Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Podziękowania za gościnę

11.02.2019

Organizatorzy oraz uczestnicy Obozu Zimowego w Ośrodku KŁOS w Wiśle, z serca dziękują za szczerość, życzliwość i „uśmiech”: Panu Tomaszowi Bujokowi – burmistrzowi Wisły i nadal szeroko otwartemu Urzędowi Miasta w Wiśle, Panu Mieczysławowi Szczurkowi – staroście cieszyńskiemu i życzliwym urzędnikom Starostwa Powiatowego w Cieszynie, Pani Marii Pietruszce oraz Państwu Helenie i Janowi Legierskim z zaczarowanej i smacznej „Chaty Olimpijczyka Jasia i Helenki”, Panu Jarosławowi Brożynie – dyrektorowi i Pani Agacie Michałek – dyrektor działu marketingu z dostojnego Hotelu Gołębiewski. Dziękujemy również Panu Danielowi Czyżowi ze słodkiej i kolorowej „Wiślanki”, Panu Władysławowi Saneckiemu z uśmiechniętej „Nowej Osady” oraz Panu Zbigniewowi Twardowskiemu i Pani Izie z ambitnego „PolySport”, a także Panu Grzegorzowi Foriasowi i instruktorom z profesjonalnego „Xtraining”. Szczególne wyrazy uznania kierujemy wobec Pana Andrzeja Kudełki – nadleśniczego Nadleśnictwa Wisła oraz Pana Jana Szturca – trenera a także właścicieli wyciągów narciarskich „Pasieki”.

Po raz kolejny przekonaliśmy się, szczególnie dzięki Wam, Drodzy Przyjaciele, że Wisła to niepowtarzalny klimat, miasto z bajeczną duszą oraz ludzie z miłością i szacunkiem wobec każdego gościa, także tego najmłodszego. To ciągle wielki zaszczyt znać Was! Do zobaczenia za rok!

Piotr Robert Zagajewski - Dyrektor Pedagogiczny Centrum Pomocy Pedagogiczno-Psychologicznej w Legionowie


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3