Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Liga 6 o Puchar Burmistrza Miasta Wisła.

Zgłoszone drużyny (wg. kolejności): Lisy, Kumple, Epompa.pl, FC Łujce, Łabajów-Czarne Nadleśnictwo, FC Young Boys, Malinka, Głębce.

Zgodnie z listą zgłoszeń system wygenerował następujący terminarz:

1. kolejka - 11 maja:
Lisy - Głębce 6:2
(Michał Raszka 5, Mateusz Czyż - Robert Kędzior, Mateusz Wantulok)
Kumple - Malinka 10:2
(Przemysław Polok 4, Tomasz Wuwer 2, Krzysztof Ogrodzki, Kamil Cieślar, Mateusz Piekunko, Błażek Krzempek - Remigiusz Pilch 2)
Epompa.pl - FC Young Boys 4:0
(Kamil Miedziak 2, Ireneusz Miedziak, Aleksander Partyka)
FC Łujce - Łabajów-Czarne Nadleśnictwo 2:7
(Rafał Kamiński 2 - Jakub Jurosz 4, Mirosław Marek, Grzegorz Bujok, Tymoteusz Pękała)

2. kolejka - 18 maja:
Łabajów-Czarne Nadleśnictwo - Głębce 4:1
(Jakub Jurosz 3, Patrycjusz Gruca - Mirosław Wantulok)
FC Young Boys - FC Łujce 10:2
(Michał Jopek 4, Mirosław Wałach 3, Mateusz Cieślar 2, Mateusz Cieślar II - Krzysztof Kamiński, Rafał Kamiński)
Malinka - Epompa.pl 2:3
(Damian Bujok 2 - Robert Madzia 2, Aleksander Partyka)
Lisy - Kumple 5:2
(Michał Raszka 4, Piotr Szarzec - Tomasz Wuwer, Krzysztof Molin)

3. kolejka - 25 maja:
Epompa.pl - Lisy 6:2
(Artur Adamczyk 3, Aleksander Partyka 2, Ireneusz Miedziak - Waldemar Szarzec, Piotr Szarzec)
Kumple - Głębce 2:3
(Jan Kawulok, Przemysław Polok - Krzysztof Wantulok, Mateusz Wantulok, Zbigniew Kuczera)
FC Łujce - Malinka 2:5
(Krzysztof Kamiński, samobójcza - Michał Procner, Adam Gała, Piotr Szalbot, Aleksander Pilch, samobójcza)
Łabajów-Czarne Nadleśnictwo - FC Young Boys 1:4
(Jakub Jurosz - Michał Pilch, Mirosław Wałach, Michał Jopek, Mateusz Cieślar)

4. kolejka - 1 czerwca:
Kumple - Epompa.pl 2:8
(Krzysztof Molin 2 - Artur Adamczyk 2, Kamil Miedziak, Krzysztof Kaczorowski, Grzegorz Procner, Robert Madzia, Łukasz Andrzejewski, samobójcza)
Lisy - FC Łujce 11:2
(Michał Raszka 3, Waldemar Szarzec 3, Mateusz Pilch 2, Piotr Szarzec 2, Sebastian Bujok - Krzysztof Kamiński, Paweł Cieślar)
FC Young Boys - Głębce 6:0
(Michał Jopek 3, Mirosław Wałach 2, Michał Pilch)
Malinka - Łabajów-Czarne Nadleśnictwo 0:3
(Jakub Jurosz, Salomon Pilch, Patrycjusz Gruca)

5. kolejka - 8 czerwca:
Epompa.pl - Głębce 6:2
(Maciej Wasilewski 2, Kamil Miedziak, Artur Adamczyk, Jakub Niemczyk, Grzegorz Procner - Mirosław Wantulok 2)
FC Łujce - Kumple 6:8
(Mateusz Cieślar 2, Paweł Cieślar 2, Bartłomiej Zapała, Krzysztof Kamiński - Tomisław Tajner 3, Przemysław Polok 2, Tomasz Wuwer 2, Tomasz Graczyk)
Łabajów-Czarne Nadleśnictwo - Lisy 0:5
(Michał Raszka 2, Łukasz Procner, Waldemar Szarzec, Piotr Szarzec)
FC Young Boys - Malinka 5:2
(Michał Jopek 4, Michał Pilch - Rafał Śliż, Akos Niedoba)

6. kolejka - 15 czerwca:
Kumple - Łabajów-Czarne Nadleśnictwo 5:2
(Kamil Cieślar 2, Przemysław Polok, Błażej Krzempek, Mateusz Piekunko - Jakub Jurosz 2)
Epompa.pl - FC Łujce 12:1
(Jakub Głuszak 4, Maciej Wasilewski 3, Ireneusz Miedziak 2, Kamil Miedziak, Artur Adamczyk, Jakub Niemczyk - Paweł Cieślar)
Lisy - FC Young Boys 3:2
(Michał Raszka 3 - Mateusz Cieślar, Artur Marek)
Malinka - Głębce 3:4
(Tomasz Cieślar, Adam Gała, Łukasz Niemczyk - Mirosław Wantulok 2, Grzegorz Usov, Paweł Lazar)

7. kolejka - 22 czerwca:
FC Young Boys - Kumple 7:3

(Hubert Marekwica 2, Michał Jopek 2, Michał Pilch, Mateusz Turoń, Mateusz Tomala - Kamil Cieślar 3)
Malinka - Lisy 2:3
(Remigiusz Pilch, Adam Czyż - Michał Raszka 2, Waldemar Szarzec)
FC Łujce - Głębce 3:6
(Krzysztof Kamiński, Arkadiusz Kamiński, Rafał Kamiński - Mirosław Wantulok 4, Zbigniew Kuczera, Robert Kędzior)
Łabajów-Czarne Nadleśnictwo - Epompa.pl 3:2
(Jakub Jurosz, Samuel Pilch, Dawid Durbacz - Robert Madzia 2)

Tabela

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1 Epompa.pl 7 18 41:12
2 Lisy 7 18 35:16
3 FC Young Boys 7 15 34:15
4 Łabajów-Czarne Nadleśnictwo 7 12 20:19
5 Kumple 7 9 32:33
6 Głębce 7 9 18:30
7 Malinka 7 3 16:30
8 FC Łujce 7 0 18:59

 

Klasyfikacja strzelców:
19 goli: Michał Raszka (Lisy),
14 goli:
Michał Jopek (FC Young Boys),
12 goli:
Jakub Jurosz (Łabajów-Czarne Nadleśnictwo),
9 goli:
Mirosław Wantulok (Głębce), 
8 goli:
Przemysław Polok (Kumple), 
7 goli: Artur Adamczyk (Epompa.pl),
6 goli: Mirosław Wałach (FC Young Boys), Kamil Cieślar (Kumple), Waldemar Szarzec (Lisy),
5 goli:
Piotr Szarzec (Lisy), Tomasz Wuwer (Kumple), Maciej Wasilewski (Epompa.pl), Kamil Miedziak (Epompa.pl), Krzysztof Kamiński (FC Łujce), Robert Madzia (Epompa.pl), 
4 gole: Aleksander Partyka (Epompa.pl), Jakub Głuszak (Epompa.pl), Ireneusz Miedziak (Epompa.pl), Paweł Cieślar (FC Łujce), Mateusz Cieślar (FC Young Boys), Michał Pilch (FC Young Boys), Rafał Kamiński (FC Łujce), 
3 gole: Krzysztof Molin (Kumple), Tomisław Tajner (Kumple), Remigiusz Pilch (Malinka), 
2 gole: Damian Bujok (Malinka), Mateusz Wantulok (Głębce), Mateusz Pilch (Lisy), Patrycjusz Gruca (Łabajów-Czarne Nadleśnictwo), Mateusz Cieślar (FC Łujce), Grzegorz Procner (Epompa.pl), Błażej Krzempek (Kumple), Mateusz Piekunko (Kumple), Jakub Niemczyk (Epompa.pl), Adam Gała (Malinka), Hubert Marekwica (FC Young Boys), Zbigniew Kuczera (Głębce), Robert Kędzior (Głębce), 
1 gol: Mateusz Czyż (Lisy), Krzysztof Ogrodzki (Kumple), Mirosław Marek (Łabajów-Czarne Nadleśnictwo), Grzegorz Bujok (Łabajów-Czarne Nadleśnictwo), Tymoteusz Pękała (Łabajów-Czarne Nadleśnictwo), Mateusz Cieślar II (FC Young Boys), Jan Kawulok (Kumple), Krzysztof Wantulok (Głębce), Michał Procner (Malinka), Piotr Szalbot (Malinka), Aleksander Pilch (Malinka), Krzysztof Kaczorowski (Epompa.pl), Łukasz Andrzejewski (Epompa.pl), Sebastian Bujok (Lisy), Salomon Pilch (Łabajów-Czarne Nadleśnictwo), Rafał Śliż (Malinka), Akos Niedoba (Malinka), Łukasz Procner (Lisy), Bartłomiej Zapała (FC Łujce), Tomasz Graczyk (Kumple), Artur Marek (FC Young Boys), Tomasz Cieślar (Malinka), Łukasz Niemczyk (Malinka), Grzegorz Usov (Głębce), Paweł Lazar (Głębce), Mateusz Turoń (FC Young Boys), Mateusz Tomala (FC Young Boys), Adam Czyż (Malinka), Arkadiusz Kamiński (FC Łujce), Samuel Pilch (Łabajów-Czarne Nadleśnictwo), Dawid Durbacz (Łabajów-Czarne Nadleśnictwo).
3 gole samobójcze.

Czerwone kartki:
1 -
Marek Oleś (Malinka) - decyzją Organizatora pauzuje w dwóch najbliższym meczach.

Żółte kartki:
3 -
Samuel Pilch (Łabajów-Czarne Nadleśnictwo) - pauzuje w najbliższej kolejce,
2 -
Jan Kawulok (Kumple), Michał Raszka (Lisy), Grzegorz Usov (Głębce), Grzegorz Bujok (Łabajów-Czarne Nadleśnictwo), Dawid Durbacz (Łabajów-Czarne Nadleśnictwo),
1 -
Mateusz Cieślar II (FC Young Boys), Ireneusz Miedziak (Epompa.pl), Przemysław Szalbót (FC Young Boys), Aleksander Partyka (Epompa.pl), Marek Legierski (Głębce), Adam Gała (Malinka), Salomon Pilch (Łabajów-Czarne Nadleśnictwo), Waldemar Szarzec (Lisy), Przemysław Polok (Kumple), Piotr Szarzec (Lisy), Dawid Foldyna (FC Young Boys), Mateusz Turoń (FC Young Boys), Błażej Krzempek (Kumple), Damian Bujok (Malinka), Paweł Cieślar (FC Łujce), Patrycjusz Gruca (Łabajów-Czarne Nadleśnictwo), Jakub Głuszak (Epompa.pl).

Regulamin rozgrywek znajduje się do pobrania poniżej.

UWAGA! Obowiązuje obuwie na sztuczną trawę. Sędzia będzie sprawdzał obuwie i może nie dopuścić zawodnika do gry, jeżeli jego sprzęt nie będzie odpowiedni!!!

Grafika

W razie pytań prosimy o kontakt na maila: media@um.wisla.pl lub pod numerami telefonu 33/855-24-25 wew. 146 lub 694 429 780 (Łukasz Bielski).



 
 

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3