Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Piknik Spadochroniarski za nami

13.10.2017

7 października odbył się w Wiśle VII Piknik Spadochroniarski. Było to potkanie sympatyków militariów i historii polskiego wojska. 

Uroczyste otwarcie pikniku, kóremu towarzyszyła prezentacja multimedialna, odbyło się w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Wiśle. Wśród zaproszonych gości na honorowym miejscu zasiadła cichociemny Aleksander Tarnawski "Upłaz". Otwarcia dokonał główny organizator pikniku Piotr Wybraniec, właściciel Muzeum Spadochroniarstwa w Wiśle i wielki pasjonat militariów. Władze miasta reprezentował jego sekretarz Sylwester Foltyn.

Po części oficjalnej impreza przeniosła się do Parku Kopczyńskiego, gdzie na terenach zielonych zorganizowano dynamiczne i statyczne pokazy jednostek wojskowych, stowarzyszeń, grup rekonstrukcji historycznej oraz ASG. Można było pooglądać najnowszy sprzęt wojskowy, a dzieci mogły pobawić się na "torze małego komandosa" i podczas konkursów z nagrodami. Jednak największą atrakcją dla zgromadzonych widzów były skoki spadochroniarzy. Całość wydarzenia zakończył pokaz filmów spadochronowych w Restauracji Ogrodowa.


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3