Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Rusza runda rewanżowa

8.09.2017

8 września rozegrana zostanie pierwsza kolejka rundy rewanżowej Ligi 6 o Puchar Burmistrza Miasta Wisła. Ciekawych meczów nie zabraknie!

W pierwszym pojedynku Głębce zagrają z ekipą Lisy FC. Faworytem będzie ekipa wicelidera, ale głębczan zawsze stać na zryw i sprawienie niespodzianki. Ponadto drużyna z Głębiec będzie pałać chęcią rewanżu za porażkę z "Lisami" na inaugurację ligi. W drugim meczu bijący się tytuł mistrzowski zespół Czarne Łabajów Nadleśnictwo podejmie Knaga Bambo. W tym meczu zdecydowanie wyżej stoją akcje czernian i każdy inny wynik niż wygrana "gospodarzy" będzie niespodzianką.

W rywalizacji malinczan z obrońcą tytułu i aktualnym liderem tabeli walka powinna być zacięta. FC Malinka ma spory potencjał, do tego musi wygrać, by zachować szanse na walkę o czołowe pozycje w tabeli. Natomiast epompa.pl zamierza zrobić kolejny krok w kierunku wygrania Ligi 6 po raz trzeci z rzędu, więc zapowiada się interesujące widowisko. Na zakończenie kolejki FC Wymiatacze spróbują urwać punkty Beatris. Wicemistrz Ligi 6 nie jest już tak mocny jak w poprzednich rozgrywkach, ale nadal w tej konfrontacji będzie faworytem. Z kolei "Wymiatacze" powalczą o premierowe punkty w sezonie 2017. Zapraszamy do kibicowania!

VIII kolejka - 8 września
18:00 Głębce - Lisy FC
19:00 Czarne Łabajów Nadleśnictwo - Knaga Bambo
20:00 FC Malinka - epompa.pl
21:00 FC Wymiatacze - Beatris


Kalendarz imprez

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3