Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Liga 6 o Puchar Burmistrza Miasta Wisła.

Zgodnie z kolejnością zgłoszeń w rozgrywkach wystartuje 8 drużyn: 1. Lisy FC, 2. Knaga Bambo, 3. epompa.pl, 4. Beatris, 5. FC Wymiatacze, 6. FC Malinka, 7. Czarne Łabajów Nadleśnictwo, 8. Głębce.

WAŻNE!!! 21 października (sobota) o godz. 18:00 odbędzie się impreza podsumowująca Ligę 6 w Chacie Olimpijczyka Jasia i Helenki. Będą nagrody i poczęstunek dla każdej drużyny. Do 17 października prosimy, by kapitanowie drużyn zadeklarowali ile będzie osób z każdej drużyny!

System "wygenerował" następujący terminarz gier.

I kolejka - 12 maja
Lisy FC - Głębce 5:0 (Tomasz Zelek 2, Michał Raszka 2, Mateusz Czyż)
Knaga Bambo - Czarne Łabajów Nadleśnictwo 1:3 (Waldemar Szarzec - Salomon Pilch, Patrycjusz Gruca, Mirosław Marek)
epompa.pl - FC Malinka 4:3 (Jakub Głuszak 2, Aleksander Partyka, Jakub Niemczyk - Tomasz Cieślar, Mirosław Szalbot, samobójcza)
Beatris - FC Wymiatacze 6:3 (Przemysław Polok 2, Tomasz Wuwer 2, Kamil Cieślar, Kamil Turoń - Grygirii Usov, Piotr Kiecko, Jacek Kuczera)

II kolejka - 19 maja          
FC Malinka - Beatris 1:1 (Jakub Waleczek - Tomasz Wuwer)
Głębce - FC Wymiatacze 8:0 (Amadeusz Dzius 4, Paweł Lazar 3, Mateusz Wantulok)
Czarne Łabajów Nadleśnictwo - epompa.pl 7:4 (Jakub Jurosz 3, Mirosław Marek 2, Samuel Pilch, Salomon Pilch - Jakub Głuszak, Daniel Słowiok, Ireneusz Miedziak, Jakub Niemczyk)
Lisy FC - Knaga Bambo 8:3 (Michał Raszka 4, Tomasz Zelek 3, Mateusz Pilch - Waldemar Szarzec 2, Tymoteusz Pękała)

III kolejka - 26 maja
Knaga Bambo - Głębce 3:6 (Waldemar Szarzec 3 - Paweł Lazar 3, Mirosław Wantulok 2, Mateusz Wantulok)
epompa.pl - Lisy FC 4:3 (Jakub Niemczyk 2, Artur Adamczyk, Jakub Głuszak - Mateusz Pilch 2, Tomasz Zelek)
Beatris - Czarne Łabajów Nadleśnictwo 3:5 (Tomasz Wuwer, Tomisław Tajner, Przemysław Polok - Jakub Jurosz 2, Salomon Pilch, Dominik Jurosz, Samuel Pilch)
FC Wymiatacze - FC Malinka 3:5 (Zbigniew Kuczera, Grygorii Usov, Adam Buzek - Jakub Waleczek 2, Piotr Szalbót 2, Remigiusz Pilch)

IV kolejka - 2 czerwca
Knaga Bambo - epompa.pl 1:9 (Waldemar Szarzec - Jakub Niemczyk 4, Jakub Głuszak 2, Artur Adamczyk 2, Daniel Słowiok)
Głębce - FC Malinka 3:4 (Mirosław Wantulok, Krzysztof Wantulok, Paweł Lazar - Marek Oleś, Otton Karas, Jakub Waleczek, Piotr Szalbót)
Czarne Łabajów Nadleśnictwo - FC Wymiatacze 4:0 (Jakub Jurosz 2, Dominik Jurosz 2)
Lisy FC - Beatris 3:2 (Michał Raszka 2, Łukasz Procner - Kamil Cieślar, Błażej Krzempek)

V kolejka - 9 czerwca
FC Malinka - Czarne Łabajów Nadleśnictwo 6:1 (Remigiusz Pilch 3, Piotr Szalbót 2, Tomasz Cieślar - Jakub Jurosz)
epompa.pl - Głębce 5:3 (Jakub Głuszak 3, Artur Adamczyk, Bartek Skałka - Krzysztof Wantulok, Paweł Lazar, Amadeusz Dzius)
Beatris - Knaga Bambo 4:2 (Przemysław Polok 2, Tomasz Wuwer, Marek Gomola - Mirosław Wałach, Waldemar Szarzec)
FC Wymiatacze - Lisy FC 1:7 (Dawid Kowalik - Mateusz Pilch 3, Michał Raszka 2, Piotr Madzia, Szymon Cieślar)

VI kolejka - 23 czerwca
epompa.pl - Beatris 4:3 (Jakub Głuszak, Aleksander Partyka, Ireneusz Miedziak, Jakub Niemczyk - Przemysław Polok 2, Błażej Krzempek)
Lisy FC - FC Malinka 3:0 (Michał Raszka 2, Mateusz Pilch)
Knaga Bambo  - FC Wymiatacze 9:0 (Waldemar Szarzec 4, Mirosław Wałach 2, Akos Niedoba 2, Hubert Marekwica)
Głębce - Czarne Łabajów Nadleśnictwo 3:4 (Paweł Lazar 3 - Mirosław Marek 3, Salomon Pilch)

VII kolejka - 1 września
Czarne Łabajów Nadleśnictwo - Lisy FC 2:2 (Jakub Jurosz, Dominik Jurosz - Piotr Szarzec 2)
Beatris - Głębce 2:1 (Błażej Krzempek, Kamil Cieślar - Paweł Lazar)
FC Wymiatacze - Epompa.pl 0:3 (wo.)
FC Malinka - Knaga Bambo 0:3 (wo.)

VIII kolejka - 8 września
Głębce - Lisy FC 2:4 (Mirosław Wantulok, Mateusz Wantulok - Zbigniew Brudny 2, Michał Raszka 2)
Czarne Łabajów Nadleśnictwo - Knaga Bambo 2:4 (Dominik Jurosz, Hubert Jurosz - Waldemar Szarzec 2, Łukasz Szalbot, Mirosław Wałach)
FC Malinka - epompa.pl 3:7 (Remigiusz Pilch 2, Jakub Waleczek - Jakub Niemczyk 2, Artur Adamczyk, Daniel Słowiok, Aleksander Partyka, Grzegorz Procner, samobójcza)
FC Wymiatacze - Beatris 0:5 (Błażej Krzempek, Ireneusz Adamczyk, Kamil Cieślar, Jan Kawulok, Tomasz Wuwer)

IX kolejka - 15 września          
Beatris - FC Malinka 2:2 (Przemysław Polok 2 - Piotr Szalbót, Remigiusz Pilch)
FC Wymiatacze - Głębce 2:2 (Piotr Kiecko, Sebastian Nogowczyk - Krzysztof Wantulok 2)
epompa.pl - Czarne Łabajów Nadleśnictwo 2:4 (Aleksander Partka, Jakub Niemczyk - Jakub Jurosz, Dominik Jurosz, Samuel Pilch, Dawid Durbacz)
Knaga Bambo - Lisy FC 0:3 (Mateusz Pilch, Michał Raszka, Piotr Szarzec)

X kolejka - 22 września
Głębce - Knaga Bambo 3:1 (Krzysztof Wantulok 2, Mateusz Wantulok - Waldemar Szarzec)
Lisy FC - epompa.pl 2:1 (Mateusz Czyż 2 - Jakub Głuszak)
Czarne Łabajów Nadleśnictwo - Beatris 2:1 (Samuel Pilch, Mirosław Marek - Tomasz Wuwer)
FC Malinka - FC Wymiatacze 3:4 (Remigiusz Pilch 2, Tomasz Cieślar - Daniel Nogowczyk 2, Grygorii Usov, Rafał Śleziak)

XI kolejka - 29 września
epompa.pl - Knaga Bambo 3:0 (wo.)
FC Malinka - Głębce 0:3 (wo.)
FC Wymiatacze - Czarne Łabajów Nadleśnictwo 0:7 (Jakub Jurosz 3, Samuel Pilch, Salomon Pilch, Patrycjusz Gruca, Grzegorz Bujok)
Beatris - Lisy FC 3:5 (Tomasz Wuwer, Tomisław Tajnej, Kamil Cieślar - Michał Raszka 3, Piotr Szarzec 2)

XII kolejka - 6 października
Czarne Łabajów Nadleśnictwo - FC Malinka 6:1 (Jakub Jurosz 4, Mirosław Marek, Dawid Durbacz - Piotr Szalbót)
Głębce - epompa.pl 3:6 (Paweł Lazar 2, Adam Legierski - Jakub Niemczyk 2, Ireneusz Miedziak, Marcin Szlauer, Aleksander Partyka, Daniel Słowiok)
Knaga Bambo - Beatris 0:3 (wo.)
Lisy FC - FC Wymiatacze 11:0 (Michał Raszka 7, Mateusz Pilch 4)

XIII kolejka - 13 października
Beatris - epompa.pl 2:6 (Adam Kajfosz, Mateusz Piekunko - Jakub Niemczyk 3, Artur Adamczyk, Marcin Szlauer, Ireneusz Miedziak)
FC Malinka - Lisy FC 0:3 (wo.)
FC Wymiatacze - Knaga Bambo 3:0 (wo.)
Czarne Łabajów Nadleśnictwo - Głębce 6:0 (Dominik Jurosz 3, Mirosław Marek 2, Samuel Pilch)

XIV kolejka - 20 października
Lisy FC - Czarne Łabajów Nadleśnictwo 1:1 (Sebastian Bujok - Samuel Pilch)        
Głębce - Beatris 2:3 (Mirosław Wantulok, Paweł Lazar - Kamil Cieślar 2, Przemysław Polok)
epompa.pl - FC Wymiatacze 9:2 (Jakub Głuszak 2, Marcin Szlauer 2, Ireneusz Miedziak 2, Jakub Niemczyk 2, samobójcza - Jarosław Szturc, Daniel Nogowczyk)
Knaga Bambo FC - FC Malinka (obustronny walkower, obie drużyny mają po trzy walkowery w tym sezonie i zgodnie z regulaminem zostają wycofane z rozgrywek)

Tabela

1 Lisy FC 14 35 60:19
2 epompa.pl 14 33 67:36
3 Czarne Łabajów Nadleśnictwo 14 32 54:27
4 Beatris 14 20 40:36
5 Głębce 14 13 39:45
6 FC Wymiatacze 14 7 18:79
- FC Malinka 14 11 28:46
- Knaga Bambo 14 9 27:50

Strzelcy:

25 goli: Michał Raszka (Lisy FC), 

19 goli: Jakub Niemczyk (epompa.pl),

17 goli: Jakub Jurosz (Czarne Łabajów Nadleśnictwo),

15 goli: Waldemar Szarzec (Knaga Bambo), Paweł Lazar (Głębce),

13 goli: Jakub Głuszak (epompa.pl),

12 goli: Mateusz Pilch (Lisy FC), 

10 goli: Mirosław Marek (Czarne Łabajów Nadleśnictwo),

9 goli: Remigiusz Pilch (FC Malinka), Dominik Jurosz (Czarne Łabajów Nadleśnictwo), Przemysław Polok (Beatris), 

8 goli: Tomasz Wuwer (Beatris),

7 goli: Piotr Szalbót (FC Malinka), Kamil Cieślar (Beatris), Samuel Pilch (Czarne Łabajów Nadleśnictwo), 

6 goli: Tomasz Zelek (Lisy FC), Artur Adamczyk (epomp.pl), Ireneusz Miedziak (epompa.pl), 

5 goli: Amadeusz Dzius (Głębce), Jakub Waleczek (FC Malinka), Krzysztof Wantulok (Głębce), Salomon Pilch (Czarne Łabajów Nadleśnictwo), Piotr Szarzec (Lisy FC), Aleksander Partyka (epompa.pl), Mirosław Wantulok (Głębce), 

4 gole: Błażej Krzempek (Beatris), Mateusz Wantulok (Głębce), Daniel Słowiok (epompa.pl), Marcin Szlauer (epompa.pl),

3 gole: Mirosław Wałach (Knaga Bambo), Mateusz Czyż (Lisy FC), Tomasz Cieślar (FC Malinka), Grygorii Usov (FC Wymiatacze), Daniel Nogowczyk (FC Wymiatacze), 

2 gole: Akos Niedoba (Knaga Bambo), Zbigniew Brudny (Lisy FC), Piotr Kiecko (FC Wymiatacze), Patrycjusz Gruca (Czarne Łabajów Nadleśnictwo), Tomisław Tajner (Beatris), Dawid Durbacz (Czarne Łabajów Nadleśnictwo),

1 gol: Mirosław Szalbot (FC Malinka), Kamil Turoń (Beatris), Jacek Kuczera (FC Wymiatacze), Tymoteusz Pękała (Knaga Bambo), Marek Oleś (FC Malinka), Otton Karas (FC Malinka), Łukasz Procner (Lisy FC), Bartek Skałka (epompa.pl), Marek Gomola (FC Malinka), Mirosław Wałach (Knaga Bambo), Dawid Kowalik (FC Wymiatacze), Piotr Madzia (Lisy FC), Szymon Cieślar (Lisy FC), Hubert Marekwica (Knaga Bambo), Hubert Jurosz (Czarne Łabajów Nadleśnictwo), Łukasz Szalbot (Knaga Bambo), Grzegorz Procner (epompa.pl), Ireneusz Adamczyk (Beatris), Jan Kawulok (Beatris), Sebastian Nogowczyk (FC Wymiatacze), Rafał Śleziak (FC Wymiatacze), Grzegorz Bujok (Czarne Łabajów Nadleśnictwo), Adam Legierski (Głębce), Mateusz Piekunko (Beatris), Adam Kajfosz (Beatris), Jarosław Szturc (FC Wymiatacze), Sebastian Bujok (Lisy FC).

samobójcze: 3

Żółte kartki:

4 - Michał Raszka (Lisy FC),

3 - Patrycjusz Gruca (Czarne Łabajów Nadleśnictwo), Jakub Jurosz (Czarne Łabajów Nadleśnictwo), Samuel Pilch (Czarne Łabajów Nadleśnictwo), Daniel Nogowczyk (FC Wymiatacze), Paweł Oleś (FC Malinka), Ireneusz Miedziak (epompa.pl), Mirosław Marek (Czarne Łabajów Nadleśnictwo), 

2 - Paweł Lazar (Głębce), Mateusz Piekunko (Beatris), Szymon Cieślar (Lisy FC), Marek Oleś (FC Malinka), Artur Adamczyk (epompa.pl), Dominik Pilch (Knaga Bambo), Jakub Niemczyk (epompa.pl), Hubert Jurosz (Czarne Łabajów Nadleśnictwo), Adam Buzek (FC Wymiatacze), Piotr Kiecko (FC Wymiatacze), 

1 - Łukasz Stoszek (Knaga Bambo), Robert Kędzior (FC Wymiatacze), Otton Karas (FC Malinka), Damian Bujok (FC Malinka), Błażej Krzempek (Beatris), Artur Kukuła (Czarne Łabajów Nadleśnictwo), Kacper Fiedor (epompa.pl), Zbigniew Kuczera (FC Wymiatacze), Piotr Szalbót (FC Malinka), Kamil Miedziak (epompa.pl), Jakub Kubala (Lisy FC), Sebastian Bujok (Lisy FC), Andrzej Cieślar (Knaga Bambo), Waldemar Szarzec (Knaga Bambo), Andrzej Korecki (Głębce), Salomon Pilch (Czarne Łabajów Nadleśnictwo), Sebastian Nogowczyk (FC Wymiatacze), Przemysław Polok (Beatris), Andrzej Podżorski (FC Malinka), Jakub Głuszak (epompa.pl), Aleksander Partyka (epompa.pl), Tymoteusz Pękała (Knaga Bambo), Zbigniew Krysta (Knaga Bambo), Mateusz Wantulok (Głębce), Grzegorz Bujok (Czarne Łabajów Nadleśnictwo), Jan Kawulok (Beatris), Tomasz Wuwer (Beatris), Mateusz Pilch (Lisy FC), Dominik Jurosz (Czarne Łabajów Nadleśnictwo);

Czerwone kartki: Paweł Oleś (FC Malinka) - konsekwencja dwóch żółtych kartek + za niesportowe zachowanie pauzował w XIII i XIV kolejce, Tymoteusz Pękała (Knaga Bambo) - pauzował w XI kolejce, Aleksander Partyka (epompa.pl) - pauzował w III kolejce;

UWAGA! Obowiązuje obuwie na sztuczną trawę. Sędzia będzie sprawdzał obuwie i może nie dopuścić zawodnika do gry, jeżeli jego sprzęt nie będzie odpowiedni!!!

W razie pytań prosimy o kontakt na maila: media@um.wisla.pl lub pod numerami telefonu 33/855-24-25 wew. 146 lub 694 429 780 (Łukasz Bielski).



 
 

Kalendarz imprez

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3