Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

LOTOS Cup 2019: Skoczkowie zakończyli sezon letni

21.10.2019

W piątek i sobotę na kompleksie Skalite im. Beskidzkich Olimpijczyków w Szczyrku odbyła się IV letnia edycja Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "LOTOS Szukamy Następców Mistrza". Tradycyjnie walka w konkursach skoków narciarskich toczyła się w ośmiu kategoriach wiekowych, w ramach których uczestnicy rywalizowali na trzech obiektach. W zawodach wzięło udział blisko 200 młodych skoczków. Kilka czołowych lokat zajęli skoczkowie z Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego. 

 

W piątek wśród Dzieci Młodszych wygrał Tymoteusz Cienciała, a wśród Dzieci Starszych na drugim stopniu podium stanął Wiktor Szozda, a na trzecim Mikołaj Wantulok. W kategorii Junior Młodszy triumfował Miłosz Krzempek (98 i 94,5 m) z Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego, który o sześć punktów pokonał Krystiana Zygmuntowicza (93 i 96,5 m) z klubu LKS Poroniec Poronin. Brąz wywalczył Czech Petr Vaverka (95,5 i 92 m). - Jestem zadowolony z dzisiejszych skoków, bo były one na bardzo dobrym poziomie. Zadowolony jestem również z pracy, którą wykonałem do tej pory. Chciałbym podziękować trenerowi Zbyszkowi Byrdemu, który przygotował mnie do dzisiejszych zawodów. Mam nadzieję, że ten dobry poziom utrzymam do zimy - ocenia zawody Miłosz Krzempek. 

 

W sobotę w swoich kategoriach drugie miejsca zajeli Tymoteusz Cienciała (Dzieci Młodsze) i Wiktor Szozda (Dzieci Starsze). Tuż za Wiktorem zawody zakończył Wojciech Cieślar.

 

Gratulacje dla naszych młodych skoczków!


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3