Miasto Wisła - oficjalna strona

Turystyka biznesowa

Adres
dzielnica: Centrum

Wisła sprawdza się jako miejsce konferencji, szkoleń, warsztatów, kursów. Piękne krajobrazy, liczne możliwości aktywnego, twórczego, smacznego zorganizowania czasu wolnego, dodatkowych atrakcji, od lat są gwarancją efektywnie wykorzystanego czasu przez uczestników i zadowolenia organizatorów. W Wiśle coraz więcej obiektów noclegowych, nie tylko hotele, ale także pensjonaty i agroturystyki, przygotowanych jest do organizacji szkoleń czy warsztatów. Są miejsca, gdzie można organizować kameralne kursy, ale i konferencje na kilkaset osób.

 

Aby zdobyta wiedza była lepiej przyswojona, naukę trzeba przeplatać z relaksem i dobrą zabawą. W Wiśle okazji nie brakuje. Konferencje można połączyć z aktywnościami o charakterze ekstremalnym – przejazdy na quadach, off road, zorbing, ścianka wspinaczkowa. Wiślańskie firmy eventowe zadbają o aktywność wszystkich uczestników, pomogą zintegrować zespół, dostarczą niezapomnianych wrażeń.

Uczestnikom szkoleń czy konferencji można po intensywnym czasie przyswajania nowych wiadomości i umiejętności zorganizować kulig połączony z góralską biesiadą przy regionalnej muzyce. Można zaproponować wyprawę z przewodnikiem na wiślańskie szczyty, a także biesiadę w jednej z regionalnych karczm.

 

Wyjazd na konferencję czy szkolenie można także połączyć z przyjemnością dla ciała. Coraz więcej ośrodków oferuje strefę wellness i spa. Specjalne zabiegi pielęgnacyjne, regeneracyjne i relaksujące pozwolą poznać nowy wymiar przyjemności.

Kalendarz imprez

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez

Jak spędzisz tutaj czas?

Baner Aktywnie pozytywnie
Banner Rodzinnie goscinnie
Baner na edukowaniu i harcowaniu
Baner na konferencji
Baner Mapa miasta
Baner Kamera internetowa
Baner baza noclegowa
Baner Baza wyciągi

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Herb miasta Szczyrk
Herb miasta Brenna
Herb gminy Istebna
Herb miasta Ustroń
Copyright © by Urząd Miasta Wisła 2024
Polityka prywatności i cookies Deklaracja dostępności
Realizacja: Agencja Marketingu Internetowego
//widget pogodowy