Już 31 sierpnia startuje druga edycja akcji „31 Dni Na Rowerze”. To sportowe wyzwanie łączące Ustroń i Wisłę, które potrwa przez cały wrzesień.
Nabożeństwo, spektakl, prelekcje i koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” - Diecezjalny Dzień Kościoła w Wiśle.
28 września na torze nartorolkowym Jonidło w Wiśle odbędą się Mistrzostwa w sprintach stylem klasycznym.