Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Czternastokrotne stawali na podium

4.11.2019

W pierwszy weekend listopada w niemieckim Bad Freienwalde odbyły się Otwarte Mistrzostwa Brandenburgii w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej.

Tradycyjnie w zawodach z bardzo dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy WSS Wisła.

W sobotniej rywalizacji w skokach narciarskich czternastokrotnie stawali na podium, z czego aż osiem na jego najwyższym stopniu.

Z kolei w dzisiejszych zmaganiach dwuboistów bilans reprezentantów WSS Wisła to cztery złote, dwa srebrne i cztery brązowe medale.


Wyniki:


SKOKI NARCIARSKIE (02.11.2019)


Dziewczęta (rocznik 2002-2003) - skocznia K-60

1 Jessica Voigt TSV 1861 Spitzkunnersdorf 139,4 pkt. 40,5 0 48,0 m
2 Wiktoria Kiernowska WSS Wisła 115,3 pkt. 38,5 i 41,0 m



Chłopcy (rocznik 2003-2004) - skocznia K-60

1 Jakub Wisełka WSS Wisła 196,5 pkt. 55,5 i 54,5 m
2 Jakub Haza KS Chochołów 184,1 pkt. 53,5 i 53,0 m
3 Jan Cudzich TS Wisła Zakopane 173,8 pkt. 50,0 i 52,0 m



Chłopcy (rocznik 2005 - skocznia K-60

1 Florian Lipke WSV 1923 Bad Freienwalde 222,3 pkt. 63,0 i 59,0 m
2 Jan Mroczkowski KS Chochołów 212,8 pkt. 58,5 i 58,5 m
3 Patryk Wnętrzak WSS Wisła 197,4 pkt. 54,0 i 57,0 m



Chłopcy (rocznik 2006) - skocznia K-60

1 Wiktor Szozda WSS Wisła 251,5 pkt. 65,0 i 65,0 m
2 Max Unglaube WSV 1923 Bad Freienwalde 249,1 pkt. 64,0 i 65,0 m
3 Kacper Jarząbek TS Wisła Zakopane 229,6 pkt. 59,5 i 62,0 m
. ... ... ... ...
5 Wojciech Cieślar WSS Wisła 207,3 pkt, 55,0 i 59,5 m
8 Mateusz Bury WSS Wisła 96,3 pkt. 39,5 i 31,0 m



Chłopcy (rocznik 2007-2008) - skocznia K-60

1 Mikołaj Wantulok WSS Wisła 240,6 pkt. 62,5 i 66,5 m
2 Moritz Terei WSV 1923 Bad Freienwalde 232,8 pkt. 62,5 i 62,0 m
3 Szymon Byrski KS Chochołów 226,2 pkt. 62,0 i 63,5 m
. ... ... ... ...
5 Tymoteusz Cienciała WSS Wisła 200,5 pkt. 55,0 i 57,5 m
8 Tomasz Samiec WSS Wisła 177,8 pkt. 48,5 i 56,0 m
9 Wojciech Sikora WSS Wisła 158,1 pkt. 49,0 i 50,0 m




Dziewczęta (rocznik 2007-2008) - skocznia K-42

1 Lia Meyer WSV 07 Ruhla 172,9 pkt. 34,0 i 33,5 m
2 Melinda Friedel WSV 07 Ruhla 166,6 pkt. 33,0 i 32,5 m
3 Emily Teubner SFV Rothenburg 137,4 pkt. 27,0 i 28,0 m
4 Natalia Łupieżowiec WSS Wisła 116,4 pkt. 24,5 i 23,0 m



Chłopcy (rocznik 2007) - skocznia K-42

1 Mikołaj Wantulok WSS Wisła 236,8 pkt. 44,0 i 44,5 m
2 Moritz Terei WSV 1923 Bad Freienwalde 236,7 pkt. 42,5 i 44,5 m
3 Louis Günther WSV 07 Ruhla 213,6 pkt. 40,5 i 40,0 m
. ... ... ... ...
6 Mateusz Majewski WSS Wisła 201,6 pkt. 39,0 i 39,0 m
7 Wojciech Sikora WSS Wisła 199,2 pkt. 37,5 i 39,5 m



Chłopcy (rocznik 2008) - skocznia K-42

1 Tymoteusz Cienciała WSS Wisła 235,6 pkt. 43,5 i 44,5 m
2 Szymon Byrski KS Chochołów 231,4 pkt. 42,5 i 45,0 m
3 Tomasz Samiec WSS Wisła 217,3 pkt. 40,5 i 40,5 m



Chłopcy (rocznik 2009) - skocznia K-42

1 Kacper Wantulok WSS Wisła 211,6 pkt. 40,0 i 40,5 m
2 Florian Fechner WSV 1923 Bad Freienwalde 179,4 pkt. 34,0 i 33,5 m
3 Marcin Bobak KS Chochołów 171,4 pkt. 37,0 i 33,0 m
. ... ... ... ...
5 Kevin Kubień WSS Wisła 155,9 pkt. 31,5 i 31,0 m
6 Adam Łupieżowiec WSS Wisła 134,9 pkt. 29,0 i 26,0 m




Open (rocznik 2008 i starsi) - skocznia K-21

1 Marta Ściborski WSS Wisła 179,3 pkt. 15,5 i 16,0 m
2 Paweł Rutkowski TKKF Dzikusy Łódź 177,5 pkt. 21,0 i 21,0 m
3 Gabriel Grzejszczak TKKF Dzikusy Łódź 168,6 pkt. 15,0 i 16,0 m
. ... ... ... ...
5 Oliwia Bury WSS Wisła 150,7 pkt. 18,0 i 14,5 m
6 Nikola Kiersnowska WSS Wisła 149,1 pkt. 10,0 i 11,0 m



Chłopcy (rocznik 2010) - skocznia K-21

1 Adam Pabon TS Wisła Zakopane 202,1 pkt. 18,5 i 17,5 m
2 Adrian Prokop TS Wisła Zakopane 201,1 pkt. 17,5 i 18,5 m
3 Michał Cieślar WSS Wisła 189,2 pkt. 17,5 i 17,5 m
. ... ... ... ...
7 Piotr Drobisz WSS Wisła 177,1 pkt. 16,0 i 15,0 m



Chłopcy (rocznik 2011) - skocznia K-21

1 Adam Pilch WSS Wisła 205,4 pkt. 20,5 i 20,0 m
2 Franciszek Rzeszótko WSS Wisła 178,2 pkt. 15,5 i 14,5 m
3 Paweł Pierzchała WSS Wisła 177,0 pkt. 14,0 i 18,0 m




Dziewczęta (Open) - skocznia K-10

1 Amelie Töwe WSV 1923 Bad Freienwalde 197,7 pkt. 6,5 i 6,5 m
2 Hotte Mahnke WSV 1923 Bad Freienwalde 191,6 pkt. 10,0 i 9,0 m
3 Wiktoria Kubas WSS Wisła 184,7 pkt. 4,5 i 6,0 m




KOMBINACJA NORWESKA (03.11.2019)


Wyniki zawodników WSS Wisła

1 miejsce - Wiktoria Kiersnowska (dziewczęta - rocznik 2002-2003)
1 miejsce - Wiktoria Kubas (dziewczęta - rocznik 2011)
1 miejsce - Wiktor Szozda (chłopcy - rocznik 2006)
1 miejsce - Adam Pilch (chłopcy - rocznik 2011)

2 miejsce - Jakub Wisełka (chłopcy - rocznik 2002-2003)
2 miejsce - Kacper Wantulok (chłopcy - rocznik 2009)

3 miejsce - Natalia Łupieżowiec (dziewczęta - rocznik 2007-2008)
3 miejsce - Nikola Kiersnowska (dziewczęta - rocznik 2008-2009)
3 miejsce - Michał Cieślar (chłopcy - rocznik 2010)
3 miejsce - Paweł Pierzchała (chłopcy - rocznik 2011)

4 miejsce - Patryk Wnętrzak (chłopcy - rocznik 2005)
4 miejsce - Mikołaj Wantulok (chłopcy - rocznik 2007)
4 miejsce - Tymoteusz Cienciała (chłopcy - rocznik 2008)
4 miejsce - Adam Łupieżowiec (chłopcy - rocznik 2009)

5 miejsce - Oliwia Bury (dziewczęta - rocznik 2008-2009)
5 miejsce - Wojciech Cieślar (chłopcy - rocznik 2006)
5 miejsce - Wojciech Sikora (chłopcy - rocznik 2007)
5 miejsce - Tomasz Samiec (chłopcy - rocznik 2008)
5 miejsce - Kevin Kubień (chłopcy - rocznik 2009)
5 miejsce - Franciszek Rzeszótko (chłopcy - rocznik 2011)

6 miejsce - Mateusz Bury (chłopcy - rocznik 2006)
6 miejsce - Piotr Drobisz (chłopcy - rocznik 2010)

7 miejsce - Mateusz Majewski (chłopcy - rocznik 2007)

źródło:olza.pl

 


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3