9 czerwca na skoczniach w Wiśle Centrum odbył się zawody w skokach narciarskich dzieci i młodzieży pod nazwą Międzynarodowe Skoki Narciarskie II. Organizatorem zawdów było Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe.
W poszczególnych kategoriach wiekowych triumfowali: Paulina Czepczor (WSS Wisła), Jewa Biodryckaja (Białoruś), Rafał Rafacz (AZS Zakopane), Mikołaj Wantulok (WSS Wisła), Kacper Wantulok (WSS Wisła) oraz Adam Pilch (WSS Wisła).
Wyniki:
Chłopcy - rocznik 2005-2006) - skocznia HS-44
1 | Rafał Rafacz | AZS Zakopane | 219,0 pkt. | 40,0 i 40,0 m |
2 | Klemens Staszel | KS Eve-nement Zakopane | 210,6 pkt. | 39,5 i 38,5 m |
3 | Szymon Dubiel | AZS Zakopane | 205,2 pkt. | 36,5 i 39,5 m |
7 | Wojciech Cieślar | WSS Wisła | 170,3 pkt. | 34,5 i 32,0 m |
9 | Jakub Cieślar | WSS Wisła | 138,1 pkt. | 30,0 i 35,5 m |
10 | Michał Szalbót | WSS Wisła | 114,6 pkt. | 28,0 i 25,0 m |
11 | Kacper Botor | WSS Wisła | 45,9 pkt. | 18,0 i 16,5 m |
Chłopcy (rocznik 2007-2008) - skoczna HS-24
1 | Mikołaj Wantulok | WSS Wisła | 256,3 pkt. | 23,5 i 22,5 m |
2 | Tymoteusz Cieślar | WSS Wisła | 252,8 pkt. | 23,5 i 22,5 m |
3 | Grzegorz Rafacz | AZS Zakopane | 242,7 pkt. | 22,5 i 21,5 m |
4 | Jan Krużołek | WSS Wisła | 229,2 pkt. | 21,5 i 21,0 m |
12 | Jakub Żyła | WSS Wisła | 204,8 pkt. | 19,5 i 19,0 m |
14 | Tomasz Samiec | WSS Wisła | 202,9 pkt. | 20,0 i 18,0 m |
15 | OIiwier Szturc | WSS Wisła | 201,5 pkt. | 19,0 i 18,5 m |
22 | Wojciech Sikora | WSS Wisła | 180,5 pkt. | 19,0 i 18,5 m |
25 | Mateusz Majewski | WSS Wisła | 168,8 pkt. | 18,0 i 18,0 m |
27 | Maciej Agopsowicz | WSS Wisła | 162,8 pkt. | 18,0 i 18,0 m |
29 | Jan Cieślar | WSS Wisła | 136,6 pkt. | 13,0 i 14,0 m |
Chłopcy (rocznik 2009-2010) - skoczna HS-13
1 | Kacper Wantulok | WSS Wisła | 221,2 pkt. | 9,5 i 11,5 m |
2 | Filip Filipiec | KS Eve-nement Zakopane | 213,5 pkt. | 10,5 i 9,5 m |
3 | Kevin Kubień | WSS Wisła | 212,9 pkt. | 9,5 i 10,0 m |
4 | Bartłomiej Krużołek | WSS Wisła | 207,4 pkt. | 10,0 i 9,5 m |
9 | Adam Łupieżowiec | WSS Wisła | 189,0 pkt. | 9,0 i 8,5 m |
12 | Michał Cieślar | WSS Wisła | 184,3 pkt. | 8,5 i 8,0 m |
Chłopcy (rocznik 2010 i młodsi) - skocznia HS-13
1 | Adam Pilch | WSS Wisła | 231,4 pkt. | 11,0 i 11,0 m |
2 | Wiktor Sosna | WSS Wisła | 178,1 pkt. | 7,5 i 8,0 m |
3 | Jakub Nawrocki | WSS Wisła | 175,1 pkt. | 8,0 i 7,5 m |
5 | Jan Małyjurek | WSS Wisła | 157,3 pkt. | 6,0 i 10,5 m |
6 | Dominik Bujok | WSS Wisła | 100,3 pkt. | 2,0 i 2,0 m |
7 | Adrian Dachowski | WSS Wisła | 77,7 pkt. | 1,5 i 2,0 m |
Dziewczęta (rocznik 2007 i starsze) - skocznia HS-24
1 | Paulina Czepczor | WSS Wisła | 203,7 pkt. | 20,0 i 19,0 m |
2 | Natalia Nowak | WSS Wisła | 199,0 pkt. | 19,5 i 18,0 m |
3 | Zuzanna Rapacz | KS Eve-nement Zakopane | 179,8 pkt. | 19,5 i 19,0 m |
4 | Agnieszka Ochodek | WSS Wisła | 132,7 pkt. | 13,5 i 13,0 m |
Dziewczęta (rocznik 2008 i młodsze) - skocznia HS-13
1 | Jewa Biodryckaja | Klub Mińsk | 187,4 pkt. | 7,5 i 9,5 m |
2 | Julia Fender | LKS Klimczok Bystra | 183,2 pkt. | 8,0 i 8,0 m |
3 | Dorota Kawulok | WSS Wisła | 180,1 pkt. | 8,0 i 7,5 m |
5 | Nikola Kiersnowska | WSS Wisła | 172,0 pkt. | 7,5 i 7,5 m |
8 | Wiktoria Dachowska | WSS Wisła | 120,7 pkt. | 4,0 i 4,5 m |
9 | Oliwia Śliż | WSS Wisła | 101,3 pkt. | 2,0 i 2,0 m |