Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Organizacją handlu na terenie Placu B. Hoffa i w Parku Kopczyńskiego w mieście zajmuje się Wiślańskie Centrum Kultury.

Osobą wyznaczoną do organizacji handlu i udzielania informacji w tej sprawie jest Pani Kamilla Księżnik, tel. 697 195 697, e-mail: wisla.jarmarki@gmail.com.

Informacje o wynajmie stanowisk handlowych na Targowisku Miejskim oraz o wynajmie miejsca na stoiska gastronomiczne w Parku Kopczyńskiego można uzyskać w Urzędzie Miejskim pod numerem telefonu: 33 855 22 15 w. 115.

Handel na terenie Pl. B. Hoffa i w Parku Kopczyńskiego dopuszczalny jest tylko i wyłącznie po uzyskaniu zgody i podpisaniu umowy na dzierżawę terenu z Wiślańskim Centrum Kultury.
Dzierżawa terenu możliwa jest na zasadzie długoterminowej umowy lub podczas organizowanych przez Wiślańskie Centrum Kultury jarmarków. Ilość udostępnianych miejsc jest ograniczona.

Regulamin handlu, wykaz stawek i formularz zgłoszeniowy dotyczące handlu długotermonowego dostępny jest w plikach poniżej.
Regulaminy poszczególnych jarmarków wraz z cennikami publikowane będą wraz z informacjami szczegółowymi dotyczącymi konkretnych wydarzeń.

Informacje o poszczególnych jarmarkach, regulaminach i zgłoszeniach będą publikowane na stronie miasta i na profilu Facebookowym „Wiślańskie Jarmarki”:
https://www.facebook.com/Wi%C5%9Bla%C5%84skie-Jarmarki-101816292009848,
do którego polubienia i obserwowania serdecznie zachęcamy! 

 

  
 

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3