Miasto Wisła - oficjalna strona

Przed nami turniej w układaniu kostki Rubika

21.09.2023

Przed nami ogólnopolskie zawody w układaniu kostki Rubika na czas, czyli Cube4Fun Wisła Masters. W dniach 23-24 września miłośnicy układania kostki Rubika zgromadzą się w Szkole Podstawowej nr 1 w Wiśle, aby wziąć udział w ogólnopolskich zawodach związanych z tą popularną łamigłówką. Wydarzenie to, organizowane przez Piotra Tokarskiego oraz Wojciecha Rozkosznego, obiecuje fascynującą rywalizację w aż ośmiu różnych konkurencjach.

Wśród konkurencji znaleźć można tradycyjne układanie kostki Rubika w wersjach 2x2, 3x3, 4x4 i 5x5, które stanowią podstawę dla większości uczestników. Dodatkowo, zawodnicy będą mieli okazję zmierzyć się z megaminxem, pyraminxem, square-1 oraz zegarem (clock), co dostarczy dodatkowego emocjonującego wymiaru tej rywalizacji.

Nie ma ograniczeń wiekowych dla uczestników, zatem zarówno młodsi jak i starsi entuzjaści kostki Rubika będą próbowali swoich sił w tej pasjonującej dyscyplinie. To nie tylko doskonała okazja do pokazania swoich umiejętności, ale także wspaniałe widowisko dla obserwatorów, zachęcające do fascynacji i zainteresowania się tym niezwykłym hobby. Na wiślański turniej zapisało się 115 zawodników, nie tylko z Polski, ale też Czech, Słowacji czy nawet Izraela.

Początek zawodów zaplanowany jest na godzinę 12:00 w sobotę 23 września, a zmagania potrwają do niedzieli, 24 września, do godziny 17:30. Dla zapewnienia jak najlepszego przebiegu wydarzenia, organizatorzy starają się o perfekcyjne zabezpieczenie i zgodność z obowiązującymi przepisami dotyczącymi regulaminu WCA, co oznacza, że każdy ustanowiony rekord świata, będzie zarazem rekordem Guinnessa.

Szczegółowe informacje na temat zawodów, regulamin oraz zapisy można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia: https://cube4fun.pl/competition/wisla-masters-2023 

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych kibiców do udziału w tym niezwykle ekscytującym i pełnym pasji wydarzeniu! Wstęp wolny!Kalendarz imprez

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
PN WT ŚR CZ PT SB ND
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Jak spędzisz tutaj czas?

Baner Aktywnie pozytywnie
Banner Rodzinnie goscinnie
Baner na edukowaniu i harcowaniu
Baner na konferencji
Baner Mapa miasta
Baner Kamera internetowa
Baner baza noclegowa
Baner Baza wyciągi

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Herb miasta Szczyrk
Herb miasta Brenna
Herb gminy Istebna
Herb miasta Ustroń
Copyright © by Urząd Miasta Wisła 2024
Polityka prywatności i cookies Deklaracja dostępności
Realizacja: Agencja Marketingu Internetowego
//widget pogodowy