Miasto Wisła - oficjalna strona

Barbarian Race

Rozpoczęcie imprezy: 2018-06-02
Zakończenie imprezy: 2018-06-03
Miejsce imprezy: Kolej linowa "Nowa Osada", Skocznia narciarska im. A. Małysza
Organizator imprez: Barbarian Race
Organizator - kontakt: 796784032

Barbarian Race to bieg przeszkodowy, który cechuje surowość i dzikość. To możliwość pokonywania własnych granic w zgodzie z naturą. Powstał z potrzeby pokazania wszystkim, że silna wola jest kluczem do zwycięstwa. Dlatego trasy Barbariana naszpikowaliśmy bezwzględnymi przeszkodami o dwustopniowej skali trudności, które dostarczają niespotykany zastrzyk adrenaliny każdemu uczestnikowi. To rywalizacja, współpraca oraz ciągła walka szlifująca charakter.

 

WISŁA REBELIA (2 CZERWIEC 2018)
W tym roku w Wiśle po raz pierwszy będziesz mógł sprawdzić się na 6-cio km dystansie. Chcesz spróbować wiślańskiej rebelii? Możesz wystartować w fali ELITE lub falach OPEN. Starty odbywają się w kilkudziesięcioosobowych grupach, co 30 min, a na mecie czeka Cię chwała i uwielbienie kibiców oraz jeden z atrybutów ULTIMY. Dodatkowo przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowy pakiet startowy. Start na takim dystansie to za mało dla Ciebie? Zdobądź także „Wiślański Monolit”! Wystarczy, że zaliczysz 6-cio i 13-to km trasę oraz Barbarian Hill. Zachwyt i uznanie innych uczestników oraz kibiców gwarantowane, a po zawodach czekać na Ciebie pamiątkowa nagroda. Jeżeli chcesz zdobyć ten tytuł skorzystaj ze specjalnego vouchera (Wiślański Monolit).

 

WISŁA HILL (2 CZERWIEC 2018)
Pierwszego dnia wiślańskiego OCR-owego święta będziesz mógł zmierzyć się z jednym z etapów niedzielnego biegu, czyli podbiegiem pod skocznię im. Adama Małysza. Brzmi łatwo? To spróbuj pokonać 250 metrów morderczej trasy pod kątem 35 stopni z metą na samym szczycie( gdzie startują skoczkowie). To zadanie nie tylko dla nowicjusza, ale także czołowego biegacza, które z pewnością odciśnie swoją moc w niejednych nogach. Chcesz poczuć się jak Adam Małysz i inni czołowi skoczkowie narciarscy? Podejmij wyzwanie! Gwarantujemy niezapomniane przeżycia oraz super zabawę, a na mecie czekać na Ciebie będzie pamiątkowy medal.

 

WISŁA BARBARIAN RACE KIDS (3 CZERWIEC 2018)
Rośnie w Twoim domu mały Barbarzyńca? Zapisz go na Barbarian Race Kids, a specjalnie przygotowany tor przeszkód obudzi w nim wielkiego wojownika! Dodatkowo na mecie czekać na niego będzie prawdziwy barbarzyński medal oraz napój. Na Barbarian Kids można zapisywać dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Zapisy możliwe są online na stronie Barbarian Race (rodzic/opiekun prawny musi posiadać swoje konto na stronie Barbarian Race) oraz w dniu zawodów.

 

WISŁA FURIA (3 CZERWIEC 2018)
W niedzielę czeka na Ciebie wiślański barbarzyński klasyk, tylko tym razem 13-to km. Do podbiegu pod skocznię dołożymy jeszcze ponad 30 innych przeszkód, jak zwykle w najpiękniejszej górskiej scenerii. Rings of glory, Latający Barbarzyńca, Fatality czy Barbara to tylko przykładowe niespodzianki na drodze do sukcesu. Jednak niech Was nie zwiedzie piękno krajobrazu, ponieważ przygotowaliśmy prawdziwy OCR-owy majstersztyk. Czym tym razem Wisła Was zaskoczy? Możesz wystartować w fali ELITE lub falach OPEN. Starty odbywają się w kilkudziesięcioosobowych grupach, co 30 min, a na mecie czeka Cię chwała i uwielbienie kibiców oraz jeden z atrybutów ULTIMY. Dodatkowo przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowy pakiet startowy. W sezonie 2018 uczestnicy grupy ELITE będą mogli zdobyć kwalifikacje do Mistrzostw Europy. Również w kategoriach wiekowych! Gotowy na podbój stolicy? Zapisz się już teraz!

 

Więcej na www.barbarianrace.pl/ a także na www.facebook.com/race.barbarian/ 

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez

Jak spędzisz tutaj czas?

Baner Aktywnie pozytywnie
Banner Rodzinnie goscinnie
Baner na edukowaniu i harcowaniu
Baner na konferencji
Baner Mapa miasta
Baner Kamera internetowa
Baner baza noclegowa
Baner Baza wyciągi

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Herb miasta Szczyrk
Herb miasta Brenna
Herb gminy Istebna
Herb miasta Ustroń
Copyright © by Urząd Miasta Wisła 2019
Polityka prywatności i cookies
Realizacja: Agencja Marketingu Internetowego
//widget pogodowy