Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

55. Tydzień Kultury Beskidzkiej

Rozpoczęcie imprezy: 2018-07-28
Zakończenie imprezy: 2018-08-05
Miejsce imprezy: Amfiteatr im. Stanisława Hadyny i Plac Hoffa
Organizator imprez: Regionalny Ośrodek Kultury w Bielsku-Białej, Wiślańskie Centrum Kultury

55. Tydzień Kultury Beskidzkiej odbędzie się w dniach 28 lipca - 5 sierpnia.

Szczegółowy program koncertów:

Amfiteatr im. Stanisława Hadyny:

  • 28 lipca - sobota - g. 17.00
    WISŁA z Wisły
    PILSKO z Żywca
    CZANTORIA z Ustronia
    MIETNIOWIACY z Mietniowa
    WILAMOWICE z Wilamowic
    AL-AZHAR KELAPA GADING z Dżakarty - INDONEZJA

  • 29 lipca - niedziela - g. 17.00
    TKOCZE z Wisły
    BOJSZOWIANIE z Bojszów
    DOLINA NOWEGO SOŁOŃCA ze Złotnika 
    ZBYRCOK z Juszczyna
    KOZIANIE z Kóz
    GROJCOWIANIE z Wieprza
    KONIAKÓW z Koniakowa
    KLUB TAIKO z Takatsuki - JAPONIA

  • 30 lipca - poniedziałek - g. 18.00
    SŁOPNICZANIE ze Słopnic
    DUDOSKI z Międzyrzecza Górnego
    BYSTRZYCA z Bystrzycy
    I TERRAZZANI z Trabii - WŁOCHY
    PERŁYNKA ze Sławuty - UKRAINA
    KITKA z Istibanji - MACEDONIA

  • 31 lipca - wtorek - g. 18.00
    KOCAELİ ARMELİT z Izmitu - TURCJA
    MŁODE PODHALE z Nowego Targu
    SPOD KICEK z Mordarki
    JAROSŁAWIAKI z Jarosławia
    DOLANIE z Gilowic 
    SPOD KIKULI z Lalik

  • 1 sierpnia - środa - g. 18.00
    WAŃCY z Wisły
    ŚWARNI ŁOJCE z Sadku-Kostrzy 
    KURPIE ZIELONE z Białegostoku
    JAKUBKOWIANIE z Łososiny Dolnej
    SOKOŁOWIANIE z Sokołowa Podlaskiego
    KUD BRANKO RADIČEVIĆ ze Sremskiej Mitrovicy - SERBIA

  • 2 sierpnia - czwartek - g. 18.00
    ĆWIKLICE z Ćwiklic
    REGLE z Poronina
    JAWORZE z Jaworza
    ŁASTIWOCZKA z Przemkowa
    NOSA TERRA z Pereiras (Mos) - HISZPANIA
    PERŁYNKA ze Sławuty - UKRAINA

  • 3 sierpnia - piątek - g. 18.00
    MAGURZANIE z Łodygowic
    ANDRYCHÓW z Andrychowa
    ŚWIERCZKOWIACY z Tarnowa
    KOTLINA z Osieka
    VATRĂ DE DOR z Kluż-Napoka - RUMUNIA
    MEZDRA ze Sliwen - BUŁGARIA

  • 4 sierpnia - sobota - g. 17.00
    STEJIZBIANKI z Wisły
    INŻU-MARŻAN oraz KERBEZ z Atyrau - KAZACHSTAN
    SHIVAM NRUTYA z Vapi - INDIE
    BABIOGÓRZANIE-POLANA MAKOWSKA z Makowa Podhalańskiego
    ISTEBNA z Istebnej
    ZIEMIA MYŚLENICKA z Myślenic
    HULAJNIKI z Milówki
    KASINIANIE-ZAGÓRZANIE z Kasiny Wielkiej

  • 5 sierpnia - niedziela - g. 17.00
    TKOCZE z Wisły
    I TERRAZZANI z Trabii - WŁOCHY
    ZIEMIA RAJCZAŃSKA z Rajczy
    COMPAÑÍA TITULAR DE DANZA FOLKLÓRICA UANL z Monterrey - MEKSYK
    KOCAELİ ARMELİT z Izmitu - TURCJA
    WISŁA PLUS z Wisły
    gość TKB: FUTURE FOLK

    Korowód zespołów - 28 lipca - sobota - g. 15.30

 

 

Estrada na pl. Bogumiła Hoffa: 

Koncerty polskich i zagranicznych kapel i grup śpiewaczych 

  • 28 lipca – sobota – g. 11.00
    PIEKARSKIE KLACHULE z Piekar Śląskich
    KAPELA BUKOŃ z Jałonkowa – CZECHY
    MEZDRA ze Sliwen – BUŁGARIA
    AL-AZHAR KELAPA GADING z Dżakarty – INDONEZJA

 

  • 29 lipca – niedziela – g. 11.00
    KAPELA JANICEK z Jury Krakowsko-Częstochowskiej 
    PERŁYNKA ze Sławuty – UKRAINA
    KAPELA WISŁA z Wisły
    DOLINA NOWEGO SOŁOŃCA ze Złotnika 
    KLUB TAIKO z Takatsuki – JAPONIA

 

  • 30 lipca – poniedziałek – g. 11.00
    MIETNIOWIACY z Mietniowa
    MAŁA JETELINKA z Jaworzynki
    KITKA z Istibanji – MACEDONIA
    KAPELA BOROWICZKA z Wisły

 

  • 31 lipca – wtorek – g. 11.00
    MAŁY KONIAKÓW z Koniakowa 
    JAROSŁAWIAKI z Jarosławia
    SPOD KICEK z Mordarki
    KAPELA WATRA z Wisły 
    KOCAELİ ARMELİT z Izmitu – TURCJA
    GRUPA ŚPIEWACZA PODKÓWKA z Przecławia

 

  • 1 sierpnia – środa – g. 11.00
    KURPIE ZIELONE z Białegostoku
    SZCZAKOWIANKI z Jaworzna
    ŚWARNI ŁOJCE z Sadku-Kostrzy
    DĄBROWIANKI z Jaworzna
    KUD BRANKO RADIČEVIĆ ze Sremskiej Mitrovicy – SERBIA

 

  • 2 sierpnia – czwartek – g. 11.00
    REGLE z Poronina
    MAŁA ISTEBNA z Istebnej
    ŁASTIWOCZKA z Przemkowa
    NOSA TERRA z Pereiras (Mos) – HISZPANIA

 

  • 3 sierpnia – piątek – g. 11.00
    ŚWIERCZKOWIACY z Tarnowa
    VATRĂ DE DOR z Kluż-Napoka – RUMUNIA
    MEZDRA ze Sliwen – BUŁGARIA

 

  •  4 sierpnia – sobota – g. 11.00
    ŚWIĘTOKRZYSKIE JODŁY z Bodzentyn
    KURPIE ZIELONE z Białegostoku
    ZIEMIA MYŚLENICKA z Myślenic
    KAPELA POLANDIA z Istebnej

 

  • 5 sierpnia – niedziela – g. 11.00
    GRODZCZANIE z Grodzca
    SOKOŁOWIANIE z Sokołowa Podlaskiego
    I TERRAZZANI z Trabii – WŁOCHY
    COMPAÑÍA TITULAR DE DANZA FOLKLÓRICA UANL z Monterrey – MEKSYK
    KOCAELİ ARMELİT z Izmitu – TURCJA

 

 Program wszystkich estrad znajduje się tutaj: http://rok.bielsko.pl/tkb.php?cat_id=tkb_koncerty2 

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3