Miasto Wisła - oficjalna strona

Sax & Pop Music Show

Rozpoczęcie imprezy: 2020-02-29
Zakończenie imprezy: 2020-02-29
Miejsce imprezy: Villa Rubinstein
Godzina: 19:00
Organizator imprez: Villa Rubinstein
Organizator - kontakt: 601 773 333

Teatr Vis a Vis w Villi Rubinstein prezentuje: „Sax & Pop Music Show”. Największe przeboje współczesnej muzyki rozrywkowej na saksofonach gra Dorota Olech.  

Największe hity muzyki pop oraz muzyki rozrywkowej  - na saksofonach: altowym i tenorowym w swoim popisowym SHOW zagra dla Państwa artystka krakowskiego Teatru VIS A VIS,  znakomita saksofonistka Dorota Olech.

Jedyne takie SHOW przy dźwiękach niebywale klimatycznego instrumentu, jakim jest saksofon.

Ukończyła z wyróżnieniem Akademię Muzyczną w Krakowie. Jest również absolwentką Kulturoznawstwa na UMCS oraz Zarządzania na Uniwersytecie Jagiellońskim. Współpracowała z Teatrem Groteska, Teatrem Starym, Teatrem im. J. Słowackiego w Krakowie, Teatrem Sztuk w Oleśnicy oraz Radiem RMF Classic, gdzie prowadziła audycje muzyczną Co jest grane ? – Saksofon. Ma za sobą występy na znaczących festiwalach muzycznych w Polsce i za granicą min: Ladies Jazz Festival, Festiwal Jazzu Tradycyjnego „Złota Tarka”, Hot Jazz Spring, Spanish Music Festival, Festiwal Muzyka Źródeł, Międzynarodowy Festiwal Współczesnej Muzyki Kameralnej, Festiwal Muzyki Polskiej, Międzynarodowy Festiwal Saksofonowy.

Występowała na głównych scenach koncertowych w Polsce min. NOSPR w Katowicach, Filharmonia im. Bronisława Hubermana w Częstochowie, Filharmonia im. Karola Szymanowskiego w Krakowie, Studio Koncertowe Polskiego Radia. Współpracuje z projektami muzycznymi Evergreens oraz MODS Orchestra. Jest pomysłodawczynią i twórczynią zespołów muzycznych: LatinSoul, 4woman, SAFAduo oraz Saksofonarium. Z ostatnim zespołem w 2017 roku wydała płytę „Saksofonarium plays Gershwin”. Koncertowała min. w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Francji oraz na Węgrzech. W latach 2007-2011 była producentem oraz kierownikiem artystycznym Studenckiego Festiwalu Piosenki oraz Międzynarodowego Konkursu Współczesnej Muzyki Kameralnej.

 

Teatr VIS A VIS to klasyczny café-theatre w stylu RETRO nawiązujący do teatrzyków kawiarnianych powstałych w latach trzydziestych dwudziestego wieku w Paryżu, Berlinie, Zurychu i Warszawie, które stanowiły wówczas ważny nurt kultury nieoficjalnej i niekomercyjnej.
Café-theatre to forma teatru rozrywkowego nadal niebywale popularna w zachodniej i południowej Europie - w Polsce obecnie praktycznie nieistniejąca.
Teatr VIS A VIS to kieszonkowe Variété...
Teatr wystawiający przede wszystkim spektakle kameralne, zwłaszcza muzyczne, wokalne i taneczne - także w formie kameralnych widowisk plenerowych...

Twórcą, dyrektorem i reżyserem Teatru VIS A VIS jest Bartłomiej Piotrowski - impresario z wieloletnim doświadczeniem, producent widowisk i koncertów oraz reżyser specjalizujący się w kameralnych formach teatralnych, zwłaszcza wokalnych, tanecznych i muzycznych.

informacje & rezerwacje:

601 773 333

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
PN WT ŚR CZ PT SB ND
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Jak spędzisz tutaj czas?

Baner Aktywnie pozytywnie
Banner Rodzinnie goscinnie
Baner na edukowaniu i harcowaniu
Baner na konferencji
Baner Mapa miasta
Baner Kamera internetowa
Baner baza noclegowa
Baner Baza wyciągi

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Herb miasta Szczyrk
Herb miasta Brenna
Herb gminy Istebna
Herb miasta Ustroń
Copyright © by Urząd Miasta Wisła 2020
Polityka prywatności i cookies
Realizacja: Agencja Marketingu Internetowego
//widget pogodowy