Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Międzynarodowe Skoki Narciarskie II

12.06.2018

9 czerwca na skoczniach w Wiśle Centrum odbył się zawody w skokach narciarskich dzieci i młodzieży pod nazwą Międzynarodowe Skoki Narciarskie II. Organizatorem zawdów było Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe.

W poszczególnych kategoriach wiekowych triumfowali: Paulina Czepczor (WSS Wisła), Jewa Biodryckaja (Białoruś), Rafał Rafacz (AZS Zakopane), Mikołaj Wantulok (WSS Wisła), Kacper Wantulok (WSS Wisła) oraz Adam Pilch (WSS Wisła).

Wyniki:

Chłopcy - rocznik 2005-2006) - skocznia HS-44

1 Rafał Rafacz AZS Zakopane 219,0 pkt. 40,0 i 40,0 m
2 Klemens Staszel KS Eve-nement Zakopane 210,6 pkt. 39,5 i 38,5 m
3 Szymon Dubiel AZS Zakopane 205,2 pkt. 36,5 i 39,5 m
7 Wojciech Cieślar WSS Wisła 170,3 pkt. 34,5 i 32,0 m
9 Jakub Cieślar WSS Wisła 138,1 pkt. 30,0 i 35,5 m
10 Michał Szalbót WSS Wisła 114,6 pkt. 28,0 i 25,0 m
11 Kacper Botor WSS Wisła 45,9 pkt. 18,0 i 16,5 m


Chłopcy (rocznik 2007-2008) - skoczna HS-24

1 Mikołaj Wantulok WSS Wisła 256,3 pkt. 23,5 i 22,5 m
2 Tymoteusz Cieślar WSS Wisła 252,8 pkt. 23,5 i 22,5 m
3 Grzegorz Rafacz AZS Zakopane 242,7 pkt. 22,5 i 21,5 m
4 Jan Krużołek WSS Wisła 229,2 pkt. 21,5 i 21,0 m
12 Jakub Żyła WSS Wisła 204,8 pkt. 19,5 i 19,0 m
14 Tomasz Samiec WSS Wisła 202,9 pkt. 20,0 i 18,0 m
15 OIiwier Szturc WSS Wisła 201,5 pkt. 19,0 i 18,5 m
22 Wojciech Sikora WSS Wisła 180,5 pkt. 19,0 i 18,5 m
25 Mateusz Majewski WSS Wisła 168,8 pkt. 18,0 i 18,0 m
27 Maciej Agopsowicz WSS Wisła 162,8 pkt. 18,0 i 18,0 m
29 Jan Cieślar WSS Wisła 136,6 pkt. 13,0 i 14,0 m


Chłopcy (rocznik 2009-2010) - skoczna HS-13

1 Kacper Wantulok WSS Wisła 221,2 pkt. 9,5 i 11,5 m
2 Filip Filipiec KS Eve-nement Zakopane 213,5 pkt. 10,5 i 9,5 m
3 Kevin Kubień WSS Wisła 212,9 pkt. 9,5 i 10,0 m
4 Bartłomiej Krużołek WSS Wisła 207,4 pkt. 10,0 i 9,5 m
9 Adam Łupieżowiec WSS Wisła 189,0 pkt. 9,0 i 8,5 m
12 Michał Cieślar WSS Wisła 184,3 pkt. 8,5 i 8,0 m


Chłopcy (rocznik 2010 i młodsi) - skocznia HS-13

1 Adam Pilch WSS Wisła 231,4 pkt. 11,0 i 11,0 m
2 Wiktor Sosna WSS Wisła 178,1 pkt. 7,5 i 8,0 m
3 Jakub Nawrocki WSS Wisła 175,1 pkt. 8,0 i 7,5 m
5 Jan Małyjurek WSS Wisła 157,3 pkt. 6,0 i 10,5 m
6 Dominik Bujok WSS Wisła 100,3 pkt. 2,0 i 2,0 m
7 Adrian Dachowski WSS Wisła 77,7 pkt. 1,5 i 2,0 m


Dziewczęta (rocznik 2007 i starsze) - skocznia HS-24

1 Paulina Czepczor WSS Wisła 203,7 pkt. 20,0 i 19,0 m
2 Natalia Nowak WSS Wisła 199,0 pkt. 19,5 i 18,0 m
3 Zuzanna Rapacz KS Eve-nement Zakopane 179,8 pkt. 19,5 i 19,0 m
4 Agnieszka Ochodek WSS Wisła 132,7 pkt. 13,5 i 13,0 m


Dziewczęta (rocznik 2008 i młodsze) - skocznia HS-13

1 Jewa Biodryckaja Klub Mińsk 187,4 pkt. 7,5 i 9,5 m
2 Julia Fender LKS Klimczok Bystra 183,2 pkt. 8,0 i 8,0 m
3 Dorota Kawulok WSS Wisła 180,1 pkt. 8,0 i 7,5 m
5 Nikola Kiersnowska WSS Wisła 172,0 pkt. 7,5 i 7,5 m
8 Wiktoria Dachowska WSS Wisła 120,7 pkt. 4,0 i 4,5 m
9 Oliwia Śliż WSS Wisła 101,3 pkt. 2,0 i 2,0 m

Kalendarz imprez

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3