Miasto Wisła - oficjalna strona

Powiat nagrodził najlepszych sportowców

20.09.2023

We wtorek, 19 września 2023 r. w Starostwie Powiatowym w Cieszynie odbyła się uroczysta Gala Sportu Powiatu Cieszyńskiego 2023.
Podczas uroczystości wręczone zostały wręczone nagrody i wyróżnienia przyznawane przez Powiat Cieszyński, uhonorowani zostali również laureaci Plebiscytu na Najlepszego Sportowca, Drużynę i Trenera Powiatu Cieszyńskiego, organizowanego przez Tygodnik „Głos Ziemi Cieszyńskiej” oraz najlepsze szkoły powiatu, które rywalizowały we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży. Wśród wyróżnionych i nagrodzonych nie brakowało laureatów z Wisły!


Wśród dziesięciu wyróżnionych znaleźli się biegacze narciarscy z Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego - Laura Wantulok i Dawid Pilch. Niestety z racji szkolnych obowiązków w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem nie mogli uczestniczyć we wczorajszej uroczystości w Cieszynie.

W rywalizacji szkół średnich pierwsze miejsce zajęło Liceum Ogólnokształcące im P. Stalmacha w Wiśle detronizując niepokonane przez ponad 10 lat LO im. M. Kopernika w Cieszynie. Nagrodę odbierali wspólnie dyrektorka Krystyna Cieślar-Jarząbek oraz nauczyciel wychowania fizycznego Andrzej Cieślar.

W klasyfikacji ogólnej gmin w rywalizacji sportowej uczniów Wisła również znalazła się na podium, zajmując trzecie miejsce, tuż za Skoczowem i Cieszynem. W imieniu burmistrza statuetkę odebrał Tadeusz Papierzyński - kierownik Referatu Promocji, Turystyki, Kultury i Sportu. 

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym!Kalendarz imprez

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
PN WT ŚR CZ PT SB ND
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Jak spędzisz tutaj czas?

Baner Aktywnie pozytywnie
Banner Rodzinnie goscinnie
Baner na edukowaniu i harcowaniu
Baner na konferencji
Baner Mapa miasta
Baner Kamera internetowa
Baner baza noclegowa
Baner Baza wyciągi

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Herb miasta Szczyrk
Herb miasta Brenna
Herb gminy Istebna
Herb miasta Ustroń
Copyright © by Urząd Miasta Wisła 2024
Polityka prywatności i cookies Deklaracja dostępności
Realizacja: Agencja Marketingu Internetowego
//widget pogodowy