Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Stal za mocna dla wiślan

17.09.2018

Piłkarze WSS Wisła przegrali w meczu 8. kolejki okręgówki ze Stalą Bielsko-Biała. Wicelider tabeli wygrał na Jonidle 2:1.

Pierwszą bramkę zdobyli podopieczni Tomasza Wuwra. Do siatki trafił Jakub Niemczyk, ale jeszcze przed przerwą goście wyrównali, a w drugiej połowie zdobyli zwycięskiego gola.

18 LKS Kończyce Małe 8 0 6:34

Młodzieżowe drużyny WSS Wisła zagrały na wyjeździe z LKS-em Pogórze. Podopiecznym Roberta Lapczyka poszło "w kratkę". Juniorzy wygrali 1:0 (Zbigniew Michalik), a trampkarze przegrali 2:10 (Oliwier Dychus 2). Terminarz, tabele i wyniki rozgrywek młodzieżowych z udziałem WSS Wisła na stronie sport.olza.pl ---> TUTAJ.