Centrum Informacji
Turystycznej
Wisła Plac Hoffa 3, kom. 791 400 485
tel. (33) 855 34 56
W sobotę 31.10.2020r. rozegrano zawody „Nadzieje Beskidzkie” w kombinacji norweskiej w najmłodszych kategoriach wiekowych, organizatorem zawodów było Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe w Wiśle, przy wsparciu Śląsko-Beskidzkiego Związku Narciarskiego, Gminy Wisła i firmy „Milka”, która ufundowała czekolady dla zawodników.
Skoki rozegrano na kompleksie skoczni w Wiśle Centrum, natomiast biegi do kombinacji norweskiej odbyły się na trasie nartorolkowej kompleksu sportowego "Jonidło".
Wyniki:
Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze K10,bieg 1 km
1.Bogusz Lena(2011) LKS Klimczok Bystra skok (1), 111,5pkt, (11m), bieg (3) 0:3.43
2.Kubas Wiktoria(2011) WSS Wisła skok (2), 85,0pkt, (7,5m), bieg (4) 0:3.38
3.Ścisłowicz Maja(2012) LKS Klimczok Bystra skok(3), 76,0pkt, (6,5m), bieg (1) 0:3.25
4.Kobielusz Patrycja(2013) WSS Wisła skok (5), 63,0pkt, (4,5m), bieg(2) 0:3.30
5.De Mulder Paulina(2014) WSS Wisła skok(4), 69,0pkt (5,5m), bieg(5) 0:3.57
6.Rączka Milena(2013) WSS Wisła skok(7), 47,0pkt (2,5m), bieg(6) 0:4.15
7.Kobielusz Zofia(2016) WSS Wisła skok (6), 49,5pkt (5,5m), bieg DNS
Chłopcy rocznik 2013 i młodsi K10,bieg 1 km
1.Drobisz Piotr(2013) WSS Wisła skok (1), 95,5pkt (9,0m), bieg(1) 0:3.17
2.Bujok Dominik(2012) WSS Wisła PK skok (3), 89,5pkt (8,0m), bieg(2) 0:4.35
3.Michalczuk Oliwier2014) WSS Wisła skok (2), 90,5pkt (8,5m), bieg(3) 0:6.20
Dziewczynki rocznik 2008-2010 K20,bieg 2km
1.Fender Julia(2010) LKS Klimczok Bystra skok (1), 135,0pkt (21,0m), bieg(2) 0:5.46
2.Bury Oliwia(2009) WSS Wisła skok (2), 127,7pkt (19,5m), bieg(1) 0:5.38
3.Ściborski Marta(2008) WSS Wisła skok (3), 113,8pkt (17,5m), bieg(3) 0:6.38
Chłopcy rocznik 2011-2012 K20,bieg 2km
1.Nawrocki Jakub(2011) WSS Wisła skok (1), 137,0pkt (21,0m), bieg(2) 0:5.21
2.Klimunt Konrad(2011) WSS Wisła skok (3), 126,8pkt (20,0m), bieg(1) 0:5.17
3.Pierzchała Paweł(2011) WSS Wisła skok (4) 122,1pkt (19,0m), bieg(4) 0:5.33
4.Małyjurek Jan(2011) WSS Wisła skok (5), 117,2pkt (19,5m), bieg(3) 0:5.31
5.Rzeszótko Franciszek(2011) WSS Wisła skok (2) 131,4pkt (20,5m), bieg(7) 0:6.24
6.Urbaczka Dawid(2011) WSS Wisła skok (7) 111,3pkt (17,5m), bieg(5) 0:6.09
7.Kwiatkowski Karol(2012) LKS Klimczok Bystra skok (6) 113,3pkt (17,5m), bieg(8) 0:6.41
8.Koniecki Bogusław(2012) WSS Wisła skok (8) 80,2pkt (12,0m), bieg(6) 0:6.09
9.Zieliński Piotr(2010) WSS Wisła PK skok (9) 70,4pkt (10,5m), bieg(9) 0:8.17
Chłopcy rocznik 2009-2010 K40,bieg 3km
1.Pilch Adam(2011) WSS Wisła skok (2) 101,5pkt (33,5m), bieg(1) 0:6.39
2.Wantulok Kacper(2009) WSS Wisła skok (1) 112,0pkt (36,0m), bieg(2) 0:8.05
3.Cieślar Michał(2010) WSS Wisła skok (4) 75,8pkt (34,0m), bieg(3) 0:8.07
4.Rus Mateusz(2010) LKS Klimczok Bystra skok (3) 77,2pkt (28,0m), bieg(4) 0:9.16
5.Błaszczak Kacper(2010) LKS Klimczok Bystra skok (5) 73,2pkt (28,0m), bieg(5) 0:10.00
tekst i foto Jan Szturc