Miasto Wisła - oficjalna strona

55. Tydzień Kultury Beskidzkiej

Rozpoczęcie imprezy: 2018-07-28
Zakończenie imprezy: 2018-08-05
Miejsce imprezy: Amfiteatr im. Stanisława Hadyny i Plac Hoffa
Organizator imprez: Regionalny Ośrodek Kultury w Bielsku-Białej, Wiślańskie Centrum Kultury

55. Tydzień Kultury Beskidzkiej odbędzie się w dniach 28 lipca - 5 sierpnia.

Szczegółowy program koncertów:

Amfiteatr im. Stanisława Hadyny:

  • 28 lipca - sobota - g. 17.00
    WISŁA z Wisły
    PILSKO z Żywca
    CZANTORIA z Ustronia
    MIETNIOWIACY z Mietniowa
    WILAMOWICE z Wilamowic
    AL-AZHAR KELAPA GADING z Dżakarty - INDONEZJA

  • 29 lipca - niedziela - g. 17.00
    TKOCZE z Wisły
    BOJSZOWIANIE z Bojszów
    DOLINA NOWEGO SOŁOŃCA ze Złotnika 
    ZBYRCOK z Juszczyna
    KOZIANIE z Kóz
    GROJCOWIANIE z Wieprza
    KONIAKÓW z Koniakowa
    KLUB TAIKO z Takatsuki - JAPONIA

  • 30 lipca - poniedziałek - g. 18.00
    SŁOPNICZANIE ze Słopnic
    DUDOSKI z Międzyrzecza Górnego
    BYSTRZYCA z Bystrzycy
    I TERRAZZANI z Trabii - WŁOCHY
    PERŁYNKA ze Sławuty - UKRAINA
    KITKA z Istibanji - MACEDONIA

  • 31 lipca - wtorek - g. 18.00
    KOCAELİ ARMELİT z Izmitu - TURCJA
    MŁODE PODHALE z Nowego Targu
    SPOD KICEK z Mordarki
    JAROSŁAWIAKI z Jarosławia
    DOLANIE z Gilowic 
    SPOD KIKULI z Lalik

  • 1 sierpnia - środa - g. 18.00
    WAŃCY z Wisły
    ŚWARNI ŁOJCE z Sadku-Kostrzy 
    KURPIE ZIELONE z Białegostoku
    JAKUBKOWIANIE z Łososiny Dolnej
    SOKOŁOWIANIE z Sokołowa Podlaskiego
    KUD BRANKO RADIČEVIĆ ze Sremskiej Mitrovicy - SERBIA

  • 2 sierpnia - czwartek - g. 18.00
    ĆWIKLICE z Ćwiklic
    REGLE z Poronina
    JAWORZE z Jaworza
    ŁASTIWOCZKA z Przemkowa
    NOSA TERRA z Pereiras (Mos) - HISZPANIA
    PERŁYNKA ze Sławuty - UKRAINA

  • 3 sierpnia - piątek - g. 18.00
    MAGURZANIE z Łodygowic
    ANDRYCHÓW z Andrychowa
    ŚWIERCZKOWIACY z Tarnowa
    KOTLINA z Osieka
    VATRĂ DE DOR z Kluż-Napoka - RUMUNIA
    MEZDRA ze Sliwen - BUŁGARIA

  • 4 sierpnia - sobota - g. 17.00
    STEJIZBIANKI z Wisły
    INŻU-MARŻAN oraz KERBEZ z Atyrau - KAZACHSTAN
    SHIVAM NRUTYA z Vapi - INDIE
    BABIOGÓRZANIE-POLANA MAKOWSKA z Makowa Podhalańskiego
    ISTEBNA z Istebnej
    ZIEMIA MYŚLENICKA z Myślenic
    HULAJNIKI z Milówki
    KASINIANIE-ZAGÓRZANIE z Kasiny Wielkiej

  • 5 sierpnia - niedziela - g. 17.00
    TKOCZE z Wisły
    I TERRAZZANI z Trabii - WŁOCHY
    ZIEMIA RAJCZAŃSKA z Rajczy
    COMPAÑÍA TITULAR DE DANZA FOLKLÓRICA UANL z Monterrey - MEKSYK
    KOCAELİ ARMELİT z Izmitu - TURCJA
    WISŁA PLUS z Wisły
    gość TKB: FUTURE FOLK

    Korowód zespołów - 28 lipca - sobota - g. 15.30

 

 

Estrada na pl. Bogumiła Hoffa: 

Koncerty polskich i zagranicznych kapel i grup śpiewaczych 

  • 28 lipca – sobota – g. 11.00
    PIEKARSKIE KLACHULE z Piekar Śląskich
    KAPELA BUKOŃ z Jałonkowa – CZECHY
    MEZDRA ze Sliwen – BUŁGARIA
    AL-AZHAR KELAPA GADING z Dżakarty – INDONEZJA

 

  • 29 lipca – niedziela – g. 11.00
    KAPELA JANICEK z Jury Krakowsko-Częstochowskiej 
    PERŁYNKA ze Sławuty – UKRAINA
    KAPELA WISŁA z Wisły
    DOLINA NOWEGO SOŁOŃCA ze Złotnika 
    KLUB TAIKO z Takatsuki – JAPONIA

 

  • 30 lipca – poniedziałek – g. 11.00
    MIETNIOWIACY z Mietniowa
    MAŁA JETELINKA z Jaworzynki
    KITKA z Istibanji – MACEDONIA
    KAPELA BOROWICZKA z Wisły

 

  • 31 lipca – wtorek – g. 11.00
    MAŁY KONIAKÓW z Koniakowa 
    JAROSŁAWIAKI z Jarosławia
    SPOD KICEK z Mordarki
    KAPELA WATRA z Wisły 
    KOCAELİ ARMELİT z Izmitu – TURCJA
    GRUPA ŚPIEWACZA PODKÓWKA z Przecławia

 

  • 1 sierpnia – środa – g. 11.00
    KURPIE ZIELONE z Białegostoku
    SZCZAKOWIANKI z Jaworzna
    ŚWARNI ŁOJCE z Sadku-Kostrzy
    DĄBROWIANKI z Jaworzna
    KUD BRANKO RADIČEVIĆ ze Sremskiej Mitrovicy – SERBIA

 

  • 2 sierpnia – czwartek – g. 11.00
    REGLE z Poronina
    MAŁA ISTEBNA z Istebnej
    ŁASTIWOCZKA z Przemkowa
    NOSA TERRA z Pereiras (Mos) – HISZPANIA

 

  • 3 sierpnia – piątek – g. 11.00
    ŚWIERCZKOWIACY z Tarnowa
    VATRĂ DE DOR z Kluż-Napoka – RUMUNIA
    MEZDRA ze Sliwen – BUŁGARIA

 

  •  4 sierpnia – sobota – g. 11.00
    ŚWIĘTOKRZYSKIE JODŁY z Bodzentyn
    KURPIE ZIELONE z Białegostoku
    ZIEMIA MYŚLENICKA z Myślenic
    KAPELA POLANDIA z Istebnej

 

  • 5 sierpnia – niedziela – g. 11.00
    GRODZCZANIE z Grodzca
    SOKOŁOWIANIE z Sokołowa Podlaskiego
    I TERRAZZANI z Trabii – WŁOCHY
    COMPAÑÍA TITULAR DE DANZA FOLKLÓRICA UANL z Monterrey – MEKSYK
    KOCAELİ ARMELİT z Izmitu – TURCJA

 

 Program wszystkich estrad znajduje się tutaj: http://rok.bielsko.pl/tkb.php?cat_id=tkb_koncerty2 

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez

Jak spędzisz tutaj czas?

Baner Aktywnie pozytywnie
Banner Rodzinnie goscinnie
Baner na edukowaniu i harcowaniu
Baner na konferencji
Baner Mapa miasta
Baner Kamera internetowa
Baner baza noclegowa
Baner Baza wyciągi

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Herb miasta Szczyrk
Herb miasta Brenna
Herb gminy Istebna
Herb miasta Ustroń
Copyright © by Urząd Miasta Wisła 2018
Polityka prywatności i cookies
Realizacja: Agencja Marketingu Internetowego