Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Letnia Akademia Zabawy

9.07.2018

Zakończyła się trzecia edycja Letniej Akademii Zabawy – zajęć dla dzieci przygotowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Wiśle. Uczestnicy, którzy spotykali się w dniach 2-6 lipca mieli okazję wziąć udział w ciekawych warsztatach, ale przede wszystkim dobrze się bawić.

W poniedziałek dzieci poznały historię pisma i wykonały na wzór glinianych tabliczek swoje tabliczki z masy solnej, a we wtorek pod czujnym okiem Marka Cieślara młodzi introligatorzy zszywali tradycyjne albumy na zdjęcia. Środa upłynęła pod znakiem pojedynków i zabaw na świeżym powietrzu oraz informacji na temat internetowego savoir-vivre’u. W dniu następnym dzieci chętnie wcielały się w role prezentując swe talenty na scenie, zgodnie z instrukcjami udzielanymi przez profesjonalnych aktorów z teatru „Bajkowe Skarbki Śląska”. Na zakończenie cała grupa wraz z opiekunami udała się na wycieczkę do Nowej Osady i Gościejowa. Atrakcji nie brakowało: była przejażdżka autobusem, wyjazd kolejką linową, spacer przez las i pieczenie kiełbasek. Sami uczestnicy już wcześniej ustalili scenariusz wyprawy i doskonale zaplanowali sobie czas wolny.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim wolontariuszom, którzy pomogli w realizacji warsztatów i zabaw oraz czuwali nad bezpieczeństwem dzieci. Letnią Akademię Zabawy 2018 uważamy za udaną, a następna już w przyszłe wakacje. Wszystkich chętnych zapraszamy!

Relacja foto na stronie biblioteki: http://biblioteka.wisla.pl/?p=10014


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3