Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Wiślańscy kolarze ścigali się w Żywcu

17.05.2018
13 maja wiślańscy kolarze reprezentujący HOTEL*** PODIUM WISŁA & DIAGNOSTIX w trzyosobowym składzie: Ewa Gorzelany, Adam Pilch i Janusz Gomola wystartowali w kolejnej rundzie Bike Atelier MTB Maraton w Żywcu.
 
Na górskiej trasie liczącej 24 km i 685 m przewyższenia kolejny świetny wynik uzyskała Ewa Gorzelany która w kategorii K40 zajęła 3. miejsce. Panowie startujący na tym samym dystansie w kategorii M40 w gronie 127 zawodników zajęli wysokie miejsca - Adam Pilch był 10., a Janusz Gomola 12. - Tym razem organizator przegotował nam typowe górskie ściganie w Żywcu i okolicach. Trasa miała dużo stromych podjazdów i niebezpiecznych zjazdów. Mimo iż w dniu zawodów była piękna pogoda to deszcze padające kilka dni wcześniej dodatkowo utrudniły ściganie. Było ślisko i błotniście. Na szczęście wszystkim nam udało się bezpiecznie ukończyć zawody, bez kontuzji i stratach w sprzęcie - podsumowują zawody wiślańscy kolarze. 
 
Kolejne zawody Bike Atelier MTB Maraton już 27 maja w Brennej. 

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3