwina 10 20 19:11
3 Błyskawica Drogomyśl 10 19 21:13
4 Czarni-Góral Żywiec 10 18 23:12
5 Pasjonat Dankowice 10 17 30:20
6 WSS Wisła 10 17 25:16
7 Koszarawa Żywiec 9 17 14:9
8 Cukrownik Chybie 9 16 17:10
9 Czarni Jaworze 9 13 21:17
10 LKS 99 Pruchna 10 13 15:15
11 Tempo Puńców 10 13 18:20
12 Orzeł Łękawica 10 10 23:20
13 Spójnia Zebrzydowice 10 7 12:36
14 LKS Leśna 10 6 15:36
15 Metal WG Skałka Żabnica 10 5 17:31
16 GLKS Wilkowice 10 2 7:38

 

Dwa mecze rozegrały także drużyny młodzieżowe WSS Wisła. 4 października rozegrano na Jonidle dwumecz z LKS Ochaby 96. Juniorzy rozgromili swoich przeciwników 8:1 (Tomasz Cieślar 2, Tymoteusz Pilch 2, Bartosz Mitręga 2, Jakub Marekwica, Zbigniew Michalik), a trampkarze ulegli rywalom 1:7 (Gabriel Boś). Z kolei 7 października nasza młodzież rywalizowała na własnym obiekcie ze Strażakiem Pielgrzymowice. Juniorzy wygrali 2:1 (Seweryn Tatara, Zbigniew Michalik), a trampkarze przegrali 2:9 (Kacper Kiraga, Natan Lazar). Wyniki spotkań, tabele i terminarz rozgrywek z udziałem naszych młodych piłkarzy znajduje się w serwisie sport.olza.pl ---> TUTAJ.


Kalendarz imprez

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
PN WT ŚR CZ PT SB ND
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3