Już 31 sierpnia startuje druga edycja akcji „31 Dni Na Rowerze”. To sportowe wyzwanie łączące Ustroń i Wisłę, które potrwa przez cały wrzesień.
Pierwszy weekend września to tradycyjne święto fanów marki BMW Motorrad. W tym roku spotykamy się w Wiśle na skoczni im. Adama Małysza.