Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Wiślańscy kolarze ścigali się w Żywcu

17.05.2018
13 maja wiślańscy kolarze reprezentujący HOTEL*** PODIUM WISŁA & DIAGNOSTIX w trzyosobowym składzie: Ewa Gorzelany, Adam Pilch i Janusz Gomola wystartowali w kolejnej rundzie Bike Atelier MTB Maraton w Żywcu.

Na górskiej trasie liczącej 24 km i 685 m przewyższenia kolejny świetny wynik uzyskała Ewa Gorzelany która w kategorii K40 zajęła 3. miejsce. Panowie startujący na tym samym dystansie w kategorii M40 w gronie 127 zawodników zajęli wysokie miejsca - Adam Pilch był 10., a Janusz Gomola 12. - Tym razem organizator przegotował nam typowe górskie ściganie w Żywcu i okolicach. Trasa miała dużo stromych podjazdów i niebezpiecznych zjazdów. Mimo iż w dniu zawodów była piękna pogoda to deszcze padające kilka dni wcześniej dodatkowo utrudniły ściganie. Było ślisko i błotniście. Na szczęście wszystkim nam udało się bezpiecznie ukończyć zawody, bez kontuzji i stratach w sprzęcie - podsumowują zawody wiślańscy kolarze.

Kolejne zawody Bike Atelier MTB Maraton już 27 maja w Brennej.