Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Rodzinnie na rowerach

11.09.2017

Piękna słoneczna pogoda towarzyszyła uczestnikom wczorajszego Rodzinnego Rajdu Rowerowego "Do źródeł Wisły" z metą w Schronisku Górskim PTTK na Przysłopiu pod Baranią Górą. Uczestnicy zostali przywitani na Placu Hoffa przez sekretarza miasta Sylwestra Foltyna, by następnie wspólnie wyruszyć w drogę. Trasa wiodła najpierw ścieżką rowerową, a później obok Jeziora Czerniańskiego do Czarnego i Doliną Czarnej Wisełki. Wcześniej do grupy dołączyli goście z Jabłonkowa by wspólnie dotrzeć do schroniska na Przysłopiu. Tam na wszystkich czekał ciepły posiłek oraz kiełbaski i oscypki przy ognisku. Każdy uczestnik otrzymał też pamiątkową rowerową koszulkę.

 

Serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy ponownie za rok!

 

Rajd zorganizowany został w ramach projektu „Wisła i Jabłonków – połączeni przez rzekę” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) i budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Śląsk Cieszyński – Tešinske Slesko” w ramach Funduszu Mikroprojektów Programu Interreg V-A Republika Czeska-Polska.


Kalendarz imprez

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3