Miasto Wisła - oficjalna strona

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych CACIB

Rozpoczęcie imprezy: 2019-07-05
Zakończenie imprezy: 2019-07-07
Miejsce imprezy: OS Start
Godzina: program
Organizator imprez: Związek Kenologiczny w Polsce oddział Bielsko-Biała

W dniach od 5 do 7 lipca 2019 roku na terenie Ośrodka Przygotowań Paraolimpijskich „START” w Wiśle, przy ulicy Olimpijskiej 1 – odbywać się będzie I Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych. Organizatorem imprezy jest Oddział Bielsko-Biała Związku Kynologicznego w Polsce we współpracy z Urzędem Miasta w Wiśle. Patronat Honorowy nad wystawą objął Pan Tomasz Bujok - Burmistrz Miasta Wisła. Przez trzy kolejne dni pierwszego lipcowego weekendu, na kilkunastu ringach konkurować o najwyższe tytuły będą psy nie tylko z Polski, ale również zagranicy w tym z Czech, Słowacji, Austrii, Ukrainy, Rosji, Holandii, Białorusi, Szwecji, Łotwy, a nawet z Kanady. Spodziewamy się, że zaprezentowanych zostanie około 2000 psów z 250 ras.
Oceny dokonają znani i cenieni na całym Świecie międzynarodowi sędziowie kynologiczni z Polski, Białorusi, Norwegii. Startujące psy pokazywane będę w kilku klasach wystawowych, począwszy od młodszych szczeniąt (od 4 miesiąca życia), a na weteranach ( powyżej 8 roku życia) skończywszy.
W piątek będzie można podziwiać psy z grupy III, V i IX FCI – odpowiednio – teriery, szpice i psy w typie pierwotnym oraz psy ozdobne i do towarzystwa.
W sobotę przedstawicieli grupy II, IV i VIII – inaczej mówiąc – sznaucery, pinczery, molosy, szwajcarskie psy górskie, jamniki, a także aportery, płochacze i psy dowodne.
W tym dniu dodatkowo będziemy mogli podziwiać naszą rodzimą rasę jaką jest Polski Owczarek Nizinny podczas Wystawy Klubowej.
W niedzielę zaprezentują się owczarki i psy pasterskie, psy gończe, wyżły oraz charty, czyli przedstawiciele pozostałych grup FCI – I, VI, VII i X.
Każdego dnia wystawy odbywać się będą Konkursy Młodego Prezentera, w których to swoimi umiejętnościami w prezentowaniu psów pochwalą się dzieci i młodzież od 9 do 18 roku życia.
Ocena psów w ringach będzie przebiegała codziennie od godziny 10.00 do 14.30 – konkurencje finałowe od godziny 15.00 do 17.00.
Kulminacyjnym punktem wystawy będzie wybór Najpiękniejszego Psa Wystawy – Zwycięzcy Best in Show, który będzie miał miejsce ostatniego dnia, w niedzielę ok. godziny 16.30.
W imieniu Organizatorów zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników psów, a także turystów i gości na naszą I Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych w Wiśle.

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez

Jak spędzisz tutaj czas?

Baner Aktywnie pozytywnie
Banner Rodzinnie goscinnie
Baner na edukowaniu i harcowaniu
Baner na konferencji
Baner Mapa miasta
Baner Kamera internetowa
Baner baza noclegowa
Baner Baza wyciągi

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Herb miasta Szczyrk
Herb miasta Brenna
Herb gminy Istebna
Herb miasta Ustroń
Copyright © by Urząd Miasta Wisła 2019
Polityka prywatności i cookies
Realizacja: Agencja Marketingu Internetowego
//widget pogodowy