Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Skałki na Kobylej - BC CROSS

Dodaj do planera

Wszystkich amatorów wspinaczki górskiej zapraszamy na naturalną 15-metrową skałkę wspinaczkową usytuowaną na Kobylej w lesie nieopodal poligonu Pasieki. Na skałce znajduje się kilka tras wspinaczkowych o zróżnicowanym poziomie trudności, co daje możliwość zmierzenia się z nią amatorom wspinaczki o różnym poziomie umiejętności. Dla grup przygotowujemy dwie odmienne trasy o różnych stopniach przewieszenia.

Wspinaczka w bardziej zabawowym wydaniu to dmuchana ścianka wspinaczkowa. Wrażenia po zdobyciu szczytu i radość z pokonania wysokości są jednak identyczne jak w wypadku profesjonalnych ścian. Oferujemy zabawę na pneumatycznej ścianie wspinaczkowej, na której również znajdują się trasy o różnym stopniu trudności.

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3