Kalendarz imprez

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez

Pucharu Polski na Nartorolkach Marwe Cup

6.09.2021
W sobotę na trasach biegowych PZN Kubalonka odbyły się zawody Marwe Cup Pucharu Polski w biegach na nartorolkach.  Bardzo dobrze w kategorii junior młodszy spisał się Tomek Wąsowicz, zajmując 2 miejsce. Dawid pilch 4 miejsce, Piotr Palka 7 miejsce, Piotr Szturc 11 miejsce. W kategorii Junior najlepiej z naszych spisał się Łukasz Cieślar plasując się na 9 miejscu, na 12 miejscu rywalizację zakończył Gabryś Boś. Najlepszą juniorka była Aleksandra Raszka 4 miejsce. W kategorii młodziczki najwyżej uplasowała się Laura Wantulok 4 miejsce, Maja Kubaczka 6 miejsce, Kamila Haratyk 7 miejsce a Olga Cieślar 12 miejsce. W młodzikach Szymon Szturc uplasował się na 11 miejscu, ale trzeba podkreślić że startował w wyższej kategorii wiekowej.

W niedzielę odbył się bieg na nartorolka na drogach publicznych w Jaworzynce. W pierwszej kolejności miała to być kontynuacja sobotnich zmagań w krosie, gdzie pierwszy na mecie w niedziele wygrywa. Plany nieco się zmieniły, format biegu na dochodzenie został, ale do klasyfikacji Pucharu Polski został zaliczony tylko czas netto z nartorolek. Nie przeszkodziło to w zdobyciu wysokich miejsc naszym zawodnikom z WSS Wisła i tak zaczynając od najstarszych: