Miasto Wisła - oficjalna strona

Udana biesiada

12.10.2017

W dniach 7-8 października 2017 roku  w podgrzewanym namiocie na wiślańskim rynku odbyła się impreza pt. "Od Tyrolu Po Beskidy". W tym roku, w odniesieniu do lat poprzednich, ustanowiliśmy absolutny rekord jeśli chodzi o zainteresowanie wydarzeniem. Miłośnicy muzyki bawarskiej, śląskiej oraz góralskiej bawili się wyśmienicie.

W pierwszym dniu imprezy po raz kolejny uroczystego otwarcia biesiady dokonał zespół Kwaśnica Bavarian Show. Wystąpili także Masztalscy, Wesoła Biesiada oraz Blue Party. Specjalnie na imprezę przyjechała do nas prosto z Bawarii Danuta Wiśniewska, która swoim krótkim występem uświetniła wydarzenie. W trakcie biesiady było wiele zabaw i konkursów. Drugiego dnia można było oglądnąć kabaret Kafliki, który rozbawił naszych gości do łez. ZTegoroczną edycję "Od Tyrolu po Beskidy" zakończyliśmyakcentem góralskim - wystąpiły zespoły Bajeranty oraz Baciary. Całą biesiadę prowadzili Andrzej Miś i Marek Biesiadny.

Serdecznie dziękujemy naszym sponsorom: Cukiernia Wiślanka, Piekarnia „U Troszoka”, Hotel Gołębiewski, Firma Małgorzata, Sklep „Spar” Wisła, Nadleśnictwo Wisła, Smakosz Sp. z o.o. Hurtownia piwa i napojów, Wioletta i Sławomir Grepner oraz naszym patronom medialnym: Radio Fest, Radio CCM, Radio Silesia, portal OX.pl, InfoBeskidy.eu, Głos Ziemi Cieszyńskiej, Top Lista Adama.

Do zobaczenia za rok!


Kalendarz imprez

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
PN WT ŚR CZ PT SB ND
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Jak spędzisz tutaj czas?

Baner Aktywnie pozytywnie
Banner Rodzinnie goscinnie
Baner na edukowaniu i harcowaniu
Baner na konferencji
Baner Mapa miasta
Baner Kamera internetowa
Baner baza noclegowa
Baner Baza wyciągi

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Herb miasta Szczyrk
Herb miasta Brenna
Herb gminy Istebna
Herb miasta Ustroń
Copyright © by Urząd Miasta Wisła 2018
Polityka prywatności i cookies
Realizacja: Agencja Marketingu Internetowego