Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Tegoroczne spotkanie seniorów

14.02.2018

11 lutego w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej Wisła Centrum odbyło się tradycyjne spotkanie wiślańskich seniorów. W spotkaniu uczestniczyli mieszkańcy Wisły, którzy w roku 2017 ukończyli 80. rok życia i starsi.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wiśle wystosował zaproszenia na spotkanie do 520 osób. Dla takiej grupy przygotowano też noworoczne paczki. W spotkaniu uczestniczyło około 210 osób. Życzenia seniorom złożył obecny na spotkaniu burmistrz naszego miasta Tomasz Bujok. Odpowiedział też na liczne pytania, dotyczące prowadzonych i planowanych do realizacji prac remontowo-inwestycyjnych na terenie miasta. Na każdego uczestnika spotkania czekał poczęstunek i miła niespodzianka, przygotowana przez osoby niepełnosprawne, spotykające się systematycznie jako grupa samopomocowa działająca przy MOPS w Wiśle. Niespodziankę stanowiły wykonane przez nich własnoręcznie prace. Razem z przygrywającą kapelą była okazja do wspólnego śpiewania. Rówieśnicze spotkanie pełne było miłych wspomnień i sympatycznych rozmów.

Organizator spotkania - MOPS w Wiśle serdecznie dziękuje Panu Romanowi Wisełce z Czarnego za nieocenioną, bezinteresowną pomoc w przygotowaniu obiadowego posiłku, Strażakom z OSP Wisła Centrum za nieodpłatne udostępnienie strażnicy oraz Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 1 w Wiśle Centrum za wypożyczenie nakryć stołowych. Samopomocowej grupie osób niepełnosprawnych dziękujemy za wiele godzin pracy poświęconej na przygotowanie miłej niespodzianki dla seniorów. Dziękujemy wszystkim, którzy służyli nam innymi formami wsparcia łącznie z tymi, którzy pomogli seniorom w dotarciu na to spotkanie. 

 „To co robimy dla innych, jest tym co naprawdę warto robić(Lewis Carroll)

Anna Bujok - Kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wiśle


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3