Miasto Wisła - oficjalna strona

Pasieki
Głębce
ul. Brzegowa 10
Obiekt czynny
WOT
Opis 

Pasieki

 

WYCIAG I - orczykowy pojedynczy 600 metrów, różnica poziomów 96 metrów, przepustowość 480 osób/godzinę, trasa łatwa, średio trudna, wyciąg sztucznie naśnieżany, oświetlony, nagłośniony, przygotowany ratrakami, 3 trasy zjazdowe o łącznej długości 1500 metrów. Cena wyjazdów 25zł - 10 wyjazdów....

WYCIAG II - talerzykowy pojedynczy 170 metrów, różnica poziomów 25 metrów, przepustowość 360 osób/godzinę, trasa bardzo łatwa, łatwa; specjalnie dla uczących się, naśnieżany, oświetlony, przygotowany ratrakami. Cena wyjazdów 10zł - 8 wyjazdów

Wyciag III - 120 metrów, przeznaczony wyłącznie do snowtubingu(nowość w Polsce) i nartosanek z wypożyczalnią na stoku, przygotowany ratrakami, nagłośniony.

Przy wyciągach znajduje się; parking na około 150 samochodów, bogato wyposażona wypożyczalnia narciarska i snowboardowa, z serwisem, instruktorzy narciarscy i snowboardowi, bar z kuchnią domową, oraz NOWOŚĆ skutery śnieżne.

Organizujemy także imprezy rekreacyjno-sportowe dla grup. Wyciągi Narciarskie czynne od 9 do 20. Wyciąg do snowtubingu i nartosanek czynny od 9 do zmroku.

Należy jechać w kierunku Kubalonki, Istebnej, Jaworzynki i skręcić w prawo przy Domu Wczasowym ”Kontakt” , jest to około 4 km od centrum Wisły, 2,2km od głównego ronda w Wiśle(Oaza) PKS należy wsiąść do autobusu jadącego w stronę Jaworzynka, Koniaków, łabajów, lub Zaolzie i wysiąść na przystanku Turystyczna. Jadąc pociągiem należy wysiąść na przystanku Kopydło.

 

Typ wyciągu : Orczykowy

Długość : 600

Różnica poziomów : 96

Przepustowość : 480

Czynny : Tak

 
 

Typ wyciągu : Talerzykowy

Długość : 170

Różnica poziomów : 36

Przepustowość : 360

Czynny : Tak

 
 

Typ wyciągu : Snowtuging(opony), nartosanki

Długość : 200

Różnica poziomów :

Przepustowość :

Czynny : Tak


 

w dół
w górę
w dół
w górę
Udogodnienia 
parking bezpłatny
oświetlenie
ratrakowanie
sztuczne naśnieżanie
w dół
w górę
w dół
w górę
Data aktualizacji wpisu: 22.07.2024
Copyright © by Urząd Miasta Wisła 2024
Polityka prywatności i cookies Deklaracja dostępności
Realizacja: Agencja Marketingu Internetowego
//widget pogodowy