Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Raszka Sport

Adres
dzielnica: Centrum
ul. 1 Maja 35
tel.: +48 690 042 016
e-mail: biuro@raszkasport.pl
www.raszkasport.pl
Dodaj do planera

Jesteśmy jedną z pierwszych i najstarszych wypożyczalni sprzętu narciarskiego oraz serwisem narciarskim w Wiśle. Działamy nieprzerwanie od 1996 roku.

Zapewniamy profesjonalny dobór sprzętu narciarskiego, snowboardowego, skitourowego oraz biegowego dla wszystkich – zarówno dla narciarzy ze sportowym zacięciem (narty typu Race) jak i dla osób zaczynających swoja przygodę z narciarstwem.

Wszystko zaczęło się od naszego ojca i dziadka Jana Raszki (1928-2007), który był postacią nietuzinkowa, wielokrotnym mistrzem Polski w kombinacji norweskiej oraz pierwszym olimpijczykiem z Beskidów (Cortina de Ampezzo 1956). To on zaszczepił w nas miłość do sportu oraz Naszego Beskidu Sląskiego i oczywiście nart... a my staramy dzielić się naszymi pasjami z innymi najlepiej jak potrafimy!

Mieścimy się przy głównej drodze – ul. 1 Maja 35 - pawilon handlowy, kolo ronda na Oazie, co jest niewątpliwą zaleta, gdyż można w komfortowych warunkach wypożyczyć sprzęt i już w pełni wyposażonym udać się na dowolny stok, nie tracąc już tam czasu na jego kompletowanie.

Gwarantujemy szybką i profesjonalną obsługę.

Oferujemy również usługi serwisowe, przygotowujemy sprzęt na maszynach Reichman oraz Wintersteiger Shutlle 3C, dla najbardziej wymagających klientów robimy ręczny serwis sportowy.

Zapraszamy również do naszej drugiej wypożyczalni w Szczyrku – ul. Salmopolska 2- naprzeciwko nowej gondoli. Sprzęt wypożyczony u nas można oddać też w Szczyrku i odwrotnie.

 

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3