Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Grand Prix osób niepełnosprawnych w tenisie stołowym

17.04.2018

Tenis stołowy jest jedną z najbardziej widowiskowych dyscyplin sportowych na świecie. Na obecną chwilę prymat wśród kobiet i mężczyzn wiodą zawodnicy z Chin. Kto z nas nie odbijał przynajmniej raz w życiu popularną paletką? Wiadomo o co chodzi…

W dniach 13-15 kwietnia w Wiśle odbyła się duża impreza krajowa. W sali gimnastycznej im. Wiślańskich Olimpijczyków oraz w hali sportowej Ośrodka Przygotowań Paraolimpijskich „Start” odbyło się I Grand Prix Polski Osób Niepełnosprawnych w Tenisie Stołowym. Mogliśmy oglądać znakomite gry, zaangażowanie zawodników, a przede wszystkim pasję wewnętrzną uczestników zmagań. Przy okazji zawodów przy stołach podziwialiśmy reprezentantów Polski i medalistów Igrzysk Paraolimpijskich.

Wisła jako miasto-gospodarz jest dumna z faktu, że tak duże wydarzenie zawitało w Beskidy. Cieszymy się również z tego, iż w tym turnieju zagrał również Sławomir Brak, który jest członkiem UKS Wisła Wiślanie, reprezentantem Polski, wielokrotnym mistrzem Polski, a nawet wicemistrzem Hiszpanii z 2016 roku! Nasz zawodnik po raz kolejny potwierdził swoją klasę i zwyciężył w swojej kategorii. Gratulujemy!!!


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3