Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Wystawa Plenerowa na Placu Hoffa

Rozpoczęcie imprezy: 2017-07-31
Zakończenie imprezy: 2017-09-30
Miejsce imprezy:
Organizator imprez: Wiślańskie Centrum Kultury

Od lipca na wiślańskim rynku można oglądać wystawę plenerową podsumowującą projekt "Wisła-Jabłonków- jesteśmy blisko siebie".

Uroczyste podsumowanie projektu nastąpi 3 września 2017 o godz. 16:00 na Placu Hoffa. Na małej scenie wystąpią zespół Veselka z Ukrainy oraz Zespół Taneczny JUMP.

Tego samego dnia w wiślańskim amfiteatrze o godz. 17:00 odbędzie się wręczenie Nagrody Miasta Wisły w Dziedzinie Kultury, po którym nastąpi koncert Sylwii Grzeszczak z zespołem.

Na wszystkie wydarzenia wstęp jest wolny.

Wystawa plenerowa obrazuje przebieg transgranicznego projektu pomiędzy Wisłą i Jabłonkowem realizowanego za pośrednictwem Euroregionu Śląsk Cieszyński. Na wystawie można obejrzeć zdjęcia ze wszystkich organizowanych wydarzeń, które rozpoczęły się końcem ubiegłego roku Jarmarkiem Świątecznym w Jabłonkowie. Dzięki współpracy pomiędzy miastami udało się nawiązać wyjątkowe relacje - zarówno pomiędzy samorządami, jak i zwykłymi mieszkańcami obu gmin. Serdecznie zachęcamy do zwiedzania wystawy, która znajduje się na panelach wystawienniczych umiejscowionych na Placu Hoffa.

Wystawa czynna będzie do końca września. Plansze wystawiennicze można oglądać na Placu Hoffa przy budynku hali sportowej.

 

Projekt „ Wisła – Jabłonków – jesteśmy blisko siebie” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Interreg V – A  Republika Czeska – Polska 2014 – 2020 przy współpracy z Euroregionem Śląsk Cieszyński.

 

Kalendarz imprez

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3