Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Oficjalnymi partnerami miasta Wisła są:

 

ELBRUS - marka odzieżowa skierowana do wszystkich fanów aktywności na świeżym powietrzu, którzy lubią się wyróżniać. Jej produkty – stylowe, wygodne, o niebanalnym designie – znakomicie wpisują się w potrzeby aktywnych, młodych ludzi. Elbrus to jednak nie tylko atrakcyjne produkty, ale też ideologia zawarta w haśle „Remember to explore” zachęcająca do odkrywania nowych miejsc, wrażeń i aktywności. Wszystko to zadecydowało o tym, że marka bardzo szybko zdobyła sobie szerokie grono sympatyków w całej Europie. Z Wisłą związana już od kilkunastu lat!

 

NASZA KOMBUCHA - nowy partner miasta, bo od maja 2024. Kombucha to całkowicie naturalny, zdrowy i pyszny napój, na bazie zielonej lub czarnej herbaty, poddany długiemu procesowi fermentacji z odpowiednio wyselekcjonowanymi kulturami bakterii i drożdży. Nasza Kombucha produkowana jest z wyszukanych i najlepszych gatunków herbat dostępnych na rynku. Herbaty, na których bazujemy są wyłącznie z upraw ekologicznych potwierdzonych odpowiednimi certyfikatami. Nasza Kombucha to pierwsza kombucha w Polsce, która powstaje w polskich górach, w Beskidach! Lokalizacja nie jest przypadkowa. To właśnie tutaj początek i swoje źródła ma największa w Polsce rzeka, Wisła. To tutaj smak krystalicznie czystej wody, której źródła wybijają z górskich zboczy jest jedyny w swoim rodzaju. Jest to niewielka firma rodem z Wisły. Na każdej butelce zobaczycie zresztą logo naszego miasta! 
 

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3