Kolejne udane zawody wiślańskich kolarzy

30.05.2018

27 maja cykl Bike Atelier MTB Maraton zawitał do Brennej. Na starcie zawodów nie mogło oczywiście zabraknąć reprezentantów HOTEL *** PODIUM WISŁA & DIAGNOSTIX. Ekipa z Wisły zanotowała kolejne udane zawody.

Ewa Gorzelany w kategorii K-40 zajęła 4. miejsce, Wojtek Rensz w kategorii M-30 był 10., a Adam Pilch i Janusz Gomola w kategorii M-40 zajęli odpowiednio 6. i 16. lokatę. - Dystans 27 kikometrów z 1000 metrów przewyższenia świadczy, iż były to najtrudniejsze zawody, w jakich przyszło nam się ścigać w tym sezonie. Trasa wiodła z centrum Brennej przez Przełęcz Karkoszczonka, Kotarz, Brenną Hołcynę i Stary Groń. Start rozpoczynaliśmy przy słonecznej pogodzie ale w połowie dystansu burza i padający deszcz dodatkowo urozmaicił nam górskie ściganie. Wszyscy jednak ukończyliśmy zawody w dobrych humorach i zadowoleni z osiągniętych wyników - podsumowuje zawody Janusz Gomola, zawodnik zespołu HOTEL *** PODIUM WISŁA & DIAGNOSTIX.