Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Liga 6 o Puchar Burmistrza Miasta Wisła.

Zgłoszone drużyny (wg. kolejności): Lisy, Kumple, Epompa.pl, FC Łujce, Łabajów-Czarne Nadleśnictwo, FC Young Boys, Malinka, Głębce.

Zgodnie z listą zgłoszeń system wygenerował następujący terminarz:

1. kolejka - 11 maja:
Lisy - Głębce 6:2
(Michał Raszka 5, Mateusz Czyż - Robert Kędzior, Mateusz Wantulok)
Kumple - Malinka 10:2
(Przemysław Polok 4, Tomasz Wuwer 2, Krzysztof Ogrodzki, Kamil Cieślar, Mateusz Piekunko, Błażek Krzempek - Remigiusz Pilch 2)
Epompa.pl - FC Young Boys 4:0
(Kamil Miedziak 2, Ireneusz Miedziak, Aleksander Partyka)
FC Łujce - Łabajów-Czarne Nadleśnictwo 2:7
(Rafał Kamiński 2 - Jakub Jurosz 4, Mirosław Marek, Grzegorz Bujok, Tymoteusz Pękała)

2. kolejka - 18 maja:
Łabajów-Czarne Nadleśnictwo - Głębce 4:1
(Jakub Jurosz 3, Patrycjusz Gruca - Mirosław Wantulok)
FC Young Boys - FC Łujce 10:2
(Michał Jopek 4, Mirosław Wałach 3, Mateusz Cieślar 2, Mateusz Cieślar II - Krzysztof Kamiński, Rafał Kamiński)
Malinka - Epompa.pl 2:3
(Damian Bujok 2 - Robert Madzia 2, Aleksander Partyka)
Lisy - Kumple 5:2
(Michał Raszka 4, Piotr Szarzec - Tomasz Wuwer, Krzysztof Molin)

3. kolejka - 25 maja:
Epompa.pl - Lisy 6:2
(Artur Adamczyk 3, Aleksander Partyka 2, Ireneusz Miedziak - Waldemar Szarzec, Piotr Szarzec)
Kumple - Głębce 2:3
(Jan Kawulok, Przemysław Polok - Krzysztof Wantulok, Mateusz Wantulok, Zbigniew Kuczera)
FC Łujce - Malinka 2:5
(Krzysztof Kamiński, samobójcza - Michał Procner, Adam Gała, Piotr Szalbot, Aleksander Pilch, samobójcza)
Łabajów-Czarne Nadleśnictwo - FC Young Boys 1:4
(Jakub Jurosz - Michał Pilch, Mirosław Wałach, Michał Jopek, Mateusz Cieślar)

4. kolejka - 1 czerwca:
Kumple - Epompa.pl 2:8
(Krzysztof Molin 2 - Artur Adamczyk 2, Kamil Miedziak, Krzysztof Kaczorowski, Grzegorz Procner, Robert Madzia, Łukasz Andrzejewski, samobójcza)
Lisy - FC Łujce 11:2
(Michał Raszka 3, Waldemar Szarzec 3, Mateusz Pilch 2, Piotr Szarzec 2, Sebastian Bujok - Krzysztof Kamiński, Paweł Cieślar)
FC Young Boys - Głębce 6:0
(Michał Jopek 3, Mirosław Wałach 2, Michał Pilch)
Malinka - Łabajów-Czarne Nadleśnictwo 0:3
(Jakub Jurosz, Salomon Pilch, Patrycjusz Gruca)

5. kolejka - 8 czerwca:
Epompa.pl - Głębce 6:2
(Maciej Wasilewski 2, Kamil Miedziak, Artur Adamczyk, Jakub Niemczyk, Grzegorz Procner - Mirosław Wantulok 2)
FC Łujce - Kumple 6:8
(Mateusz Cieślar 2, Paweł Cieślar 2, Bartłomiej Zapała, Krzysztof Kamiński - Tomisław Tajner 3, Przemysław Polok 2, Tomasz Wuwer 2, Tomasz Graczyk)
Łabajów-Czarne Nadleśnictwo - Lisy 0:5
(Michał Raszka 2, Łukasz Procner, Waldemar Szarzec, Piotr Szarzec)
FC Young Boys - Malinka 5:2
(Michał Jopek 4, Michał Pilch - Rafał Śliż, Akos Niedoba)

6. kolejka - 15 czerwca:
Kumple - Łabajów-Czarne Nadleśnictwo 5:2
(Kamil Cieślar 2, Przemysław Polok, Błażej Krzempek, Mateusz Piekunko - Jakub Jurosz 2)
Epompa.pl - FC Łujce 12:1
(Jakub Głuszak 4, Maciej Wasilewski 3, Ireneusz Miedziak 2, Kamil Miedziak, Artur Adamczyk, Jakub Niemczyk - Paweł Cieślar)
Lisy - FC Young Boys 3:2
(Michał Raszka 3 - Mateusz Cieślar, Artur Marek)
Malinka - Głębce 3:4
(Tomasz Cieślar, Adam Gała, Łukasz Niemczyk - Mirosław Wantulok 2, Grzegorz Usov, Paweł Lazar)

7. kolejka - 22 czerwca:
FC Young Boys - Kumple 7:3

(Hubert Marekwica 2, Michał Jopek 2, Michał Pilch, Mateusz Turoń, Mateusz Tomala - Kamil Cieślar 3)
Malinka - Lisy 2:3
(Remigiusz Pilch, Adam Czyż - Michał Raszka 2, Waldemar Szarzec)
FC Łujce - Głębce 3:6
(Krzysztof Kamiński, Arkadiusz Kamiński, Rafał Kamiński - Mirosław Wantulok 4, Zbigniew Kuczera, Robert Kędzior)
Łabajów-Czarne Nadleśnictwo - Epompa.pl 3:2
(Jakub Jurosz, Samuel Pilch, Dawid Durbacz - Robert Madzia 2)

8. kolejka - 14 września:
Głębce - Lisy 2:8
(Jacek Kuczera, Krzysztof Wantulok - Michał Raszka 6, Mateusz Pilch 2)
Kumple - Malinka 2:2
(Kamil Cieślar, Mateusz Wiącek - Damian Bujok, Adam Czyż)
FC Young Boys - Epompa.pl 0:5 (wo)
Łabajów-Czarne Nadleśnictwo - FC Łujce 4:1
(Adam Pilch 2, Patrycjusz Gruca, Tomasz Pilch - Krzysztof Kamiński)

9. kolejka - 21 września:
Głębce - Łabajów-Czarne Nadleśnictwo 1:5
(Mirosław Wantulok - Dominik Jurosz 3, Jakub Jurosz, samobójcza)
FC Łujce - FC Young Boys 5:0 (wo)
Epompa.pl - Malinka 4:1
(Maciej Wasilewski 2, Artur Adamczyk, Jakub Głuszak - Remigiusz Pilch)
Kumple - Lisy 2:4
(Krzysztof Ogrodzki, Przemysław Polok - Mateusz Pilch 2, Piotr Szarzec, Zbigniew Brudny)

10. kolejka - 28 września:
Lisy - Epompa.pl 7:1
(Michał Raszka 6, Mateusz Pilch - Kamil Miedziak)
Głębce - Kumple 4:1
(Krzysztof Wantulok, Mateusz Wantulok, Grzegorz Usov, Paweł Lazar - Przemysław Polok)
Malinka - FC Łujce 7:4

(Marek Procner 3, Tomasz Cieślar 2, Rafał Śliż, Łukasz Niemczyk - Krzysztof Kamiński, Arkadiusz Kamiński, Paweł Cieślar, Jakub Waleczek)
FC Young Boys - Łabajów-Czarne Nadleśnictwo 0:5 (wo)

11. kolejka - 5 października:
Epompa.pl - Kumple 4:1

(Artur Adamczyk 3, Maciej Wasilewski - Mateusz Wiącek)
FC Łujce - Lisy 1:13
(Paweł Cieślar - Piotr Szarzec 4, Michał Raszka 4, Mateusz Pilch 3, Ireneusz Woźniczka, Zbigniew Brudny)
Łabajów-Czarne Nadleśnictwo - Malinka 2:1
(Dominik Jurosz, Samuel Pilch - Tomasz Cieślar)
Głębce - FC Young Boys 5:0 (wo)

12. kolejka - 12 października:
Głębce - Epompa.pl 7:5
(Mateusz Wantulok 2, Zbigniew Kuczera 2, Mirosław Wantulok, Paweł Lazar, Paweł Małodziński - Jakub Głuszak 2, Robert Madzia 2, Artur Adamczyk)
Kumple - FC Łujce 9:1
(Kamil Cieślar 3, Przemysław Polok 3, Mateusz Wiącek 2, Krzysztof Ogrodzki - Bartłomiej Zapała)
Lisy - Łabajów-Czarne Nadleśnictwo 5:2
(Mateusz Pilch 3, Michał Raszka 2 - Jakub Jurosz, Dawid Durbacz)
Malinka - FC Young Boys 5:0 (wo)

13. kolejka - 19 października:
Łabajów-Czarne Nadleśnictwo - Kumple 2:3
(Jakub Jurosz, Salomon Pilch - Mateusz Wiącek 2, Kamil Cieślar)
FC Łujce - Epompa.pl 3:8
(Rafał Kamiński, Dariusz Kamiński, Jakub Waleczek - Maciej Wasilewski 5, Robert Madzia 2, Jakub Głuszak)
Głębce - Malinka 4:3
(Mirosław Wantulok 2, Paweł Lazar, Paweł Małodziński - Marek Oleś, Adam Gała, Remigiusz Pilch)
FC Young Boys - Lisy 0:5 (wo)

14. kolejka - 26 października:
Lisy - Malinka 7:5

(Ireneusz Woźniczka 2, Zbigniew Brudny 2, Mateusz Czyż, Piotr Szarzec, Jakub Kubala - Tomasz Cieślar 3, Marek Procner, Adam Gała)
Głębce - FC Łujce 5:1
(Grzegorz Usov 2, Paweł Lazar 2, Robert Kędzior - Bartłomiej Zapała)
Epompa.pl - Łabajów-Czarne Nadleśnictwo 5:2
(Kamil Miedziak 2, Jakub Głuszak, Grzegorz Procner, Marek Kasprzak - Jakub Jurosz, Dawid Durbacz)
Kumple - FC Young Boys 5:0 (wo)

Drużyna FC Young Boys wycofała się z rozgrywek po rundzie wiosennej. Wszystkie mecze rundy jesiennej z udziałem tego zespołu zostały zweryfikowane jako walkower 5:0 dla przeciwników, co zostało uwzględnione w tabeli. FC Young Boys zostali przesunięci na ostatnie miejsce w tabeli.

Tabela

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1 Lisy 14 39 84:29
2 Epompa.pl 14 33 73:33
3 Łabajów-Czarne Nadleśnictwo 14 24 42:35
4 Głębce 14 24 46:53
5 Kumple 14 19 55:50
6 Malinka 14 10 40:53
7 FC Łujce 14 3 34:105
- FC Young Boys 14 15 34:50

 

Klasyfikacja strzelców:
37 goli: Michał Raszka (Lisy),
16 goli:
Jakub Jurosz (Łabajów-Czarne Nadleśnictwo),
14 goli:
Michał Jopek (FC Young Boys), 
13 goli:
Mateusz Pilch (Lisy), Przemysław Polok (Kumple), Maciej Wasilewski (Epompa.pl), Mirosław Wantulok (Głębce), 
12 goli: Artur Adamczyk (Epompa.pl), 
11 goli: Kamil Cieślar (Kumple), Piotr Szarzec (Lisy),
9 goli: Robert Madzia (Epompa.pl), Jakub Głuszak (Epompa.pl), 
8 goli: Kamil Miedziak (Epompa.pl),
7 goli:
Krzysztof Kamiński (FC Łujce), Tomasz Cieślar (Malinka), 
6 goli: Mirosław Wałach (FC Young Boys), Waldemar Szarzec (Lisy), Paweł Cieślar (FC Łujce), Mateusz Wiącek (Kumple), Paweł Lazar (Głębce), 
5 goli: Tomasz Wuwer (Kumple), Mateusz Wantulok (Głębce), Zbigniew Kuczera (Głębce), Rafał Kamiński (FC Łujce), Remigiusz Pilch (Malinka), 
4 gole: Aleksander Partyka (Epompa.pl), Ireneusz Miedziak (Epompa.pl), Mateusz Cieślar (FC Young Boys), Michał Pilch (FC Young Boys), Dominik Jurosz (Łabajów-Czarne Nadleśnictwo), Zbigniew Brudny (Lisy), Marek Procner (Malinka), Adam Gała (Malinka), Grzegorz Usov (Głębce), 
3 gole: Krzysztof Molin (Kumple), Tomisław Tajner (Kumple), Damian Bujok (Malinka), Patrycjusz Gruca (Łabajów-Czarne Nadleśnictwo), Krzysztof Wantulok (Głębce), Krzysztof Ogrodzki (Kumple), Ireneusz Woźniczka (Lisy), Robert Kędzior (Głębce), Bartłomiej Zapała (FC Łujce), Grzegorz Procner (Epompa.pl), Dawid Durbacz (Łabajów-Czarne Nadleśnictwo),
2 gole: Mateusz Cieślar (FC Łujce), Błażej Krzempek (Kumple), Mateusz Piekunko (Kumple), Jakub Niemczyk (Epompa.pl), Hubert Marekwica (FC Young Boys), Adam Czyż (Malinka), Adam Pilch (Łabajów-Czarne Nadleśnictwo), Rafał Śliż (Malinka), Łukasz Niemczyk (Malinka), Arkadiusz Kamiński (FC Łujce), Samuel Pilch (Łabajów-Czarne Nadleśnictwo), Salomon Pilch (Łabajów-Czarne Nadleśnictwo), Jakub Waleczek (FC Łujce), Paweł Małodziński (Głębce), Mateusz Czyż (Lisy), 
1 gol: Mirosław Marek (Łabajów-Czarne Nadleśnictwo), Grzegorz Bujok (Łabajów-Czarne Nadleśnictwo), Tymoteusz Pękała (Łabajów-Czarne Nadleśnictwo), Mateusz Cieślar II (FC Young Boys), Jan Kawulok (Kumple), Michał Procner (Malinka), Piotr Szalbot (Malinka), Aleksander Pilch (Malinka), Krzysztof Kaczorowski (Epompa.pl), Łukasz Andrzejewski (Epompa.pl), Sebastian Bujok (Lisy), Akos Niedoba (Malinka), Łukasz Procner (Lisy), Tomasz Graczyk (Kumple), Artur Marek (FC Young Boys), Mateusz Turoń (FC Young Boys), Mateusz Tomala (FC Young Boys), Tomasz Pilch (Łabajów-Czarne Nadleśnictwo), Dariusz Kamiński (FC Łujce), Marek Oleś (Malinka), Michał Procner (Malinka), Jakub Kubala (Lisy) Marek Kasprzak (Epompa.pl).
4 gole samobójcze.

Żółte kartki:
3 -
Kamil Miedziak (Epompa.pl) - pauzuje w kolejnym meczu Ligi 6,
2 - Michał Raszka (Lisy), Grzegorz Usov (Głębce), Grzegorz Bujok (Łabajów-Czarne Nadleśnictwo), Dawid Durbacz (Łabajów-Czarne Nadleśnictwo), Adam Gała (Malinka), Piotr Szarzec (Lisy), Ireneusz Miedziak (Epompa.pl), Mateusz Pilch (Lisy), Przemysław Polok (Kumple),
1 -
Mateusz Cieślar II (FC Young Boys), Przemysław Szalbót (FC Young Boys), Aleksander Partyka (Epompa.pl), Marek Legierski (Głębce), Waldemar Szarzec (Lisy), Dawid Foldyna (FC Young Boys), Mateusz Turoń (FC Young Boys), Błażej Krzempek (Kumple), Paweł Cieślar (FC Łujce), Patrycjusz Gruca (Łabajów-Czarne Nadleśnictwo), Jakub Głuszak (Epompa.pl), Arkadiusz Kamiński (FC Łujce), Kamil Cieślar (Kumple), Marek Procner (Malinka), Maciej Wasilewski (Epompa.pl), Adam Kajfosz (Kumple), Damian Bujok (Malinka), Rafał Kamiński (FC Łujce), Samuel Pilch (Łabajów-Czarne Nadleśnictwo), Jakub Jurosz (Łabajów-Czarne Nadleśnictwo), Mateusz Wiącek (Kumple), Marek Oleś (Malinka).

Pauzowali:

3 żółte - Samuel Pilch (Łabajów-Czarne Nadleśnictwo) - pauzował w 8. kolejce, Jan Kawulok (Kumple) - pauzował w 12. kolejce, Salomon Pilch (Łabajów-Czarne Nadleśnictwo) - pauzował w 12. kolejce; Damian Bujok (Malinka) - pauzował w 12. i 13. kolejce.

1 czerwona - Marek Oleś (Malinka) - pauzował w 8. i 9. kolejce, Jan Kawulok (Kumple) - pauzował w 14. kolejce (+ dwa mecze kary za wybitnie niesportowe zachowanie).

Regulamin rozgrywek znajduje się do pobrania poniżej.

UWAGA! Obowiązuje obuwie na sztuczną trawę. Sędzia będzie sprawdzał obuwie i może nie dopuścić zawodnika do gry, jeżeli jego sprzęt nie będzie odpowiedni!!!

Grafika

W razie pytań prosimy o kontakt na maila: media@um.wisla.pl lub pod numerami telefonu 33/855-24-25 wew. 146 lub 694 429 780 (Łukasz Bielski).



 
 

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3