Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Liga 6: Gamblersi osłabionym liderem

18.06.2019

14 czerwca rozegrano 5. kolejkę piłkarskiej Ligi 6 o Puchar Burmistrza Miasta Wisła. Pozycję lidera zajęła drużyna Gamblers, tuż za nimi ePompa (drużyna pauzująca w ostatniej kolejce) ze stratą 2 punktów. Więc bardzo ciekawie zapowiada się starcie tych dwóch drużyn w najbliższy piątek 21 czerwca.

W meczu otwierającym kolejkę kibice byli świadkami dość zaciętego spotkania. Czarne - Łabajów Nadleśnictwo z FC Malinką mecz przebiegał w dość zaciętej i nerwowej atmosferze co skończyło się  przyznaniem dwóch żółtych kartek dla obu drużyn (Samuel Pilch, Mateusz Madzia). Mecz zakończył się zdecydowaną przewagą drużyny „zielonych” 4:2 (Jakub Jurosz 2, Patrycjusz Gruca, Damian Hulawy, Tomasz Cieślar, Kuba Cieślar).

W drugim spotkaniu kibice zobaczyli prawdziwą kanonadę. Choć pierwszą bramkę zdobył dla FC Sęków Kamil Cieślar w 2 minucie. To jednak eMeR-Boys szybko złapał sposób na FC Sęki i w ciągu pierwszych 8 minut miał na koncie 3 celne strzały. Również druga połowa spotkania należała do „chłopaków” kończąc spotkanie 7:1. Królem strzelców z dorobkiem 4 trafień został Paweł Lazar. (Paweł Lazar 4, Krzysztof Wantulok 2, Michał Raszka, Kamil Cieślar)

Ostatni mecz wydawał się czystą formalnością widząc dotychczasowy dorobek przeciwników Gamblers z OSP Wisła Centrum. Zespoły praktycznie po dwóch stronach tabeli ze skrajnymi wynikami. Spotkanie okazało się największą niespodzianką dotychczasowej rundy. Strażacy dzielnie bronili swojej „remizy” nawet wyrównując w 31. minucie. Niestety zabrakło szczęścia u druhów i cenne punkty zgarnął przeciwnik zdobywając w 39. minucie drugą bramkę. Dzielna walka OSP Wisła Centrum i słaby mecz Gamblersów dał wiele emocji zgromadzonym kibicom (Dariusz Czyż, Łukasz Kotarski, Adam Polok).