Miasto Wisła - oficjalna strona

PZU Bieg po Nowe Życie po roku wraca do Wisły - 8. edycja przed nami

9.03.2016

Największa społeczna inicjatywa promująca polską transplantację zawita ponownie do Wisły. Po siódmym spotkaniu w Warszawie, wydarzenie wraca w Beskidy. 19 marca, w 8. PZU Biegu po Nowe Życie na trasie marszu nordic walking, spotkają się tradycyjnie gwiazdy kina, teatru, estrady, dziennikarze i sportowcy, a przede wszystkim osoby po transplantacji z Polskiego Stowarzyszenia Sportu po Transplantacji, by promować nie tylko zdrowy styl życia, ale przede wszystkim po raz kolejny wspierać polską transplantację i świadome dawstwo narządów.

- Wisła i Bieg po Nowe Życie to jedna całość, tutaj zaczynaliśmy i tutaj zawsze będziemy wracać – mówi Arkadiusz Pilarz – dyrektor 8.PZU Biegu po Nowe Życie. W marszu nordic walking, który rozpocznie się o 12:00 na Placu Bogumiła Hoffa zobaczymy między innymi ambasadora inicjatywy Przemysława Saletę, Izabelę Trojanowską, Małgorzatę Potocką, Jolantę Fraszyńską, Izabelę Zwierzyńską, Agnieszkę Rylik, Piotra Kupichę, Szymona Wydrę, Bartosza Obuchowicza, Piotra Gruszkę i wielu, wielu innych. W sztafetach 8. PZU Bieg po Nowe Życie gwiazdy będą towarzyszyć sportowcom z Polskiego Stowarzyszenia Sportu po Transplantacji. Wystartują także przedstawiciele mediów i partnerów projektu. Przemysław Saleta – współtwórca i ambasador wydarzenia: - Zawsze powtarzam – nigdy dość mówienia o przeszczepach. To sprawa niezwykle ważna. Dotyczy nas wszystkich. Każdy kolejny Bieg po Nowe Życie jest krokiem do „odczarowania” tematu transplantacji - mówi.

Zaangażowanie Grupy PZU w inicjatywy biegowe jest jednym z kluczowych środków promocji aktywnego trybu życia oraz profilaktyki zdrowotnej wśród wszystkich Polaków.
Od początku 2013 roku grupa PZU była strategicznym partnerem kilkudziesięciu wydarzeń sportowych. Najważniejsze z nich to PZU Maraton Warszawski, PZU Festiwal Biegowy w Krynicy, PZU Cracovia Maraton oraz DOZ Maraton Łódź z PZU. PZU jest także sponsorem Yareda Shegumo, srebrnego medalisty w biegu maratońskim Mistrzostw Europy w Zurychu oraz Iwony Lewandowskiej, wielokrotnej medalistki w biegach długodystansowych.

W ramach aktywizacji społeczności lokalnych Grupa PZU stworzyła w kilkudziesięciu gminach w całej Polsce PZU Trasy Zdrowia – specjalnie zaprojektowane tereny zielone przeznaczone do ćwiczeń fizycznych pod okiem dedykowanych animatorów.


Kalendarz imprez

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
PN WT ŚR CZ PT SB ND
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Jak spędzisz tutaj czas?

Baner Aktywnie pozytywnie
Banner Rodzinnie goscinnie
Baner na edukowaniu i harcowaniu
Baner na konferencji
Baner Mapa miasta
Baner Kamera internetowa
Baner baza noclegowa
Baner Baza wyciągi

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Herb miasta Szczyrk
Herb miasta Brenna
Herb gminy Istebna
Herb miasta Ustroń
Copyright © by Urząd Miasta Wisła 2020
Polityka prywatności i cookies
Realizacja: Agencja Marketingu Internetowego
//widget pogodowy