Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Dyskusyjny Klub Książki

24.02.2020

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wiśle 19 lutego, po raz drugi, odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Grono wielbicieli książek (i dyskusji o nich) znacznie się powiększyło. Spotkanie miało miejsce na antresoli, gdzie przy kawie i słodkościach miło było porozmawiać o przeczytanych lekturach. Tym razem omawialiśmy twórczość Sabiny Waszut, która będzie gościem biblioteki w maju podczas Tygodnia Bibliotek. Rozmowy o książkach: „Rozdroża”, „W obcym domu”, „Zielony byfyj”, „Narzeczona z getta”, „Bar na starym osiedlu”, „Dobra-noc” wzbudziły wiele emocji, przywołały wspomnienia, dawne opowieści i przeżycia. Zapraszamy na kolejne spotkanie DKK 18 marca o godz. 11.00 i zachęcamy do przeczytania książki „Cygan to Cygan” Lidii Ostałowskiej, która będzie tematem rozmowy.

Galeria zdjęć na stronie biblioteki.


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3