Centrum Informacji
Turystycznej
Wisła Plac Hoffa 3, kom. 791 400 485
tel. (33) 855 34 56
Urząd Skarbowy w Cieszynie zaprasza przedsiębiorców do udziału w bezpłatnych szkoleniach z zakresu Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF), organizowanych w ramach cyklu „Środy z KSeF”.
Szkolenia odbędą się w siedzibie Urzędu Skarbowego w Cieszynie przy ul. Kraszewskiego 4, w następujących terminach:
Podczas spotkań eksperci przekażą uczestnikom najważniejsze informacje dotyczące korzystania z systemu KSeF. Program obejmuje zagadnienia praktyczne, w tym sposób logowania do systemu, wystawianie i przeglądanie faktur oraz nadawanie uprawnień.
Szkolenia skierowane są do przedsiębiorców, w szczególności do tych, którzy jeszcze nie mają obowiązku korzystania z KSeF, a chcą wcześniej przygotować się do pracy w systemie.
Udział w szkoleniach jest bezpłatny.
