Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Epompa.pl umacnia się na pozycji lidera

9.09.2017

8 września rozegrano 8. kolejkę piłkarskiej Ligi 6 o Puchar Burmistrza Miasta Wisła. Były to pierwsze rewanże w bieżących rozgrywkach.

Pierwszy pojedynek dnia, w którym Głębce rywalizowały z ekipą Lisy FC, miał bardzo wyrównany i ciekawy przebieg. Prowadzenie objął zgodnie z przewidywaniami wicelider, ale na jego trafienie, głębczanie odpowiedzieli dwoma. Dopiero w końcówce zawodów faworyzowana drużyna "Lisów" przychyliła szalę zwycięstwa na swoją korzyść, utrzymując kontakt z liderem tabeli.

Najlepszym meczem kolejki było starcie Czarne Łabajów Nadleśnictwo - Knaga Bambo. Nie dość, że za sprawą dobrej gry obu zespołów, mecz stał na znakomitym poziomie, to jeszcze padł w nim nieoczekiwany rezultat. Faworyci z Czarnego musieli uznać wyższość znacznie niżej notowanych przeciwników, co mocno komplikuje ich sytuację w ligowej tabeli.

Z potknięcia czernian, cieszy się lider - epompa.pl. Obrońcy tytułu pokonali 7:3 FC Malinkę, ale w tym spotkaniu również nie brakowało emocji. Jako pierwsi do siatki trafili malinczanie, ale ich trafienie nie zostało uznane przez arbitrów, gdyż w momencie zdobycia gola na boisku były... dwie piłki, które dodatkowo miały ze sobą kontakt. Sędzia Ryszard Olszar uznał, że "nieproszona" futbolówka przeszkadzała w grze i zgodnie z przepisami zarządził rzut sędziowski. Następnie gole zdobywali piłkarze drużyny epompa.pl i ostatecznie pewnie pokonali ambitnych malinczan.

Na zamknięcie kolejki Beatris wygrał 5:0 z FC Wymiatacze. Wicemistrzowie Ligi 6 dali sygnał, że jeszcze nie wszystko stracone, że zamierzają powalczyć o czołowe pozycje w tabeli. Ich przeciwnikom pozostaje szukać pierwszych w tym sezonie punktów w kolejnych spotkaniach.

VIII kolejka - 8 września
Głębce - Lisy FC 2:4 (Mirosław Wantulok, Mateusz Wantulok - Zbigniew Brudny 2, Michał Raszka 2)
Czarne Łabajów Nadleśnictwo - Knaga Bambo 2:4 (Dominik Jurosz, Hubert Jurosz - Waldemar Szarzec 2, Łukasz Szalbot, Mirosław Wałach)
FC Malinka - epompa.pl 3:7 (Remigiusz Pilch 2, Jakub Waleczek - Jakub Niemczyk 2, Artur Adamczyk, Daniel Słowiok, Aleksander Partyka, Grzegorz Procner, samobójcza)
FC Wymiatacze - Beatris 0:5 (Błażej Krzempek, Ireneusz Adamczyk, Kamil Cieślar, Jan Kawulok, Tomasz Wuwer)


Kalendarz imprez

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3