Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Zakręć się na pomaganie!

8.06.2016

Urząd Miejski w Wiśle rozpoczyna akcję zbierania nakrętek na rzecz Hospicjum im. Łukasza Ewangelisty w Cieszynie. W przedsięwzięcie magistrat chce zaangażować jak najwięcej partnerów – szkoły, przedszkola, a także gestorów branży turystycznej.

Akcja „Zakręć się na pomaganie!” polega na zbieraniu plastikowych nakrętek do specjalnie na ten cel przygotowanych pudeł. Staną one w Centrum Informacji Turystycznej, placówkach oświatowych oraz w obiektach noclegowych i gastronomicznych na terenie Wisły. Zebrane nakrętki zostaną przekazane na cel charytatywny. Krótko mówiąc – wrzucając nakrętkę do pudła, pomagasz działać Hospicjum im. Łukasza Ewangelisty!

- Już od dłuższego czasu w prowadzonym przez nas Centrum Informacji Turystycznej zbieramy nakrętki na rzecz cieszyńskiego Hospicjum. Teraz postanowiliśmy tą akcję rozszerzyć i wypromować. Wydrukowane zostały plakaty informacyjne, zleciliśmy również produkcję pudeł, do których będzie można wrzucać nakrętki. Wszystkich chętnych zapraszamy do włączenia się w nasze przedsięwzięcie – zachęca Ewa Zarychta, kierownik Referatu Promocji, Turystyki, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Wiśle.
Punktów zbiórki będzie 150, bo tyle pudeł zamówił wiślański magistrat. Akcja rusza w czerwcu!


Kalendarz imprez

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3