Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Eurosport zapowiada wyjątkowe emocje

30.01.2018

Po raz pierwszy w historii polscy kibice będą mogli śledzić Zimowe Igrzyska Olimpijskie w specjalnych strefach kibica w popularnych górskich kurortach. Projekt realizowany jest we współpracy z Polskim Komitetem Olimpijskim oraz oficjalnymi partnerami MKOl - firmami SAMSUNG, Visa i partnerem PKOl – marką 4F.

Warszawa, 30 stycznia 2018 r. – Ambicją Eurosportu, najpopularniejszego kanału sportowego w Polsce, a także miejsca, w którym bije serce igrzysk, jest pokazanie olimpijskich zmagań, jak nigdy dotąd. Nadawca pokaże to szczególne wydarzenie nie tylko poprzez swoje platformy, ale także angażując polskich miłośników igrzysk poza anteną. Na czas PyeongChang 2018 Eurosport stworzy we współpracy z Polskim Komitetem Olimpijskim, a także oficjalnymi partnerami Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego – firmami Visa i Samsung Electronics Polska oraz partnerem PKOl – marką 4F, oficjalne Strefy Kibica Eurosportu w dwóch kurortach zimowych – Wiśle i Karpaczu. Dzięki nim kibice będą mieli wyjątkową możliwość wspólnego przeżywania sportowych emocji przez cały czas trwania igrzysk. W organizację Stref Kibica aktywnie włączyły się Miasto Karpacz, Miasto Wisła oraz Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

Chcemy, aby strefy kibica Eurosportu były wyjątkowymi miejscami promującymi idee olimpijskie, łączącymi miłośników sportu w każdym wieku. Cieszymy się, że uda nam się zorganizować aż dwie takie strefy, w ważnych dla Polski ośrodkach dyscyplin zimowych – mówi Dorota Żurkowska-Bytner, SVP Country Manager Discovery w Polsce. - Jesteśmy przekonani, że w czasie igrzysk nie tylko cały Karpacz i Wisła, ale także spędzający tam czas turyści, będą dzielić z nami sportowe emocje, a Strefy Kibica staną się centrum olimpijskich przeżyć oraz dobrej rozrywki – dodaje.

Strefy Kibica Eurosportu Zimowych Igrzysk Olimpijskich wystartują dzień przed ceremonią otwarcia igrzysk w Pyeongchang, 8 lutego 2018 r., kiedy to odbędą się kwalifikacje do konkursu skoków narciarskich na skoczni normalnej. Będą to specjalnie wydzielone obszary, w których miłośnicy sportów zimowych wspólnie będą przeżywać olimpijskie emocje. Strefy będą otwarte codziennie, od 8 do 25 lutego w godz. 11.00 do 21.00, a zawody wyświetlane na telebimie o powierzchni około 15 metrów kwadratowych. Kibice obejrzą na żywo emocjonujące starty polskich Olimpijczyków na czele ze skoczkami narciarskimi, biathlonistkami, czy Justyną Kowalczyk. Nie zabraknie też transmisji z hokeja na lodzie, narciarstwa alpejskiego i innych, emocjonujących dyscyplin.

Każda z planowanych stref kibica pomieści do 1000 osób. Będzie w nich można skorzystać z punktów gastronomicznych oraz dodatkowych atrakcji przygotowanych zarówno przez Eurosport, jak i przez partnerów – firmy Samsung Electronics Polska, Visa oraz 4F. Dla osób pragnących spróbować swoich sił w sportach zimowych planowane są między innymi laserowa strzelnica biathlonowa, czy lodowisko z torem do curlingu. Oprócz tego na odwiedzających czekać będą animatorzy, zachęcający do zabawy i wzięcia udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez partnerów strefy. Rozrywek nie zabraknie dla dorosłych, młodzieży ani dla najmłodszych.

Organizatorzy zapowiadają także wizyty gości specjalnych, m.in. ekspertów Eurosportu oraz byłych Olimpijczyków, z którymi będzie można porozmawiać oraz zrobić pamiątkowe zdjęcia. Wejście do stref kibica Eurosportu będzie bezpłatne. Każdego dnia szczegółowy program będzie dostępny na profilu: https://www.facebook.com/EurosportPL/ oraz na stronie eurosport.interia.pl, a także w strefach w Wiśle i Karpaczu.

Organizatorem Stref Kibica jest Eurosport, który posiada także pełne prawa do transmisji igrzysk w kanałach płatnych oraz za pośrednictwem platformy Eurosport Player. Przy organizacji eventów Eurosport wspiera agencja Feel Motion. Wydarzenia realizowane są wspólnie z partnerami (Samsung Electronics Polska, Visa i 4F) w kontekście szerszej współpracy antenowej realizowanej w ramach strategii Eurosport Experience. Działania w imieniu firm Visa oraz Samsung Electronics Polska koordynuje dom mediowy Starcom, a w imieniu Visa - Starcom oraz LiquidThread.


Kalendarz imprez

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3