Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Cieńkowski

Adres
dzielnica: Malinka
ul. Malinka 12a
tel.: 731 690 395
e-mail: info@cienkowski.pl
cienkowski.pl
Dodaj do planera

Białe szaleństwo to nasze życie!

Od prawie 30 lat mieszkamy u stóp Cieńkowa, w samym centrum ośrodka narciarskiego, w otoczeniu wyciągów i tras narciarskich. Czy ktoś może lepiej znać oraz rozumieć potrzeby narciarzy i snowboardzistów?

Przez okna naszego domu obserwujemy, jak wiele zależy od stawiania pierwszych kroków na stoku. Odpowiednie podejście cierpliwego instruktora oraz korygowanie błędów na pierwszych etapach nauki to podstawowe elementy umożliwiające robienie postępów, a co za tym idzie większą frajdę z jazdy. Wielu instruktorów ma dobry kontakt z dziećmi i rodzicami, sprawiają pozytywne wrażenie, ale … czy naprawdę umieją profesjonalnie wykonać to, za co im się płaci?

Doskonale rozumiemy także, jak ważne jest zapewnienie dziecku bezpieczeństwa i właściwej opieki. Każdy rodzic chce, by dzieckiem zajmowali się ludzie godni zaufania. Ponieważ od lat obserwujemy pracę instruktorów, orientujemy się, kto na takie zaufanie zasługuje.

Wybieramy dla was najlepszych.

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3