Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Wiślańscy kolarze podsumowali sezon

31.10.2019

Wiślańscy kolarze reprezentujący "Hotel Podium Wisła - Diagnostix - Cryospace'   zakończyli i podsumowali sezon.  Głównym naszym celem na rok 2019 były starty w cyklu 'Bike Atelier MTB Maraton' rozgrywanych w większości w naszym województwie. Organizatorzy zaplanowali dwanaście rund o różnej specyfikacji. Cztery typowo górskie (Ustroń, Brenna, Jeleśnia, Żywiec) cztery pośrednie (Olkusz, Żarki, Psary, Kielce)i cztery płaskie (Rybnik, Dąbrowa Górnicza, Racibórz, Częstochowa). Do klasyfikacji generalnej liczyło się siedem najlepszych startów. I tak w klasie kobiet 'K30' Ania Kaczmarzyk zajęła 3 miejsce (5 OPEN w śród wszystkich pań). Zaś Panowie Janusz Gomola i Adam Pilch w klasie 'M40' zajęli odpowiednio 24 i 25 miejsca (67 i 62 Open wśród mężczyzn). Ewa Gorzelany z powodów osobistych musiała niestety zawiesić starty w połowie sezonu. Dodatkowo Ania Kaczmarzyk wystartowała w kilku zawodach typu 'UPHILL' i krótko mówiąc "gdzie startowała tam wygrała" nie dają rywalkom większych szans. Wygrała Cykl Uphill Mtb Beskidy, Uphill Magurka Mtb, Uphill Rysianka. Wszyscy zgodnie uważamy sezon za bardzo udany, szczególnie pod względem bezpieczeństwa, bo udało się go zakończyć bez poważnych kontuzji i wypadków. Oczywiście nie obyło się bez drobnych otarć czy defektów sprzętu ale to część tej "zabawy". Na koniec chcemy bardzo podziękować całej Dyrekcji i Obsłudze Hotelu Podium za wszelką pomoc i możliwość korzystania ze sprzętu jaki oferuje ośrodek.  Mamy nadzieje że zima szybo minie a My wrócimy do ścigania w nowy sezonie 2020. Do zobaczenia."

Drużyna Hotel Podium Wisła - Diagnostix - Cryospace


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3