Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Zawody w piłce nożnej

7.11.2019

W październiku odbyły się szkolne zawody w piłce nożnej szkół podstawowych z Wisły. W ramach Igrzysk Dzieci turniej, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 2 z Czarnego wygrał zespół Szkoły Podstawowej nr 5 z Jawornika z kompletem zwycięstw. Na drugim miejscu z jedną porażką uplasowała się reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 z Centrum. Trzecie miejsce przypadło Zespołowi Szkolno-Przedszkolnemu nr 2 z Malinki czwarte Zespołowi Szkolno-Przedszkolnemu nr 1 z Głębiec przed gospodarzem turnieju Szkołą Podstawową nr 2 z Czarnego. Na ,,Orliku" przy ZSG-H turnięj rozegrali chłopcy starsi w ramach Jgrzysk Młodzieży Szkolnej. Złoto wywalczyła drużyna Szkoły Podstawowej nr 1 z Centrum srebro przypadło Zespołowi Szkolno-Przedszkolnemu nr 2 z Malinki a brąz Szkole Podstawowej nr 2 z Czarnego.
                                                                                                                                              koordynator ds sportu szkolnego Jarosław Sobczyk


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3